BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kolega, jeste li vi u dramaticnom sukobu sa samim sobom?
brinem se..

Znači tu imamo sektu koja drma dijelom tržišta, dečki i curke i ja bi u to tajno društvo, za upad plaćam kešom i šutnjom :-)))

Kolega pa ak vas tu čitam jer moram, ne znači da ću s vama tratit slobodno vrijeme…

cijela prepiska je krenula jer ste vi tjeli doci jesti i piti s nama, iako je poziv uvijek otvoren, kao sto rekoh prije za sve clanove foruma
[shocked]
[/quote]

Da ne bi bilo zabune, a vidim da niste shvatili poantu, cijela prepiska je bila oko toga da Vi lijepo postate ili bilo tko tko je bio tamo, popis korisnika koji se sastaju i smišljaju manipulacije dionicama.
Koliko znam to jest zakonom zabranjeno. No dobro ak je samo ovaj put oprošteno Vam je.
Jer ak ste to sad dogovarali, to ste radili i prije, pa nije fer da vi pišete i navlačite ekipu i zarađujete na tuđem "neznanju".
No dobro nam, teško je sad to priznati, jer netko bi mogao Vas i one curke pozvati na službeni razgovor, možda i bude, nikad neznate.
No evo budite pošteni prema drugima koji Vas čitaju i recite koji su to korisnici, tako da ih se više ne uzima kao ozbiljne i vjerodostojne pisce na ovom forumu.
Je kolega jer druk pojedinca je jedno, al kad druka grupa i radi makinacije to je nekaj drugo.

No Vi vjerojatno imate zgodan izgovor, pa dajte podastrite ga ljudima, da vidimo do kud vam mašta seže.
Ja sam sančo, prožvakano.
Imam dva nika, ak i jest tako drugi nikad bio u upotrebi, a i kaj bi bio tak bedast, da drugi uzmem takav, pa jel se to dogodilo ikad tu???
Dajte kolega, malo se više podrudite da me diskreditirate, na sebi radite ganc dobar posel.[thumbsup]

kolega, ako je bilo kakvog organiziranog manipuliranja cijene vasa je duznost da to prijavite nadleznim institucijama..Hanfa, Uskok, poskok, murija..DORH [thumbsup]

evo vam i malo dokaznog materijala..
ovaj graf je objavljen na ovom forumu tamo početkom 3.mjeseca.
bit ce da sam hipnozom nagovorio da mi prodaju dionice na Crobex 1230-1250, koji dan poslije objave ovof grafa i "kirurski precizno" ih iskrcao na 1500..jebiga, zajebao sam se, mislio sam da nece vise [tongue]

sad čučim sa strane u cashu i cekam sta ce biti..naravno, posjedujem i novu analizu, buduci novo vrijeme nosi nove analize, ali zadrzat cu je za sebe [kiss]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

kolega, jeste li vi bedasti, ili ne, ja to ne znam, niti sam tu da to procjenjujem..
javite se dr.Draganu Dabiću da Vam pomogne..

cinjenica je da vi tvrdite da nemate drugih nikova, da vam je to pravo ime i prezime itd..
ali eto, isti dan kad je otvoren MatijLalic, otvoren je i MarkoLalic..

jel Vam to braco ili seka? [lol] [lol] [lol]


Gle kompa ljudi tu nikako da shvate ja se ovako zovem i prezivam.
Nije to nikakv nik, to je jedino važno.


nažalost očito je da se tu mjenjaju nikovi kao čarape. Pa čemu dragi ljudi?

http://www.poslovni.hr/User/UserDetail.aspx?UserID=26654

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


kolega, ako je bilo kakvog organiziranog manipuliranja cijene vasa je duznost da to prijavite nadleznim institucijama..Hanfa, Uskok, poskok, murija..DORH [thumbsup]

evo vam i malo dokaznog materijala..
ovaj graf je objavljen na ovom forumu tamo početkom 3.mjeseca.
bit ce da sam hipnozom nagovorio da mi prodaju dionice na Crobex 1230-1250, koji dan poslije objave ovof grafa i "kirurski precizno" ih iskrcao na 1500..jebiga, zajebao sam se, mislio sam da nece vise [tongue]

sad čučim sa strane u cashu i cekam sta ce biti..naravno, posjedujem i novu analizu, buduci novo vrijeme nosi nove analize, ali zadrzat cu je za sebe [kiss]

Odlično, kolko je tu grafova postani, nemre bit da nisu svi scenariji prožvakani, pa uzmite kaj vam odgovara.
Nemre bit da ste u kešu, pa samo su budale u kešu, kaj ne? [lol] hm, kak se priča mjenja nevjerojatno. Ma više niš nije nevjerojatno, ne?

