BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


a tko koga??? ovdje čini se tko koga ufati a čak nije više bitan ni spol!!!!!
17 mjeseci je VEĆ recesija u Americi!!!!!!!
i sada će nekretnine roknut na dno!!! ( s time što oni imaju privredu i tehnologiju te će sve to NAŠLJAKAT!!! )
ali mi se još uvijek čudimo i čudimo!!!!!!!
zašto?
– zato što kod nas nema baš nikakve odgovornosti na bilo kojoj poziciji u društvu ( i politika i privreda, osim privatnih firmi )
– zato što mi uopće ni ne znamo što znaći raditi!!! ( čast pojedincima )
– neodgovornost društva koje ne sankcionira organizirani kriminal ( droga prvenstveno!! )
– neodgovornost banaka ( čast Rohatinskom koji ne može začepit sve rupe a najveća je LOŠA PRIVREDA!! )
– kriteriji društva srozani do dna i još malo dublje!!!
sada se sveučilište sjetilo da raspravlja što je to izvrsnost!!! katastrofa!!!!!!!!
građani su u svim državma postavili pravila "igre" i vrijednosti za sve svere društvenog života doduše na jedan malo brutalniji demokratski način ( toljagama-građanski rat ) po kojem funkcioniraju i vrijede pravila za sve članove zajednice i društva!!!!
prema tome još nema kritične mase da postavimo pravila odgovornosti, ponašanja, vladavine prava i rada za dobrobit domovine!!!
sam oneka zapanjujuće činjenice našeg društva:
– koja država ima više birača nego stanovnika????
– koja država ima ministra obrane sa TRI PUTOVNICE???
pametnom dosta!!
ali sve je to demokracija i građani odlučuju!!!!

Bravo, vrlo dobar post! [thumbsup]

Koji je ovaj Blažićko kreten, deset puta je ponovio da se izvode kazneni udarci! Ko takve uopće pušta na televiziju, lik ne zna razliku između jedanaesterca i kaznenog udarca a komentira utakmicu!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

gledam vremensku prognozu na tv-u i kažu jutarnja temperatura oko 11 a dnevna 20, a meni padne na pamet – gle rast od skoro 100%. mislim da sam puko [lol]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


gledam vremensku prognozu na tv-u i kažu jutarnja temperatura oko 11 a dnevna 20, a meni padne na pamet – gle rast od skoro 100%. mislim da sam puko [lol]

postotci svuda oko mene, alo alo di si [lol]



a tko koga??? ovdje čini se tko koga ufati a čak nije više bitan ni spol!!!!!
17 mjeseci je VEĆ recesija u Americi!!!!!!!
i sada će nekretnine roknut na dno!!! ( s time što oni imaju privredu i tehnologiju te će sve to NAŠLJAKAT!!! )
ali mi se još uvijek čudimo i čudimo!!!!!!!
zašto?
– zato što kod nas nema baš nikakve odgovornosti na bilo kojoj poziciji u društvu ( i politika i privreda, osim privatnih firmi )
– zato što mi uopće ni ne znamo što znaći raditi!!! ( čast pojedincima )
– neodgovornost društva koje ne sankcionira organizirani kriminal ( droga prvenstveno!! )
– neodgovornost banaka ( čast Rohatinskom koji ne može začepit sve rupe a najveća je LOŠA PRIVREDA!! )
– kriteriji društva srozani do dna i još malo dublje!!!
sada se sveučilište sjetilo da raspravlja što je to izvrsnost!!! katastrofa!!!!!!!!
građani su u svim državma postavili pravila "igre" i vrijednosti za sve svere društvenog života doduše na jedan malo brutalniji demokratski način ( toljagama-građanski rat ) po kojem funkcioniraju i vrijede pravila za sve članove zajednice i društva!!!!
prema tome još nema kritične mase da postavimo pravila odgovornosti, ponašanja, vladavine prava i rada za dobrobit domovine!!!
sam oneka zapanjujuće činjenice našeg društva:
– koja država ima više birača nego stanovnika????
– koja država ima ministra obrane sa TRI PUTOVNICE???
pametnom dosta!!
ali sve je to demokracija i građani odlučuju!!!!

Bravo, vrlo dobar post! [thumbsup]
[/quote]
pa i nije baš tak dobar

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Koji je ovaj Blažićko kreten, deset puta je ponovio da se izvode kazneni udarci! Ko takve uopće pušta na televiziju, lik ne zna razliku između jedanaesterca i kaznenog udarca a komentira utakmicu!

šta ti znaš, možda ga Ćosić lupka po guzici teniskim reketom pa im je to neka interna šala..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

sampras
ne treba gledati tko je tko iz koje stranke!! Bitno je da li zna svoj posao temeljem postignutih rezultata. Regan kao republikanac imao daleko najbolju administraciju koju su podržavali i hvalili demokrati. Ako radimo za dobrobit domovine stranke nisu bitne nego znanje i trud s rezultatima!!!

super 24
svatko ima svoju percepciju stvarnosti i događaja, jer smo svi različiti. No pohvalno je saslušat i tuđe mišljenje i stavove te pametan će izvući nešto novo za sebe. Osobno nisam za neke velike polemike i pretakanje iz šupljeg u prazno!!!!
ZANIMAJU ME SAMO ČINJENICE I EVENTUALNO BROJKE KOJE pokazuju rezultate!!!
bilo bi mi drago da možemo čuti tvoj stav, bil ibi malo pametnij iposlje njega!!??

