BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


evo dobra stranica vezano za tehničku analizu
http://www.sfera-station.com

… ali imaju podatke sa odgodom od 30 dana

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



evo dobra stranica vezano za tehničku analizu
http://www.sfera-station.com

… ali imaju podatke sa odgodom od 30 dana

da.. ali ako aktiviraš beta račun ionda su dnevni!

[/quote]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




evo dobra stranica vezano za tehničku analizu
http://www.sfera-station.com

… ali imaju podatke sa odgodom od 30 dana

da.. ali ako aktiviraš beta račun ionda su dnevni!

[/quote]

[/quote]

Pardon na nedovoljnoj informaciji. Nakon što se registriraš, samo odeš u "kupovina pretplata" i aktiviraš beta račun i imaš dnevne podatke. Tako sam ja, pa prewtpostavljam da mogu svi.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


ako ameri prijeđu 731,92…idu u dovršetak trodnevne 5-ice.
ako bude tako, poslije toga 3 dole pa 5 gore.


a crobi???? jesi opet unutra….? ja sve kontra tebe radim i zaradjujem,,,,kad ti pises da ulazis ja izlazim,,,,tako je bilo i na 1800 vlad pise da ulazi a zapravo je bio vrh [cool] e sad vladek kaze da ulazi na 13xx na kraju dana tj. jucer prodaja..hahaahahahaha vladek vladek…..a nista ponovo unutra….. [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Vaš link

Povećali dobit u kriznoj godini za 31% i kažu da moraju povisiti kamate? Pa koliko planiraju profitirati ove godine?
Dokle će ovako derati narod? Nije to pravljenje vina, pa ako ti je malo dodaš vode i šećera…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Maddoffu prijeti zatvor od 150 godina!
Autor/izvor: SEEbiz
NEW YORK – Bernard Maddoff, koji se nalazi u kućnom pritvoru, potvrdio je da će se izjasniti krivim zbog prevare „teške” više milijardi dolara, a tužioci traže za njega kaznu od 150 godina zatvora.
Maddoff (70) je preko svog odvjetnika Ire Sorkina poručio da će se pojaviti na saslušanju i izjasniti krivim po 11 točaka optužbe, od prijevare i krivokletstva, do pranja novca. Milijarder Maddoff, koji je prošle godine Federalnom istražnom uredu priznao izgradnju „gigantske financijske piramide”, pojavio se na sudu.
http://seebiz.eu/hr/burze/maddoffu-prijeti-zatvor-od-150-godina!,39710.html

http://www.24sata.hr/news/clanak/broker-madoff-priznao-da-je-pokrao-ulagace-na-burzi/106748/?context=naslovnica&web_page_id=main_page_news

-zgodno, broker Madoff priznao da je pokrao ulagače na burzi !
-možda ima i u Hrvatskoj koji Madoff ?

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


evo ako netko zeli crtat po kvadratu igrat se sa kotacem,da netrazi po netu

gospa
daj molim te još napiši kako da otvorim ovaj attachment (odzipam ga i onda ne da dalje…)
patim
[cry]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



evo ako netko zeli crtat po kvadratu igrat se sa kotacem,da netrazi po netu

gospa
daj molim te još napiši kako da otvorim ovaj attachment (odzipam ga i onda ne da dalje…)
patim
[cry]
[/quote]

Najprije ga spremi na disk, zatim ga odzipaj u neki folder. Unutar njega imaš još jedan zip, koji također moraš odzipati. To ti je key generator. Pokreni Gw12Setup i instaliraj program.
Pokreni program i idi u Help->Register Gann Wheel. Tu unesi ime i registration key dobiven key generatorom.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



DAX se bliži 4000 mi smo trebali bit na cca 1600 , i drugi u EU u plusu jebiga vuku ih Ameri
mi prerano zatvorimo , nadam se da ćemo ovaj rast mi sutra nadoknadit …. [thumbsup]

hocemo goldi,neznam u kojim si dionicama ali mslim da je stiglo vrijeme za oporavak,koliko ce trajati to nebih znao reci,mislim da ovo nije onaj oporavak koji svi zelimo ali oporavak jest,ma koliko to neki jos ne htjeli …zao mi je crobex ipak nece na 800bodova,ako sutra ne budemo zeleni sijecem svoj ponos na vise komada pa vidjet cemo:-)))
[/quote]
Nemoj se tako lako njime razbacivati. Lovu možeš izgubiti ali ku… [bye]

Inače evo jednog vica na tu temu.

Kad se ruski vojnik iz drugog rata probudio nakon operacije, prvo pitanje doktoru bilo je jesu li mu morali što amputirati.
Doktor mu odgovori: druže, ništa ne brinite, sredili smo vam ruku i nogu, nismo rezali, čak vam je i Olja na mjestu.
Koji Olja, pita vojnik.
Pa znate, vaš kur… Na njemu je istetovirano Olja, reče mu doktor.
Ma koji Olja, pisalo je bitka kod Sevastopolja, zavapi vojnik.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

a di je nestao braun/baron/čimpa/gonzalez?
pa nije valjda opet prodao na 1250?


a di je nestao braun/baron/čimpa/gonzalez?
pa nije valjda opet prodao na 1250?


pitaj strawinskog, anricoma i Ententintilinica [lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Vaš link

Povećali dobit u kriznoj godini za 31% i kažu da moraju povisiti kamate? Pa koliko planiraju profitirati ove godine?
Dokle će ovako derati narod? Nije to pravljenje vina, pa ako ti je malo dodaš vode i šećera…

a čuj, lijepo kupiš erste dionicu pa postaneš suvlasnik koji dere druge i profitira. [smiley]
(ovo je šala druk)

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close