BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ekipa na Moj novac tvrdi ide dole. Ovdje pak totalna suprotnost i veliki rast.
Netko gadno griješi. Baš me interesira taj drugi tjedan.
A sad pozdrav do pon. Ipak je praznik,treba to proslavit!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



@filija

sad lagano hladenje.


tigrus sta mislis do koliko bi islo hladjenje ako bi bilo???

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

gledam one studente i nesto mi klizi kroz glavu,do sad su drzavu pljackali odredjeni i po zavsetku faksa,sad bi svi po upisu na fax pa dobro gdje to ima… puno jacih zemalja ima od nas pa nema besplatno za sve,ako hoce besplatno neka zagriju stolicu…..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Ipak stečaj
Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Izgleda da je naš baron stekao velike simpatije na susjednom nam forumu evo šta jedan korisnik misli o njemu.

petrica
Registrirani korisnik

petrica’s Avatar

Član od: 14.02.2006.
Poruka: 410

Default Odgovor na: Utjecaj inozemnih tržišta na ZSE
Citat:
Superior View Post
Odluči se! Jesi li tehničar ili katastrofičar?
Poklanjanje pažnje tom liku i svim njegovim shizofrenim "ater ego" klonovima na forumu je kao da poklanjaš pažnju insektima što se zalijeću u vjetrobran tvog auta na autoputu. Ne mogu ti ništa , al brale, živciraju.

Nisam protiv medvjeda (berozivkovic mi je nadasve simpatican, a odnedavno i Dude ) ali ovaj lik je stvarno psiho u svojim stupidnim nastojanjima da "obrati" forumašku javnost. Bilo bi zanimljivo znati koliko nisko bi crobex trebao pasti po njemu da ukrca tu svoju mizeriju s kojom misli trgovat, ugasi sadašnje nickove, pootvara nove i počne suprotnu "kampanju".

Iskreno mislim da je tom liku potrebna psihološka pomoć ili bar šetnjica oko kuće povremeno (s brnjicom dakako ).

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

hahaha, znao sam da će ga odma zavoljeti. Ekipa na tom forumu mi je frigidna kompletno, a sad im je došla dvorska luda. hihihihihihi [lol]

I'LL BE BACK


gledam one studente i nesto mi klizi kroz glavu,do sad su drzavu pljackali odredjeni i po zavsetku faksa,sad bi svi po upisu na fax pa dobro gdje to ima… puno jacih zemalja ima od nas pa nema besplatno za sve,ako hoce besplatno neka zagriju stolicu…..

NEMA BESPLATNO NI ZA KOGA OSIM STIPENDIJE ZA NADPROSJEČNE!! NEKA PLATE PA DA VIDIŠ KAKO ĆE SE ZAVRŠAVATI U ROKU. NEKA PLATE ILI MOTIKU U RUKE!! I JA SAM PLAĆAO I RADIO ZA TO PA ŠTA????

I'LL BE BACK



gledam one studente i nesto mi klizi kroz glavu,do sad su drzavu pljackali odredjeni i po zavsetku faksa,sad bi svi po upisu na fax pa dobro gdje to ima… puno jacih zemalja ima od nas pa nema besplatno za sve,ako hoce besplatno neka zagriju stolicu…..

NEMA BESPLATNO NI ZA KOGA OSIM STIPENDIJE ZA NADPROSJEČNE!! NEKA PLATE PA DA VIDIŠ KAKO ĆE SE ZAVRŠAVATI U ROKU. NEKA PLATE ILI MOTIKU U RUKE!! I JA SAM PLAĆAO I RADIO ZA TO PA ŠTA????
[/quote]
to i ja govorim,ako hoce besplatno neka si zagriju stolicu ,neka uce malo vise i zasluze stipendiju..
malo se pretjeruje s tim zahtjevima…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Prosvjedi sa porukama
Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Imam nokiu 5800.Trgujem preko Complite line-a.Na Nokii ne mogu otvoriti online pregled tržišta preko Complita.Što je problem?Da li moram instalirati neki poseban program na mob?

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Puno razilaženja u mišljenjima. Ne kužim se u grafove. Al svatko vuće crte kako ga volja i veže ih bilo za koju točku. Čini mi se ovisno jeli u kešu il u dionicama.

idući tjedan će bit bolje...

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Puno razilaženja u mišljenjima. Ne kužim se u grafove. Al svatko vuće crte kako ga volja i veže ih bilo za koju točku. Čini mi se ovisno jeli u kešu il u dionicama.

1. nije bas tako…
tocke moraju postovati pravila.

2. obrnuto. u cash ulazis zbog grafa, a ne vuceg graf zbog izlaska iz dionica.
dakle, prvo ide graf pa onda odluka….

New Report

Close