BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kad smo već na besplatnom studiranju, osobno sam protiv toga. Nismo više u socijalizmu.
Treba biti besplatno za 10-20% najboljih na prijemnom ispitu (ne po ocjenama iz srednje škole) a za ostale treba omogućiti povoljne studentske kredite ako žele studirati.
Ne želim da se od mog poreza financira naš prilično loš sustav visokog obrazovanja sa puno nezainteresiranih vječnih studenata, zastarjelim i loše osmišljenim programom te neadekvatnim kadrovima. Čast rijetkim iznimkama.

Slazem se sa navedenim.
Ne razumijem zasto izmisljati toplu vodu, pa neka obidu zemlje u kojima sustav obrazovanja funkcionira i radi vise manje kako treba i neka prekopiraju ili izmjene ako misle da nesto ne valja (iako bolje da ne misle previse vec samo prekopiraju).
Isto tako mi se cini da bi bilo u redu da ovisno o stanju na trzistu se tako i stimuliraju studenti/fakulteti koji su recimo tako trazeniji od nekih drugih. Npr. ako trenutno ima puno ekonomista, a fali ti ljudi tehnicke struke simuliraj "tehnicke fakultete", i kako stanje mjenja tako se mjenjaju stimulacije. Recimo da bi stimulacija moglo biti da onaj fakultet koji je trazeniji na trzistu prima vise studenta na besplatno skolovanje i tome slicno

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Gledao sam jučer malo Katelenića na Red Carpetu… pobogu kako itko može tvrditi da je on normalan? Kreten na kvadrat… osramotio se jedno 10 puta u 3 minute! [lol]

Nisi primjetio pločice?? [shocked] Uložio je puno u te pločice a sad nitko to ne primječuje… [cry] Trčao je neki dan za novinarima i vikao..gledajte pločice…gledajte pločice a oni mrtvi hladni [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Pitanje,

za sampija, mr. miga29 alfu i slične.

Jesmo li u bull marketu?

Ak jesmo zakaj izgleda kao u međed?

Ak izgleda ko međed, jel to međed ili bik koji još spava?

Svakim danom smo sve bliže izborima, u to vrijeme +10, 20 dana će biti apsolutno dno kod nas.

A to da nismo u dubokoj recesiji, trebali ste čuti migonju u petak. On ko da ne živi u RH. Hehe. On živi za S&P. Pa nije ovo amerika dušo ili je Zagreb, amerika u malom….;-)))

Što je pričao MIG?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Nitko ne komentira uhićenje Joce Amsterdama?

Ajde ćuti Jure mali da te ne bi upucali. [lol]
[/quote]

svaka čast kolega na komentaru, svakojako klovnovi se javljaju a nisu spremni da progutaju ono što su zas..li

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Bull market ?
a koji obrazac promjene trenda se dogodio?

i nije mi bas svaka varijenta padaujca.

ako ide A) varijanta onda idemo dole ispod 1250 do cca 1000.

ako je B) varijanta onda idemo gore do bar 2600 sto je 33% retracement ili 3300 sto je 50% retracement i to bi bio drugi val.

Ti i slični ćete shvatiti da je počeo bull na 2000 a onda ćete imati i obrazac. Ja ću onda već biti 100% u plusu.

[/quote]

Hoces reci tko je npr.slusao tvoje drukanje?

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

evo gripa došla do Austrije

…a nema mi ni Samprasa da sad popljuje moje pozivanje na OPREZ…eee Sampi… nadam se da ćeš sad biti oprezniji ako imaš sa čim, jer reče da si se nakrca skroz…ma ni ja nisam prodao-da barem jesam…ali barem nisam kupovao…sada bi imao još manje…OPREZ i dalje…mnogi će iskoristiti gicinu gripu da posiju paniku…možda uspiju…i čuvajte svoje zdravlje i V:Ž:

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…a nema mi ni Samprasa da sad popljuje moje pozivanje na OPREZ…eee Sampi… nadam se da ćeš sad biti oprezniji ako imaš sa čim, jer reče da si se nakrca skroz…ma ni ja nisam prodao-da barem jesam…ali barem nisam kupovao…sada bi imao još manje…OPREZ i dalje…mnogi će iskoristiti gicinu gripu da posiju paniku…možda uspiju…i čuvajte svoje zdravlje i V:Ž:

On je u bullu
[lol] [lol]

IZVORI
Njemačka: Pritisnuli smo Sloveniju da prihvati Rehnov prijedlog
Autor/izvor: SEEbiz / Večernji list
BERLIN – Zadovoljni smo što Hrvatska prihvaća plan Ollija Rehna o rješenju spora o granici sa Slovenijom u okviru međunarodnoga prava, ali molimo Zagreb da mu ne plješće preglasno”.

http://www.seebiz.eu/hr/politika/njemacka-pritisnuli-smo-sloveniju-da-prihvati-rehnov-prijedlog,43930.html



…a nema mi ni Samprasa da sad popljuje moje pozivanje na OPREZ…eee Sampi… nadam se da ćeš sad biti oprezniji ako imaš sa čim, jer reče da si se nakrca skroz…ma ni ja nisam prodao-da barem jesam…ali barem nisam kupovao…sada bi imao još manje…OPREZ i dalje…mnogi će iskoristiti gicinu gripu da posiju paniku…možda uspiju…i čuvajte svoje zdravlje i V:Ž:

On je u bullu
[lol] [lol]
[/quote]
[lol] [lol] i mi [lol] [lol] [pray] [lol] [lol] [thumbsup]

Kad ovaj biološki rat završi bit će puno manje penzionera a još manje nezaposlenih [embarass] Svjetska privreda će procvjetati,burze živnuti……dakle depopulacija u tjeku,nabavite namirnice za barem dva mjeseca,kupite medicinske maske dok još ima……

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close