BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Pridružujem se i ja s čestikama. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Vlad1111 ima znanje, ali njegov blog ima drugačiju svrhu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Vlad1111 ima znanje, ali njegov blog ima drugačiju svrhu.

ko da je bitno, bitno je da se radi suprotno, i to je to.

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

hvala na cestitkama.
ja sam idem na put. vracam se u zagreb s mora.

sutra cemo napraviti analizu kad vidimo kako ce ameri zavrsiti.

dakle za sada,
treba probiti 1650 i potvrditi to sa 2 dana iznad tog nivoa da bi otvorili put prema 1850.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize






tigrus ako je skok bio cca 1240-1550
zatim korekcija
cca 1550-1480
reklo bi se uzlazni je trend.
gdje vidis sljedeci target prema gore..????

po onom sto sam izracunao target je oko 1650.
to bi bio retrace 66%.
na 1550 je bio 50% a to smo prosli i napravili potvrdu od dva dana iznad tog nivoa.
dakle, nemamo kamo osim na 1650.

[/quote]
tigrus, jel ti na ovom treba čestitati?
[/quote]

da.

[/quote]

evo kokolina.

mozes mi sada cestitati.
crobex je:
Crobex: 1634.49 Promjena: 2.57%

zelio bih poruciti da se sp500 na svekoliko iznenadenje vinuo do 895.
dakle, probijen je zadnji vrh koji je bio na 880 nekoliko puta.

put do 940 sada nema ozbiljnijih prepreka.
eventualno da se dogodi koji odmor na putu do ove razine.
ali to ce biti neznatna korekcija…

prema sadasnjoj situaciji nas bi target trebao biti 1850.
to je retrace od 100% prethodnog pada.
trebali bi probiti razinu od 1640 da se crobexu otvori put do 1850.
[/quote]

Tigruse imaš čestitke s moje strane. Izgleda da napreduješ.Vidiš kako nije bila blamaža ona kupnja ATPL na 710, upravo suprotno. Točniji si od Kok… ovaj…Vlada, ali to doduše i nije neki problem budući da je suprotno od Vlada u zadnje vrijeme ključ uspjeha. Recimo, onaj tko čeka ATPL na 200 kuna vjerojatno je zaboravio na moguću dividendu u 50% tog iznosa. Ili recimo onaj tko je čekao HT na 135 kuna ja zaboravio da je to na 20% div yielda uz stabilnost prihoda, ili recimo onaj tko čeka TISK na 50 kuna vjerojatno ne zna da će jedan moj kompa onda otkupit cijeli FF i napucat ga sam sebi na 500 i tak to…

I'LL BE BACK

…Tigre, svaka čast…a neki i dalje lupaju gluposti…ma tko je čekao atpl na 200??? nemojmo biti djeca,…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Molim vas da li je Dax u plusu ili ne, na dvje stranice je preko dva u plusu, a na Bloombiju i yah.. u minusu stalno refrešam i stalno isto. [undecid]

Uhljebe na ulicu!!!!!

imam 25tisuća na 2mjeseca, i nešto bi zaradio, al u ovom metežu neznam šta mi je pametno, i šta će u tom razdoblju donjet bar 5% prihoda…
da čujem neki pametan prijedlog….

Moderatora treba zabranit!!!

OŠTRO
Kuštrak Sanaderu: Izgubili ste pola godine, a proveli samo rebalans

http://www.seebiz.eu/hr/analize/kustrak-sanaderu-izgubili-ste-pola-godine%2c-a-proveli-samo-rebalans,44430.html

Gospodarstvo | 05.05.2009
Dijamanti (ni)su vječni http://www.dw-world.de/dw/article/0,,4228711,00.html?maca=kro-TB_kro_seebiz-3796-html-cb

who dares, wins

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)


Znam da ste danas vec dobre volje pa da i ja dodam kap ulja na vatru. Izvjestaj je dobar.

Stvarno, a moja TA kaze da ce biti jos i bolji.14.4 sam najavi mogucnost rasta BDI po TA a ti i ekipa nazvalime drukerom.Eto ko je onda kupio sada ima vec debelo preko 20% zarade,a kako stvari stoje stoje ako gledamo samo BDI trebali bi jos zaraditi.

Moja preporuka strong hold i lagano buy za one koji su slusali one koji su me tada nazvali drukerom a bilo ih je jel tako profesore.

SAM PROTIV SVIH

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)



Znam da ste danas vec dobre volje pa da i ja dodam kap ulja na vatru. Izvjestaj je dobar.

Stvarno, a moja TA kaze da ce biti jos i bolji.14.4 sam najavi mogucnost rasta BDI po TA a ti i ekipa nazvalime drukerom.Eto ko je onda kupio sada ima vec debelo preko 20% zarade,a kako stvari stoje stoje ako gledamo samo BDI trebali bi jos zaraditi.

Moja preporuka strong hold i lagano buy za one koji su slusali one koji su me tada nazvali drukerom a bilo ih je jel tako profesore.


Ej kolega Geronimo!

Nesto si bio tih zadnjih dana. Od momenta kad si najavio snazan rast BDI-ja on je padao. To pod prvo. Pod drugo ovo je ako se ne varam peti porast BDI-ja od pocetka godine. Ako malo pogledas moje postove vidjeti ces da sam stavio da ocekujem BDI graf ala cesalj. I to se konstantno dogadja. Nakon bitke svi generali a kazavsi bit ce lijepo vrijeme bez datuma kad ce se to dogoditi mozemo svi biti i dobri meteorolozi.

Evo ja ocekujem snazan rast BDI i vidim ga na 7000 poena. Da li vjerujes da ce se moje prorocanstvo ispuniti. Naravno da hoce ali kada? E to je drugo pitanje. Evo jedan izazov. Daj projekciju BDI po TA za dan 16.06 (ako se to moze).

Za razliku od ATPL ovdje BDI nije kljucni faktor i vezivati rast za njega je totalna pogreska. Sa relativno losim rezultatima bulk sektora i za ocekivati katastrofalnim rezultatima kontejnerasa nakon zavrsetka aktualnog chartera bumo videli outcome.

I no hard feeling stari drukeru. Srdacan pozdrav!

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close