BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)




Znam da ste danas vec dobre volje pa da i ja dodam kap ulja na vatru. Izvjestaj je dobar.

Stvarno, a moja TA kaze da ce biti jos i bolji.14.4 sam najavi mogucnost rasta BDI po TA a ti i ekipa nazvalime drukerom.Eto ko je onda kupio sada ima vec debelo preko 20% zarade,a kako stvari stoje stoje ako gledamo samo BDI trebali bi jos zaraditi.

Moja preporuka strong hold i lagano buy za one koji su slusali one koji su me tada nazvali drukerom a bilo ih je jel tako profesore.


Ej kolega Geronimo!

Nesto si bio tih zadnjih dana. Od momenta kad si najavio snazan rast BDI-ja on je padao. To pod prvo. Pod drugo ovo je ako se ne varam peti porast BDI-ja od pocetka godine. Ako malo pogledas moje postove vidjeti ces da sam stavio da ocekujem BDI graf ala cesalj. I to se konstantno dogadja. Nakon bitke svi generali a kazavsi bit ce lijepo vrijeme bez datuma kad ce se to dogoditi mozemo svi biti i dobri meteorolozi.

Evo ja ocekujem snazan rast BDI i vidim ga na 7000 poena. Da li vjerujes da ce se moje prorocanstvo ispuniti. Naravno da hoce ali kada? E to je drugo pitanje. Evo jedan izazov. Daj projekciju BDI po TA za dan 16.06 (ako se to moze).

Za razliku od ATPL ovdje BDI nije kljucni faktor i vezivati rast za njega je totalna pogreska. Sa relativno losim rezultatima bulk sektora i za ocekivati katastrofalnim rezultatima kontejnerasa nakon zavrsetka aktualnog chartera bumo videli outcome.

I no hard feeling stari drukeru. Srdacan pozdrav!
[/quote]

14.4 na topicu ATPL najavio sam rast BDI. 14.4 BDI je bio 1492 danas znamo koliki je.Ako treba izvuci cu i post tako da od momenta kada sam ja najvio rast on samo raste i usao je u uzlazni trend.Stari znalce nisam ocekivao da ces se sluziti lazima,ipak posto znam da si džentlrmen ocekujem tvoju ispriku.

SAM PROTIV SVIH

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)




Znam da ste danas vec dobre volje pa da i ja dodam kap ulja na vatru. Izvjestaj je dobar.

Stvarno, a moja TA kaze da ce biti jos i bolji.14.4 sam najavi mogucnost rasta BDI po TA a ti i ekipa nazvalime drukerom.Eto ko je onda kupio sada ima vec debelo preko 20% zarade,a kako stvari stoje stoje ako gledamo samo BDI trebali bi jos zaraditi.

Moja preporuka strong hold i lagano buy za one koji su slusali one koji su me tada nazvali drukerom a bilo ih je jel tako profesore.


Ej kolega Geronimo!

Nesto si bio tih zadnjih dana. Od momenta kad si najavio snazan rast BDI-ja on je padao. To pod prvo. Pod drugo ovo je ako se ne varam peti porast BDI-ja od pocetka godine. Ako malo pogledas moje postove vidjeti ces da sam stavio da ocekujem BDI graf ala cesalj. I to se konstantno dogadja. Nakon bitke svi generali a kazavsi bit ce lijepo vrijeme bez datuma kad ce se to dogoditi mozemo svi biti i dobri meteorolozi.

Evo ja ocekujem snazan rast BDI i vidim ga na 7000 poena. Da li vjerujes da ce se moje prorocanstvo ispuniti. Naravno da hoce ali kada? E to je drugo pitanje. Evo jedan izazov. Daj projekciju BDI po TA za dan 16.06 (ako se to moze).

Za razliku od ATPL ovdje BDI nije kljucni faktor i vezivati rast za njega je totalna pogreska. Sa relativno losim rezultatima bulk sektora i za ocekivati katastrofalnim rezultatima kontejnerasa nakon zavrsetka aktualnog chartera bumo videli outcome.