Pričajte vi kaj hoćete, manipulacija, makinacija ne?

Ja da prijavim? Kaj? Ja nemam dokaze, al službeni organi imaju [cool].

No dobro Vi se odlučili čupati na grafove, kak vi pišete inače ,par računa se pretrese i dođe se do dna ovoga, no ak i veće ribe od vas ne nahebu, zakaj bi ja jadnog Vas uvaljivao?
Samo prestanite obmanjivati tu ljude sa svojim analizama može, jer sad znamo kaj radite.

Pa ipak ja nisam druker i ponosan sam na to [sealed]


kolega, jeste li vi bedasti, ili ne, ja to ne znam, niti sam tu da to procjenjujem..
javite se dr.Draganu Dabiću da Vam pomogne..

cinjenica je da vi tvrdite da nemate drugih nikova, da vam je to pravo ime i prezime itd..
ali eto, isti dan kad je otvoren MatijLalic, otvoren je i MarkoLalic..

jel Vam to braco ili seka? [lol] [lol] [lol]


Gle kompa ljudi tu nikako da shvate ja se ovako zovem i prezivam.
Nije to nikakv nik, to je jedino važno.


nažalost očito je da se tu mjenjaju nikovi kao čarape. Pa čemu dragi ljudi?

http://www.poslovni.hr/User/UserDetail.aspx?UserID=26654

[/quote]

Odlično, netko ima nik sličan mom imenu i na isti dan, a vi manipulirate dionicama i tu drukate za njih.

Kak to uopče ide u istu rečenicu.
Ne ide, al ja sam stavio i nekak mi ovaj vaš kraj preteže, ne mislite li?
Kaj vas uopće pitam? Svoje nedamo, a tuđe dobro dođe ne?


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

abu ali , kokolina očigledno je da ste vi ljubomorne na gđa.Lulu (ili jedino drugo objašnjenje da ste zaljubljene ili zaljubljeni u nju). Ja kao visegodisnji tihi promatrač na njezinim grafovima samo u zadnja tri mjeseca zaradio sam 100.000,00 kn. Nije sramota nekome napisati prijatelju, jer vi ste pravi biser u moru ovih nedruzeljubivih ljudi. Ja sam se javio samo da ne izgubite moral i da se ne prestanete javljati na forum.
Hvala moderatoru na objavi !!! [thumbsup] [thumbsup]


Kazete da ste kao VISEGODISNJI promatrac zaradili na osnovu lulinih grafova. Lulin prvi post je iz 11 mj 08, evo da vas podsjetim Vaš link Zaljubljen [lol] , kakav je to stos, mozda ona fora iz djecjeg vrtica, tko se tuce taj se voli [lol] [lol] [thumbsup] , cestitam, osvojili ste titulu [lol] . Ne zelim vam iz pristojnosti reci kakvu. Hvala vam moderatori na ovom biseru mudrosti od swordfisha.
Nikome nisam branio da zaradi i svaka vam cast na tome ali upravo zbog ovih glupih djecjih prepucavanja sam se i prestao javljati, sve najbolje [bye]

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

url]http://www.index.hr/vijesti/clanak/svinjska-gripa-zarazila-i-svjetske-burze/431376.aspx[/url]

ne pišu da će u tom slučaju rasti cijene farmaceutskih firmi

…ma ovo stvarno nije normalno…ovo više niko nemože predvidjeti, što će biti, dole ili gore…ja sam se iskreno nadao rastu do barem 1650, ali ???, nadam se da je ovo samo kratka stagnacija…i da će se ipak ostvariti-ubrzo…inače kljfhvvdrfjzhnkhjgfgjkghjhfdgfdgghghhnjmk…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601095&sid=aOE8RKcgay9E&refer=east_europe

ma kakav cash-r-a, 100% in

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

Daj pofuk prihvati me za prijatelja,zanima me sto pise tamo gore,ajde daj…
Puno pises a Vjeko slabo radi posao i treba mu dugo dok te odmoderira.

+ Pofuk i par novih prijatelja u listi prijatelja
– nista

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


Daj pofuk prihvati me za prijatelja,zanima me sto pise tamo gore,ajde daj…
Puno pises a Vjeko slabo radi posao i treba mu dugo dok te odmoderira.

+ Pofuk i par novih prijatelja u listi prijatelja
– nista


pa ti mi i jesi prijatelj
evo ponovno sam te prihvatio makar te nikada nisam odbacio
gore ti opet nis pametno ne pise
znaci u mom poznatom revijalnome tonu
pofuk

danas objava rata,svima,su prasici… [lol] [lol] [lol]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close