BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



alo tehnologija… vidim, nema više klinova, kauntova, prechtera, samo pulbekovi neki sitni, al ko to hebe… svi ste kupili ili će te kupiti… ne sviđa mi se nikakako… ja neću prodavati jer sam sa većim dijelom portfelja na long i to sam si zacrtao tako, ali ne sviđa mi se nikako… ne volim kad ste u dionicama… volim kad ste lijepi i dobri u starom dobrom cashu i drukate na sedmu jarugu pakla… zabrinut sam…eto toliko od mene…

Tebi švarci još puno treba, da shvatiš ovu tehnologiju (vjerovatano nikada, jer ne želiš učiti). Sječaš li se moje prognoze od jučer , da će danas DAX roknut sa 5 soma na 4877. Gledaj prilog i čudi se tehnologiji.
[tongue]
[/quote]

nemaš ti blage veze o tehničkoj analizi prijatelju moj. Za tebe sam televizor u boji. Tko god je pratio bizone sada broji pare, a ko je pratio tebe stavlja prst u škripac. [bye]

A da ti nije onaj Tony učitelj? Ja sam radio sve suprotno od njega. Jedino od vas zu Brankica nekog vraga znade samo je sramežljiva, umjesto da pokaže tko je prava gazdarica.

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


A da ti nije onaj Tony učitelj? Ja sam radio sve suprotno od njega. Jedino od vas zu Brankica nekog vraga znade samo je sramežljiva, umjesto da pokaže tko je prava gazdarica.

1) nisam učitelj.
2) Moj je portfelj u 2009. oko 40% u plusu. Ako si radio suprotno od mene, onda si valjda u minusu???
3) Ne možeš ni znati što ja radim, kad se ne očitujem o tomu.

Ergo: Pričaš gluposti!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



A da ti nije onaj Tony učitelj? Ja sam radio sve suprotno od njega. Jedino od vas zu Brankica nekog vraga znade samo je sramežljiva, umjesto da pokaže tko je prava gazdarica.

1) nisam učitelj.
2) Moj je portfelj u 2009. oko 40% u plusu. Ako si radio suprotno od mene, onda si valjda u minusu???
3) Ne možeš ni znati što ja radim, kad se ne očitujem o tomu.

Ergo: Pričaš gluposti!
[/quote]
…neki su uvijek u plusu…čak i kada je bilo 12xx [thumbsup]
…ljudi moji, ide vam veća korekcija, a budući da će tada zavladati panika, kao o obično eto i veće korekcije nego je trebala biti…tako je bilo i sada. korekcija je trebala nastupiti oko 1870 ali euforija ga je odnijela preko 1900…e sada idemo na dole po istom principu…samo gledajte i uživajte…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



A da ti nije onaj Tony učitelj? Ja sam radio sve suprotno od njega. Jedino od vas zu Brankica nekog vraga znade samo je sramežljiva, umjesto da pokaže tko je prava gazdarica.

1) nisam učitelj.
2) Moj je portfelj u 2009. oko 40% u plusu. Ako si radio suprotno od mene, onda si valjda u minusu???
3) Ne možeš ni znati što ja radim, kad se ne očitujem o tomu.

Ergo: Pričaš gluposti!
[/quote]

ha.. a kome nije portfelj u 2009 u plusu? a kak je tebi u plusu ako smijem pitat… kaj si zaradio na šortu od siječnja do ožujka il kaj?

I'LL BE BACK

Pocelo je:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/zbog-zakona-o-nepusenju-zatvorio-se-kultni-zagrebacki-restoran/434769.aspx


Pocelo je:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/zbog-zakona-o-nepusenju-zatvorio-se-kultni-zagrebacki-restoran/434769.aspx

Satana Perkele !
Mala zemlja za velike kretene!!
Glup, gluplji , hrvatski sabor !!!

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd



Pocelo je:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/zbog-zakona-o-nepusenju-zatvorio-se-kultni-zagrebacki-restoran/434769.aspx

Satana Perkele !
Mala zemlja za velike kretene!!
Glup, gluplji , hrvatski sabor !!!
[/quote]

Pise se perkelen saatana [wink]. Kaj se sabora tice mene vise niti jedna glupa odluka njihova nemre iznenaditi. Odavno su mi presli prag normalnih gluposti.

ma neka se zatvore, uostalom zašto bih ja udisao dim zbog drugih..to je odavno trebalo zabranit, koe se puši nek puši , ali doma ili negdje gdje ne ometa druge.

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


ma neka se zatvore, uostalom zašto bih ja udisao dim zbog drugih..to je odavno trebalo zabranit, koe se puši nek puši , ali doma ili negdje gdje ne ometa druge.

Podrzavam.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


ma neka se zatvore, uostalom zašto bih ja udisao dim zbog drugih..to je odavno trebalo zabranit, koe se puši nek puši , ali doma ili negdje gdje ne ometa druge.

pa slažem se da se u državnim ustaovama treba zabraniti, no tko ti daje pravo da zabranjuješ u privatnim ustanovama gdje ljudi idu po vlastitom izboru?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ma neka se zatvore, uostalom zašto bih ja udisao dim zbog drugih..to je odavno trebalo zabranit, koe se puši nek puši , ali doma ili negdje gdje ne ometa druge.

Odi do Japana pa vidi kak tam 90% ljudi pusi a nigdje dima u kaficima i restoranima. Rjesenje postoji samo tresnut zakon je najlakse jer ne zahtijeva NIKAKAV RAD a to je nasoj birokraciji najvaznije. U svemu tako radimo linijom manjeg otpora (hint: rad nedjeljom)

Misliš puše na dionicama pa zato nema dima?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close