I no hard feeling stari drukeru. Srdacan pozdrav!
[/quote]

14.4 na topicu ATPL najavio sam rast BDI. 14.4 BDI je bio 1492 danas znamo koliki je.Ako treba izvuci cu i post tako da od momenta kada sam ja najvio rast on samo raste i usao je u uzlazni trend.Stari znalce nisam ocekivao da ces se sluziti lazima,ipak posto znam da si džentlrmen ocekujem tvoju ispriku.

SAM PROTIV SVIH

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)

Evo posteno cu ovoga puta najaviti pad BDI kada se TA pokvari i jasno kada prodam dionice a dali cu biti u pravu vidjecemo.

Inace priznajem da volim drukati ali tako da i drugi zarade.

SAM PROTIV SVIH

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)


14.4 na topicu ATPL najavio sam rast BDI. 14.4 BDI je bio 1492 danas znamo koliki je.Ako treba izvuci cu i post tako da od momenta kada sam ja najvio rast on samo raste i usao je u uzlazni trend.Stari znalce nisam ocekivao da ces se sluziti lazima,ipak posto znam da si džentlrmen ocekujem tvoju ispriku.

Isprike rado dajem kad pogrijesim. No one is perfect. Sta se tice laganja neka kolege procitaju pazljivo tvoj post iz kojeg cu podcrtati: od momenta kada sam ja najvio rast on samo raste

BDI 24.04.09 -24
Vikend
BDI 27.04.09 -34
BDI 28.04.09 -49
BDI 29.04.09 -18

I sta ce mo sada. Ko se treba ispricati? Ako laze koza ne laze rog. Je, bocnuo sam te 29.04 ali ako to nisi shvatio kao salu onda mi se cini da imas problemcic.

Drukeru stari ja se ne ljutim vec opet saljem srdacan pozdrav iz suncanog Splita. [cool]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)

Evo kolega Tech ova recenica je cista laz iz vaseg posta,citiram;od momenta kad si najavio snazan rast BDI-ja on je padao. To pod prvo.

Generalno je rasto i prilazem graf,istina imao je korekciju 4 dana, ali iz vaseg posta ispada da je vise padao nego rasto a ako cete se izvlaciti na igru rijeci samo izvolite.

Ljepi pozdrav

SAM PROTIV SVIH

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)


Evo kolega Tech ova recenica je cista laz iz vaseg posta,citiram;od momenta kad si najavio snazan rast BDI-ja on je padao. To pod prvo.

Generalno je rasto i prilazem graf,istina imao je korekciju 4 dana, ali iz vaseg posta ispada da je vise padao nego rasto a ako cete se izvlaciti na igru rijeci samo izvolite.


Geronimo ajmo se naj prije dogovorit da li smo na ti ili na vi. Jedan post ti a onda strasno ozbiljni pa na vi. Slusaj stari ja nemam parapsiholoske moci pa da citam sta si “htio” kazati. Ja imam samo zdrave oci pa citam sta si napisao. I to sto si napisao ja komentiram. I zato procitaj jos par puta moj post. Mozda ipak ima nade. Kako rado citiram stare Rimljane i Grkljane i za tebe jedan.

Hic Rhodos hic salta.

Samo molim te nemoj prevesti kao:

Hic Rhodos hic salta = Pijanac izvodi salto na Rodosu

I nesto ne vidim ispriku a ni pozdrav kojeg ja saljem glede i unatoc. [bye]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)

Ispricavam se za lijep pozdrav. Dok sam pisao odgovor nisam skrolao do kraja. Eto vidis da to nije tesko. Nije mi pala kruna sa glave.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Da i ja ispravim u Splitu ima malo naoblake s tramontanom

dan je pametniji od noći

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Techman

Kažite vi meni ljudi jer ste prodali ATPL? Pametni su to učinili na 500 jer ovo ide ka dvoznamenkastom broju

Daj mi molim te stručnjače objasni ovu konstataciju..

Kolega Tech ovo sve govori o vama .

SAM PROTIV SVIH

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


Kažite vi meni ljudi jer ste prodali ATPL? Pametni su to učinili na 500 jer ovo ide ka dvoznamenkastom broju

Daj mi molim te stručnjače objasni ovu konstataciju..

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Ola svima! Da podijelim sa vama .. ne znam tko je vidio a tko nije… http://webchart.sfera-station.com

Meni je cool….

u kučicu samo upiši Crobex (ili neki drugi ticker) i dobiješ sve….

New Report

Close