BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

danas je zemljotres, ajmo sada svi na ples, la, la, la,………. [lol]

Cilic-Sela 6:0 6:3 2:0

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Cilic oduzeo i drugi gem u trecem setu 3:0

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


Pajdo promašio si temu totalno, ako nisi vidio ima dionica koje su danas skočile i preko 20%.

http://business.hr/Default2.aspx?ref=topread&ArticleID=51719d2d-b7cf-40b3-a0cc-f1206593764d

SLAVONAC (malo san maka)

Premješteno iz teme: ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)




mali dug netreba nužno biti prednost!

u ovim uvjetima ne vjerujem!!!!!
vidjet ćemo u desetom mjesecu tko je preživio i kako???
osobno, sam mišljenja da 85% ljudi još uopće ne svaća što se događa i što nas očekuje!!!!
[/quote]
Ja sam,priznajemmeđu tih 85% ljudi! Dakle,ljubazno pita, šta se to događa i što nas to u listopadu očekuje, osim predizborne kampanje za predsjednika države?? [undecid]
[/quote]

gole činjenice:
– prezadužena država
– prezaduženi građani
– prezadužena privreda
dug možeš podmiriti:
– stvarajući NOVU VRIJEDNOST
– reprogramiranjem, odgodom, dugova
– prodajom imovine
"recesija" i kriza:
– kapitala, gotovine, nema ili je vrlo skupa ( banke vrlo teško daju lovicu, kod nas servisiraju dugove DRŽAVE i nema za privredu i potrošnju ) – prema tome zaduživanje upitno i dovodi do obvezatnog kolapsa
– prodati možeš sve, ako ti treba gotovina, samo je pitanje po kojoj cijeni i tko postavlja uvjete – onaj tko ima gotovinu
– proizvodnja i privreda u komi već godinama ( oslonac na turizam je pušing!!!! – vrlo nesigurno i s velikim oscilacijama
sada dolazi čista analitika i povezivanje činjenica!!
zato je netko uspješan a netko neuspješan
osnovno pitanje i treba naći odgovor na ovo pitanje:
građevinari jako dužni, stanovi se ne prodaju jer su preskupi i građani nemaju gotovinu a krediti se teško ili nikako dobivaju, banka traži povrat lovice od građevinara jer treba gotovinu za daljnja financiranja ( kod nas države ), NELIKVIDNOST prisutna zahvaljujući državi i njenim miljenicima prije svega Todorića!!!
molim rješenje i izlaz iz PROBLEMA!!!!!
tko da točan odgovor ima besplatno školovanje kod Primorca!!!

Premješteno iz teme: ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Vidim da je recesija…Toni Cetinski proda 35.ooo karata za koncert, U 2 proda 100.ooo karata za 2 koncerta…Pa otkud toj rulji lova,ako smo u krizi? Otkuda prepuni kafići gostiju,ako je kriza?? Otkuda to nemilosrdno izgrađivanje novih shoping-centara,ako je kriza? odnosno,kako to da niti jedan nije zatvoren? Milislim, tko tu koga….u zdrav mozak? Država je by the way zadužena od 1991. godine – pa nikome ništa….Mislim da sam dala točan odgovor,a besplatno školovanje ustupam sinovima Keruma i Cuccurina… [tongue]

Premješteno iz teme: ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)


Vidim da je recesija…Toni Cetinski proda 35.ooo karata za koncert, U 2 proda 100.ooo karata za 2 koncerta…Pa otkud toj rulji lova,ako smo u krizi? Otkuda prepuni kafići gostiju,ako je kriza?? Otkuda to nemilosrdno izgrađivanje novih shoping-centara,ako je kriza? odnosno,kako to da niti jedan nije zatvoren? Milislim, tko tu koga….u zdrav mozak? Država je by the way zadužena od 1991. godine – pa nikome ništa….Mislim da sam dala točan odgovor,a besplatno školovanje ustupam sinovima Keruma i Cuccurina… [tongue]

a tko koga??? ovdje čini se tko koga ufati a čak nije više bitan ni spol!!!!!
17 mjeseci je VEĆ recesija u Americi!!!!!!!
i sada će nekretnine roknut na dno!!! ( s time što oni imaju privredu i tehnologiju te će sve to NAŠLJAKAT!!! )
ali mi se još uvijek čudimo i čudimo!!!!!!!
zašto?
– zato što kod nas nema baš nikakve odgovornosti na bilo kojoj poziciji u društvu ( i politika i privreda, osim privatnih firmi )
– zato što mi uopće ni ne znamo što znaći raditi!!! ( čast pojedincima )
– neodgovornost društva koje ne sankcionira organizirani kriminal ( droga prvenstveno!! )
– neodgovornost banaka ( čast Rohatinskom koji ne može začepit sve rupe a najveća je LOŠA PRIVREDA!! )
– kriteriji društva srozani do dna i još malo dublje!!!
sada se sveučilište sjetilo da raspravlja što je to izvrsnost!!! katastrofa!!!!!!!!
građani su u svim državma postavili pravila "igre" i vrijednosti za sve svere društvenog života doduše na jedan malo brutalniji demokratski način ( toljagama-građanski rat ) po kojem funkcioniraju i vrijede pravila za sve članove zajednice i društva!!!!
prema tome još nema kritične mase da postavimo pravila odgovornosti, ponašanja, vladavine prava i rada za dobrobit domovine!!!
sam oneka zapanjujuće činjenice našeg društva:
– koja država ima više birača nego stanovnika????
– koja država ima ministra obrane sa TRI PUTOVNICE???
pametnom dosta!!
ali sve je to demokracija i građani odlučuju!!!!


ali sve je to demokracija i građani odlučuju!!!!

A gradjani su odlucili da idemo dalje. Bolje da ne velim kam.



ali sve je to demokracija i građani odlučuju!!!!

A gradjani su odlucili da idemo dalje. Bolje da ne velim kam.
[/quote]
Jel misliš da bi SDP bolje vodio zemlju ja mislim da ne bi.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

…dobitna kombinacija nije izvučena… [rolleyes]…evo vam prilika da u subotu osvojite 26 mil kuna… [cool]


…dobitna kombinacija nije izvučena… [rolleyes]…evo vam prilika da u subotu osvojite 26 mil kuna… [cool]

znamo da lutrija puno daje u proračun….pa je ovo sasvim zgodna prilika da nastavimo sa punjenjem istog [embarass]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)




ali sve je to demokracija i građani odlučuju!!!!

A gradjani su odlucili da idemo dalje. Bolje da ne velim kam.
[/quote]
Jel misliš da bi SDP bolje vodio zemlju ja mislim da ne bi.
[/quote]

nema napretka dok se isti likovi motaju na vlasti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dosadašnji rezultati su im debela nula!!!!
to ti dođe isto kao da auto non stop daješ istom mehaničaru na popravak a on ti ga nikada nije popravio ( samo nešto krpa, šarafi, ubjeđuje te da je dobro!!!) – niti si siguran u njega, ni u auto ni u mehaničara!!!!!!!!!!!!!!!!!

New Report

Close