BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gledao sam jučer malo Katelenića na Red Carpetu… pobogu kako itko može tvrditi da je on normalan? Kreten na kvadrat… osramotio se jedno 10 puta u 3 minute! [lol]


Gledao sam jučer malo Katelenića na Red Carpetu… pobogu kako itko može tvrditi da je on normalan? Kreten na kvadrat… osramotio se jedno 10 puta u 3 minute! [lol]

katalinic misli da je zgodan decko,a gulp ko bukva,nadam se da se bukva nece uvrijediti… [lol] [lol] [lol]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

izgleda da je ruše špekulanti u dogovoru,ali vjerovatno je tako na svakoj burzi,neka ruše,treba samo kupovati i kupovati,bez straha..kad se objavi vijest da pelješki most ide dalje,onda će planit ko šibica..na ovako plitkom tržištu kao što je zse,manipulacije su normalna stvar..zato na takva tržišta ulažu samo hazarderi…i okorjeli kockari,..

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

Nisam znao da sam postao okorjeli kockar

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

ja znam da jesam,al si ne mogu pomoći..pravo je čudo da još imam koji groš..a ,oja folozofija je ovakva-pošten sam čovjek,a takvi od posla kojeg rade ne mogu zaraditi,a pošto sam pošten,onda ne mogu ni ukrasti,jedino mi preostaje burza da sa svojom ovisnošću i poštenjem,pokušam nešto ušićariti..al na kraju znam da pošten čovjek uvijek nagrebusi,al šta ću kad sam takav..

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

molim te,sada dionice padaju radi svinjske gripe,a to će navodno biti kobno za poslovanje igh-a..evo i ja uletio u ovu dionicu nakon godinu dana..cijena je trenutno prava sitnica..koliko ja znam-igh očekuje vrlo uspješnu 2009. godinu,a još smirujuća izjava rohe me nagnala na kupnju trenutno jedne od najpodcijenjenijih dionica..



Gledao sam jučer malo Katelenića na Red Carpetu… pobogu kako itko može tvrditi da je on normalan? Kreten na kvadrat… osramotio se jedno 10 puta u 3 minute! [lol]

katalinic misli da je zgodan decko,a gulp ko bukva,nadam se da se bukva nece uvrijediti… [lol] [lol] [lol]
[/quote]

Je to nesto novo Rocky?

@dodjoh

Molim te ne tepaj Katelinicu, to je za njega tepanje…
[lol]

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Predsjednik Uprave i vlasnik Atlantic grupe Emil Tedeschi izjavio je za Business.hr da besplatni studij nije moguć

Daj me podsjetite koji je ono faks ovaj genijalac završio. [lol] [lol] [lol]

Kad smo već na besplatnom studiranju, osobno sam protiv toga. Nismo više u socijalizmu.
Treba biti besplatno za 10-20% najboljih na prijemnom ispitu (ne po ocjenama iz srednje škole) a za ostale treba omogućiti povoljne studentske kredite ako žele studirati.
Ne želim da se od mog poreza financira naš prilično loš sustav visokog obrazovanja sa puno nezainteresiranih vječnih studenata, zastarjelim i loše osmišljenim programom te neadekvatnim kadrovima. Čast rijetkim iznimkama.

Btw, slušam danas onog predstavnika studenata i on traži ni više ni manje nego besplatan postdiplomski za sve… [rolleyes] [lol]

Nitko ne komentira uhićenje Joce Amsterdama?


Nitko ne komentira uhićenje Joce Amsterdama?

Ajde ćuti Jure mali da te ne bi upucali. [lol]

who dares, wins

New Report

Close