BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Skinuti mi postovi, zakaj? znate zakaj, jer su istiniti. Samo naivčine prate ovu komediju plaćenih drukera. Može se i bez foruma ulagat u dionice i to vrlo uspješno. Sijećam se ne tako davno ovaj web je plasirao bombu o delistiranju nekih dionica sa burze, ovaj Techman nema niti jedne brodarske dionice a visi ovdje po cijele dane?! Svi mu postovi netaknuti, a truje li truje. Svi normalni napustili forum, ili se javljaju jednom mjesečno. Zbog koga? Žao mi naivaca koji pasu ovo štivo, očito je nekom u interesu.

Are you talking to me? ARE YOU talking to me? ARE YOU TALKING TO ME?


hvahvala luckyju, asdfgh123 i verdiju na odgovorima.

ali mislim ako vi znate čak i stručni naziv pa kvragu nije li vrjeme da i naši brokeri to uvedu u ponudu.
pa nije to neka atomska fizika.
sad ja da dežuram uz nalog???
pa kvragu neki i rade!


http://www.zse.hr/default.aspx?id=10012
Na ovoj stranici si možeš urediti svoj portfelj i tamo postoje nekakvi alarmi sa cjenovnim targetima. To bi se trebalo moći urediti tako nekako da ti alarm dojavi kad si dodirnuo razinu x.
Ni sam to probavao no po logici stvari trebalo bi da fercera.
Nama ovisnicima o Burzi to i ne treba.

who dares, wins

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


…prema mojim "računima" vrh od 7.5. nećemo preći ovaj mjesec…ako pređemo u idućih par dana onda idemo još puno gore…no prije ćemo ići dole još cca 2 tjedna…ovo nije poziv za prodaju ili kupnju-rekli bi neki…no ja nisam netko po kome bi se drugi ravnali…ali ako i ovaj(4X) bude kak sam zamislil…hmm???…


…kupovna i prodajna razlika je velika na većini dionica…sve je našpanano…gdje će explodirati?…američki futuri sve crveniji, Evropa oko -1%, – 2%…

Kolega, ali ga drukas na veliko. Svi znamo da situacija nije bajna medutim svatko odlucuje za sebe sta ce sa svojim investicijama. Ali ako sto ne volim onda je to druk ljudi kojima je zao sto su propustili zadnji rast ili jednostavno prerano izasli pa imaju potrebu drukat prema dole (unatoc tome da smo svi svjesni situacije u kojem se realno nalazi nase gospodarstvo). P.S. Nemojte se libiti stavit pokoji graf koji ce i vase pretpostavke potvrditi. Umjesto samo Vaseg razmisljanja. LP

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

…prema mojim "računima" vrh od 7.5. nećemo preći ovaj mjesec…ako pređemo u idućih par dana onda idemo još puno gore…no prije ćemo ići dole još cca 2 tjedna…ovo nije poziv za prodaju ili kupnju-rekli bi neki…no ja nisam netko po kome bi se drugi ravnali…ali ako i ovaj(4X) bude kak sam zamislil…hmm???…

Meni nije jasno ovakvo analiziranje , gdje covjek uspije u istoj recenici reci da necemo doseci vrh, ali postoji sumnja da ako krenemo gore da cemo i ici gore i to jako gore no on prognozira da bi ipak mogli i ici dole… evo mi slici na prognozu da li ce lift ici u prizemlje ili ipak na kat br.2…
Uglavnom ti fulat nemreš …

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

To sam gore naveo, dok je rasla svi su šutili, nije bilo baš postova, a sada kad je krenula korekcija cijene svi kokodaču i opravdavaju cijenu. Licemjerno.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


@Gekko

Drukaš li ga drukaš…
Je korekcija može ići do 8xx, pa šta?
Uđi brate na 8xx i uživaj sa nama dok bude rasla do 1xxx, ne bu pala na 8xx zbog tvog druka, olabavi malo, već zbog blage korekcije prije snažnijeg UP…

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

kratko&jasno:
pogledati grafiće (pažljivo&studiozno) i sve je kristalno jasno!

svakome prema sposobnosti i vještini….
nema druk ili push, naprosto treba jahati na valu i napustiti ga dok je normalan, prije nego nas "samelje", isto tako treba katkada "zagaziti i u hladno more" pa malko veslati dok se na nađe lijepa topla struja….i tako u krug….

nema ništa ljepše nego svako malo spretnim "rolanjem" povećati broj vlastitih dionica, to je gušt!

