BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



nemoj se ljutit i uzrujavat al cijelo vrijeme savjetuješ prodaju i bocno vuces prema dolje..dugo nisam vidio nekog s tako mracnim pogledima na svjet

Vrijeme ce pokazati jel’ svijet bio mracan ili moji pogledi na nj. Ja bi rado da si ti u pravu.

[/quote]

sam ovisis osebi, meni je super,nekima možda nije, al na kraju sam odlucujes kako ce ti biti..
drug Tito je rekao" snađi se druže"

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.




nemoj se ljutit i uzrujavat al cijelo vrijeme savjetuješ prodaju i bocno vuces prema dolje..dugo nisam vidio nekog s tako mracnim pogledima na svjet

Vrijeme ce pokazati jel’ svijet bio mracan ili moji pogledi na nj. Ja bi rado da si ti u pravu.

[/quote]

sam ovisis osebi, meni je super,nekima možda nije, al na kraju sam odlucujes kako ce ti biti..
drug Tito je rekao" snađi se druže"
[/quote]

Slazem se

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Umjesto što brojite te glupe valove pametnije bi vam bilo da se manete čorava posla i ostavite to malo dionica što vam je ostalo na miru pa za koju godinu odete na hawaje i surfate valove, a za ovaj cash koji ste dobili od prodaje ovih dana kupite si dasku za surfanje. Pa da vidite što su pravi valovi a ne ove drangulije vaše… Ma zapravo znate kaj.. Zaboravite… Držte se vi fino vaših valova i rasprodajite. To je super. To ne kažem ja.. To kaže Prechter. On zna… Pogledajte samo desetogodišnji bear devedesetih kako je lijepo pogodio [bye]

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


To ne kažem ja.. To kaže Prechter. On zna… Pogledajte samo desetogodišnji bear devedesetih kako je lijepo pogodio [bye]

HAHAHAHAHAHAH

Ma imao je on dobrih pogodaka samo treba gledat obrnuto od njega..ti njegovi valovi, izmišljeni da oznace situaciju u prošlosti….ma sve je to šijo mi ga đure.
Trebao bi on malo kod cromana na instrukcije.

Tip je cijele devedesete predviđao slom burze, a dogodio se desetogodišnji najluđi bull ikada..

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

bravo forumaši, baš ste lijepo prodavali danas. Molio bih vas da ostatak rasprodate sutra pa da riješimo i taj dio tako da onda još više casha bude vani. Tko je kupovao… nemam pojma, al vidim tko je prodavao i baš je super to. Najljepše u bull marketu je to kad si full u dionicama a ekipa na forumu se kupa u cashu. to je jedan izniman osjećaj spokoja i sigurnosti. Javite mi kad uđete, pa da se zabrinem. lijep pozdrav

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

same here! [lol] [thumbsup]

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

Svi cekaju da zavrse amerikanci da se pohvale koliko su kupili odnosno prodali.
Naravno kako bude pasalo.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

Jes Blumenu, točna dijagnoza. Iako je današnja ekipa OK po tom pitanju jer su lijepo prijavili. Tigiju skidam kapu na iskrenosti, a i na pogodcima u zadnje vrijeme. Također skidam kapu i Sampiju kad netko drugi neće. Ja nisam ništa radio, kao i obično. Nadam se da će uskoro biti nekih loših vijesti pa da krene rasprodaja pa da još više casha bude vani, a ja da si dokupim malo kad već nisam ovih dana u ovoj strašnoj korekciji.

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


Svi cekaju da zavrse amerikanci da se pohvale koliko su kupili odnosno prodali.
Naravno kako bude pasalo.

Evo prije završetka…, prodao i onu sentimentalnu vrijednost od 15% portfelja i sad sam 100%kešolina.

Grubi pa mora tebi netko i leđa čuvati

[lol] [lol] [lol]

LEAVE THE WORLD BEHINED

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

Slažem se , pa zato vam i govorim da prodate. Meni je sigurnost trenutno bitnija od rasta. rast je ibera.

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

da li se zna kad počinje sa radom http://www.istrabiz.hr/forum/ ??????

Don’t try to buy at the bottom and sell at the top. It can’t be done except by liars." Bernard Baruch (1870-1965) financier & economist

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

New Report

Close