BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


vlad slike su ti premale na blogu!

Gdje je vladov blog?

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Vaš link

Ajde priznajte, tko je hackirao ERSTE, jadni oni koji imaju računa tamo, već drugi dan nemogu mrdnut…

ma kakav cash-r-a, 100% in

HRT u minusu 130 milijuna kuna, mogući otkazi i smanjenje plaća
Saša Paparella
19.05.2009 08:50

Danas zakazana sjednica Programskog vijeća HRT-a, na kojoj će se raspravljati o rebalansu Poslovnog plana HRT-a za 2009. godinu, javnosti će otkriti iznenađujuć podatak- HRT je u minusu od čak 130 milijuna kuna, jer prihodi od oglašavanja neće biti planiranih 480 nego svega 350 milijuna kuna.

Ljudi koji vode javnu televiziju morat će priznati da su poslovno neuspješni, te da nisu na vrijeme uočili kako će globalna kriza i njih zahvatiti. Tek krajem veljače, kad je kriza već divljala, shvatili su da moraju smanjiti planova prihoda. Navodno su za nerealna očekivanja krive marketinške agencije čija provizija raste s brojem emitiranih reklama, te su, ne obazirući se na recesiju, napuhali prihode od marketinga.

Danas će glavni ravnatelj HRT-a Vanja Sutlić i ravnatelj HRT-a Blago Markota pokušati Programskom vijeću dati neka rješenja, a možda i pokušati objasniti kako ih je uspjela iznenaditi kriza o kojoj se toliko priča.
[bye]

http://www.kucilooro.webs.com/

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

vidim većina prodaje i to moram priznat – me neopisivo veseli! [thumbsup]

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


vidim većina prodaje i to moram priznat – me neopisivo veseli! [thumbsup]

Ma nek si ti nama vesel… [lol]

Uhljebe na ulicu!!!!!

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


vidim većina prodaje i to moram priznat – me neopisivo veseli! [thumbsup]

Isto kak je jučer većina kupovala [thumbsup]

Nije vam jasno, nemate kaj za reći, razumljivo.

Kupi kad pada prodaj kad raste, 5% v žep i mir u kući.

Ovi (Vi i slični) koji to neće redaiti nego su kao "dugoročni" kupite sad, bacite nik u česme i dođite za godinu dana i likujte kolko god hoćete, ali sad psssssss. Nema dugoročnih među hrvatima, a pogotovo na forumu, svi trejdaju što potvrđuje Vaša primjedba…

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

pih Alienu, da sam ja u Opatiji, sjedio bih uz more s koktelčićem i zurio u cice i guzice, a ne visio na forumu i pokušavao uvjeriti tu nas šaćicu posljednjih bull mohikanaca da nam slijedi duboki bear. Pa i sam znaš da je to nemoguće…mislim… uvjeriti nas… [wink]

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


pih Alienu, da sam ja u Opatiji, sjedio bih uz more s koktelčićem i zurio u cice i guzice, a ne visio na forumu i pokušavao uvjeriti tu nas šaćicu posljednjih bull mohikanaca da nam slijedi duboki bear. Pa i sam znaš da je to nemoguće…mislim… uvjeriti nas… [wink]

U radno vrijeme nekak nemrem sjedit na terasama i raditi to sto predlazes. Ali navecer hocu. Usput, citaj s razumijevanjem jer sam eksplicite napisao da ne zelim nista prognozirati. Ak nemres bum ti ja sugeriral par mjesta gdje te uce tome [wink]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



pih Alienu, da sam ja u Opatiji, sjedio bih uz more s koktelčićem i zurio u cice i guzice, a ne visio na forumu i pokušavao uvjeriti tu nas šaćicu posljednjih bull mohikanaca da nam slijedi duboki bear. Pa i sam znaš da je to nemoguće…mislim… uvjeriti nas… [wink]

U radno vrijeme nekak nemrem sjedit na terasama i raditi to sto predlazes. Ali navecer hocu. Usput, citaj s razumijevanjem jer sam eksplicite napisao da ne zelim nista prognozirati. Ak nemres bum ti ja sugeriral par mjesta gdje te uce tome [wink]

[/quote]

pravi poduzetnik uvijek nađe vremena za cice i guzice za vrijeme radnog vremena. Počinjem sumnjati u tvoje rukovodeće sposobnosti. [tongue]

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



pih Alienu, da sam ja u Opatiji, sjedio bih uz more s koktelčićem i zurio u cice i guzice, a ne visio na forumu i pokušavao uvjeriti tu nas šaćicu posljednjih bull mohikanaca da nam slijedi duboki bear. Pa i sam znaš da je to nemoguće…mislim… uvjeriti nas… [wink]

U radno vrijeme nekak nemrem sjedit na terasama i raditi to sto predlazes. Ali navecer hocu. Usput, citaj s razumijevanjem jer sam eksplicite napisao da ne zelim nista prognozirati. Ak nemres bum ti ja sugeriral par mjesta gdje te uce tome [wink]

[/quote]



pih Alienu, da sam ja u Opatiji, sjedio bih uz more s koktelčićem i zurio u cice i guzice, a ne visio na forumu i pokušavao uvjeriti tu nas šaćicu posljednjih bull mohikanaca da nam slijedi duboki bear. Pa i sam znaš da je to nemoguće…mislim… uvjeriti nas… [wink]

U radno vrijeme nekak nemrem sjedit na terasama i raditi to sto predlazes. Ali navecer hocu. Usput, citaj s razumijevanjem jer sam eksplicite napisao da ne zelim nista prognozirati. Ak nemres bum ti ja sugeriral par mjesta gdje te uce tome [wink]

[/quote]
nemoj se ljutit i uzrujavat al cijelo vrijeme savjetuješ prodaju i bocno vuces prema dolje..dugo nisam vidio nekog s tako mracnim pogledima na svjet

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


nemoj se ljutit i uzrujavat al cijelo vrijeme savjetuješ prodaju i bocno vuces prema dolje..dugo nisam vidio nekog s tako mracnim pogledima na svjet

Vrijeme ce pokazati jel’ svijet bio mracan ili moji pogledi na nj. Ja bi rado da si ti u pravu.

New Report

Close