BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja? [smiley4]
Ma nikada. [smiley2]

Previše je vas, čak i za mene. Treba mi pomoć. Pa žene… di’ ste?

Ostale skvo nemaju vremena – one trose – ne investiraju. Seve ti si cisti izuzetak po tom pitanju. Jesi li sigurna da si ti zensko? hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Drage kolege i prijatelji

Ja sam evo ispunio svoju kvotu i obecanje. 1000 postova sam nanizao a ovo je zadnji. Bila mi je cast sluziti s vama na ovom nasem U.S.S. poslovni.hr, vidimo se u nekom drugom zivotu

live long and prosper[smiley2]

Nathan47

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Hebi ga ! ipak je povukao onaj osigurač. Barem je okružen djevicama.

ma kakva je to fora u zadnje vrijeme u hrvata…

1000 postova i ode
100 reprezentativnih nogometnih utakmica i ode
30 godina i ode na faks
100 zena i vise nece

sto se to dogadja???

nema mi druge nego se zae..ti


Drage kolege i prijatelji Ja sam evo ispunio svoju kvotu i obecanje. 1000 postova sam nanizao a ovo je zadnji.

A sad vam je moderator izbrisao 4 posta i više nemate 1000, morat ćete se vratiti i dovršiti posao [smiley1]


nathan47: ” Drage kolege i prijatelji Ja sam evo ispunio svoju kvotu i obecanje. 1000 postova sam nanizao a ovo je zadnji. ” A sad vam je moderator izbrisao 4 posta i više nemate 1000, morat ćete se vratiti i dovršiti posao [smiley1]

Nemaš 1000 ,moraš još četiri!!!!


Ostale skvo nemaju vremena – one trose – ne investiraju. Seve ti si cisti izuzetak po tom pitanju. Jesi li sigurna da si ti zensko? hi,hi,hi

Uff ma trošim i ja… ma uff…
Da li sam žensko? Jesam tijelom. Jesam mozgom. A duša… hmm… pola muška, pola ženska. He-he-he.

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Super ste ljudi. Svi skupa. Baš mi je drago da sam ušetala među vas.
Onako… ličite mi svi na onu kerušinu (maskotu) sa “Noći gutača reklama”… ako me razumijete…[smiley2]
Fora, sprdancija i dooobre, kvalitetne spike ne nedostaje.
Svaka čast.

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...


A sad vam je moderator izbrisao 4 posta i više nemate 1000, morat ćete se vratiti i dovršiti posao [smiley1]

Pa dobro zar se na ovom forumu ne mozes ni ‘ubit’ kad pozelis… do vraga i bestraga[smiley5]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Nathane već smo te jednom izgubili nemoj opet… Srce ce nam stati pogotov sada nakon ove ‘njezne’ verzije…

I daj ove tri potrosi na malo duze komentare? Tipa cekaj cijeli dan pa onda svima replayay u jednu…

evo Seve je obukla nove cipelice nemoj odmah sada u komentare [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti


alesar: ” samo da malo dopunim cartmana od 5000 posjetitelja cirka 30 – 50 ih je registriranih (u trenutku promatranja) a od tih 30 – 50 mostich ih ima 5 – 6… ” A sto mislite kolega, zasto je navod 5000 posjetitalja u navodnicima? [smiley2] Spojite se na forum u 5h ujutro i bit ce vam prikazano 4500 posjetitelja.

već smo više puta to išli provjeravati jer je zbilja nelogično, ali nismo uspjeli naći neki problem u kodu. Svaki put kad smo testirali neki session isti bi se uredno obrisao po isteku. Sam način brojanja nije po ničemu specifičan, koristi se na većini portala.. Nažalost u tom broju su svi crowleri (googlebot i dr) + velik broj sajtova koij svakih par minuta preuzima vjesti rss-om, te razni servisi. Namjera nam je napraviti neki filter koji će izostaviti crowlere i rss ali nismo to stavili kao prioritet. Server je već tjednim podešen da u 4 ujutro reciklira proces tako da bi se do 5 ujutro teško skupilo toliko posjetitelja. Također je zadnjih dana dodatno porastao broj posjetitelja i u procesu smo nabave novog, jačeg servera jer se u peekovima svako rad znatno uspori.

Identičan kod je na http://www.moda.hr/Forum/ i dr i nismo uočili sličnu pojavu. U svakom slučaju nismo još sve razjasnili.

Krešo Jurišić, voditelj razvoja Corvus INFO d.o.o.

Kolega Mreich,

samo da znate da sam danas gulio kožu medvjeda i sjetio sam se vas [smiley2]

p.s. radio sam si bubanj

nema mi druge nego se zae..ti

New Report

Close