nekako imam osjećaj da na ovom forumu posvećenom ATPL stalno vlada kukljavina i jauk, tko je kome krivi i zašto….i non stop ista spika, prepucavanje&pljuvanje!
a tek stalno zahtjevi za prijateljstvom!ko klinci s spomenarom u osnovnoj školi…
mislim da nitko nikoga ne tjera da proda/kupi, osim ukoliko se pojedinac "ne rastegne više od kreveta", opet njegov problem…
tko je atlansku ubro po 700 i prodao po 800~900 kn a time nije zadovoljan, mislim da se definitivno bavi krivim sportom!

i dalje mislim da je ovdje veći broj "studoša" koji skupljaju za čevape, nego ozbiljnih dioničara, jer naposljetku tko radno aktivan visi stalno na forumu?!čast "starim" borcima ovog foruma čije postove s užitkom pratim….
zato trgovanje izgleda kako izgleda a sami beremo što i kako posijemo….

[lol]

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


To sam gore naveo, dok je rasla svi su šutili, nije bilo baš postova, a sada kad je krenula korekcija cijene svi kokodaču i opravdavaju cijenu. Licemjerno.

Koja je tvoja uloga, želiš li kupiti ili prodati, muči te nepravda ili pravda, na što želiš ukazati? Past ćemo, pa se brineš za forumaše? Rast ćemo, a tebi je to nepravedno?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

@ rhino3

da li smatraš da tvoja teza tko je atpl ubro po 700 pa prodo po 800-900 se bavi krivim sportom drži vodu i onima koji su kupovali atpl 2004e ispod 100kn pa nisu prodali po 150 nego 3500 su isto fulali ceo fudbal?

ili? pojasni malo nama neukim sportašima da vidimo jesmo fulali branšu!? [rolleyes]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Argumentirana rasprava je u redu, ali ovjde su svi postovi tipa ovaj Kalimero, morali bi dolje jer sam ja prodao [lol]

…pa da nije mislio da će dole ne bi niti prodao…zar vam nije jasno da bi bio lud da sada piše kako će ići gore, ako je prodao zbog drugačijih zaključaka…tako je i sa onima koji imaju dionice, naravno da misle da ide gore inače bi bili…???…kakvo sada čuđenje na takvo što…???…
[/quote]

A sta je to nego druk?
Nije istina, ja sam u dionicama oko 90% a smatram da je mini korekcija zdrava za trenutno stanje i za stvaranje novih targeta. A gdje ce Crobex je na meni da odlucim i isto tako na svakom pojedincu. Ukoliko smatrate da ide dole prilozite graf umjesto Vaseg cjenjenog misljenja. Cudenje je jedino da izgleda da Vi smatrate da je drukanje i vise nego ok.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala




Argumentirana rasprava je u redu, ali ovjde su svi postovi tipa ovaj Kalimero, morali bi dolje jer sam ja prodao [lol]

…pa da nije mislio da će dole ne bi niti prodao…zar vam nije jasno da bi bio lud da sada piše kako će ići gore, ako je prodao zbog drugačijih zaključaka…tako je i sa onima koji imaju dionice, naravno da misle da ide gore inače bi bili…???…kakvo sada čuđenje na takvo što…???…
[/quote]

A sta je to nego druk?
Nije istina, ja sam u dionicama oko 90% a smatram da je mini korekcija zdrava za trenutno stanje i za stvaranje novih targeta. A gdje ce Crobex je na meni da odlucim i isto tako na svakom pojedincu. Ukoliko smatrate da ide dole prilozite graf umjesto Vaseg cjenjenog misljenja. Cudenje je jedino da izgleda da Vi smatrate da je drukanje i vise nego ok.

[/quote]

…a zašto vi drukate na gore????????????????????? crtate grafove koji ne drže vodu…očito drukate jer ste tek ušli!!!…zar vi smatrate da je takvo drukanje O.K.???…želite ošišati naivne…
zar se to kolega nebi moglo i ovako reći??? može, i jedno i drugo…ovo je demokracija…pišite što Vam volja, ali i meni dopustite bez da me nazivate drukerom, kao što ja ne zovem Vas…HVALA!!!…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Sampras…Očito je da su danas veliki kupovali a mali prodavali prema tome sutra idemo sigurno gore.
…i što bi ja sada trebao da se pjenim na KOLEGU ZBOG NJEGOVOG MIŠLJENJA????
a tko je smiješan neka drugi sami zaključe…
Zmrklić…Ništa smješnije od nervoznog drukera na dolje LOL
…ja samo komentiram, a vi radite i pišite što god hoćete…samo bez omalovažavanja ljudskog dostojanstva…uživajte kolega Zmrklić… [thumbsup]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close