HZZO- NE PLAĆA DUGOVE PREMA LJEKARNAMA U UGOVORENIM ROKOVIMA

I ovaj mjesec uplata prema ljekarnama je kraća za 1 tjedan – tako su ljekarne umjesto za
4 primile uplatu opet za samo 3 tjedna ….. do kad tako ? Dakle , ugovori se ne poštuju, a
HZZO ima problema sa plaćanjima…….. Milinoviću – gdje si ?
Dugovi se produbljuju…… ima li kakvih boljih vijesti ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


HZZO- NE PLAĆA DUGOVE PREMA LJEKARNAMA U UGOVORENIM ROKOVIMA

I ovaj mjesec uplata prema ljekarnama je kraća za 1 tjedan – tako su ljekarne umjesto za
4 primile uplatu opet za samo 3 tjedna ….. do kad tako ? Dakle , ugovori se ne poštuju, a
HZZO ima problema sa plaćanjima…….. Milinoviću – gdje si ?
Dugovi se produbljuju…… ima li kakvih boljih vijesti ?

ima!!!……………….da lovice uskoro neće biti UOPĆE!!!!!


HZZO- NE PLAĆA DUGOVE PREMA LJEKARNAMA U UGOVORENIM ROKOVIMA

I ovaj mjesec uplata prema ljekarnama je kraća za 1 tjedan – tako su ljekarne umjesto za
4 primile uplatu opet za samo 3 tjedna ….. do kad tako ? Dakle , ugovori se ne poštuju, a
HZZO ima problema sa plaćanjima…….. Milinoviću – gdje si ?
Dugovi se produbljuju…… ima li kakvih boljih vijesti ?


Ima! Evo ti dobitna kombinacija 4,15,21,33,35,37 i 39.To ti donosi 26 milijuna.Ako dobiješ – meni pola minus 15 kuna za uplatu listića…A onda nas darling zabole uvo za politiku i Hrvatsku…


sampras
ne treba gledati tko je tko iz koje stranke!! Bitno je da li zna svoj posao temeljem postignutih rezultata. Regan kao republikanac imao daleko najbolju administraciju koju su podržavali i hvalili demokrati. Ako radimo za dobrobit domovine stranke nisu bitne nego znanje i trud s rezultatima!!!

super 24
svatko ima svoju percepciju stvarnosti i događaja, jer smo svi različiti. No pohvalno je saslušat i tuđe mišljenje i stavove te pametan će izvući nešto novo za sebe. Osobno nisam za neke velike polemike i pretakanje iz šupljeg u prazno!!!!
ZANIMAJU ME SAMO ČINJENICE I EVENTUALNO BROJKE KOJE pokazuju rezultate!!!
bilo bi mi drago da možemo čuti tvoj stav, bil ibi malo pametnij iposlje njega!!??


vjerojatno ne bi..

slažem se sa svime osim da je drugdje bolje.. nije

uzmimo Njemačku, motor Europe za primjer, oni znaju raditi.. samo 7% njemačkih kućanstava ima kombinirani bruto prihod od više od 72 000 eura godišnje.. neto je to manje od 40000 eura godišnje, znači 93% Njemaca živi sa manje od ca 1800 eura mjesečno.. 50% ih nema svoju nekretninu.. a 1800 eura tamo i nije baš puno.. neki minimum za pristojan život.

Najbolje se živi (po brojkama) u Skandinaviji i Nizozemskoj, a tamo baš i ne rade tako mnogo..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Prvog dana trgovanja cijena euroobveznice pala na 98,250 eura

Sa zaključene ponudbene cijene od 99.675 eura (definirane u srijedu) prvi dan trgovanja donio je pad cijene hrvatske euroobveznice na 98.250 eura. Time se je premija u odnosu na referentnu stopu (midswaps) povećala sa 3,60 posto na 3,90 posto. To u konačnici znači da se prinos na hrvatsku euroobveznicu približio sedam posto u odnosu na početnih 6,582 posto prinosa zaključne ponude.

Interes za hrvatsku euroobveznicu tijekom ponude za 1.6 puta premašio je iznos izdanja od 750 miljuna eura (ukupno je upisana miljarda i 250 miljuna eura). Na veliki interes investitora i izvrsnu tržišnu cijenu ostvarenu u primarnoj ponudi utjecao je i povećan interes investitora za zemlje regije koje još uvijek imaju pristup međunarodnom tržištu kapitala (zemlje regije koje su pomoć morale pozvati MMF uglavnom više nemaju tu opciju). Presudna je bila i percepcija investitora u stabilnost financijskog sustava u Hrvatskoj koji je u današnjim tržišnim uvijetima čak i važniji od rejtinga zemlje.

New Report

Close