BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Međutim utjeha mi je što me moji dragi prijatelji pročitaju prije brisanja.Pozdrav svim online prijateljima koji budno vise na forumu čekajući…. ipak moram priznati da mi je ovak na slijepo najdraži lik migs 29.Herr Vlad je tak prepotentan i preosjetljivo samouvjeren ali možda je dobar frajer ovak uživo,a split je onak zajebant lega.Ti inverteru promijeni tog avatara pliz,pa nisi valjda tako ružan.Skovacin novi lik ali jako promucuran,hm tko bi to mogao biti itd,itd


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Međutim utjeha mi je što me moji dragi prijatelji pročitaju prije brisanja.Pozdrav svim online prijateljima koji budno vise na forumu čekajući…. ipak moram priznati da mi je ovak na slijepo najdraži lik migs 29.Herr Vlad je tak prepotentan i preosjetljivo samouvjeren ali možda je dobar frajer ovak uživo,a split je onak zajebant lega.Ti inverteru promijeni tog avatara pliz,pa nisi valjda tako ružan.Skovacin novi lik ali jako promucuran,hm tko bi to mogao biti itd,itd

…a ti si kao ova na slici??? [rolleyes]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Nadam se da mi neće obrisati post,

Kromane ako gledaš, ako vidiš moj post javi se pomogni mi i daj mi savjet.Molim te!!!!

Gdje je dno?

Da li da prodam?

Da li da idem u dokup?

Što kažu tvoje analize?

Kromane, bez tebe moj život ne postoji, mog života nema!

Javi se! [cry]

Da li da prodam?

Da li da idem u dokup?

nisi li ti napisao da si sve rasprodao?


Da li da prodam?

Da li da idem u dokup?

nisi li ti napisao da si sve rasprodao?
[/quote]
igra se virtualno sa milioncekom [smiley]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize
Međutim utjeha mi je što me moji dragi prijatelji pročitaju prije brisanja.Pozdrav svim online prijateljima koji budno vise na forumu čekajući…. ipak moram priznati da mi je ovak na slijepo najdraži lik migs 29.Herr Vlad je tak prepotentan i preosjetljivo samouvjeren ali možda je dobar frajer ovak uživo,a split je onak zajebant lega.Ti inverteru promijeni tog avatara pliz,pa nisi valjda tako ružan.Skovacin novi lik ali jako promucuran,hm tko bi to mogao biti itd,itd

ne volis ćelave tipove????? to ti je sad in…. [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Da li da prodam?

Da li da idem u dokup?

nisi li ti napisao da si sve rasprodao?
[/quote]

Jesam al se sprdam s vama koji se .uzite Kromanu!

ti si čovjek koji se kune u svoju djecu a laže…to sam samo vidio kad kamatari stisnu dužnika a ovaj se kune "djece mi sutra ću donijet lovu"

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


@tikva
31
Nije mi jasno zašto mene nisi spomenuo??

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



@tikva
31
Nije mi jasno zašto mene nisi spomenuo??

to se i ja pitam….

slijedeci puta, molim spomenite Lulu1!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



@tikva
31
Nije mi jasno zašto mene nisi spomenuo??

Ipak sam tikva22, sorry nije bilo loše namjere, obećajem da ću sljedeći put spomenuti [thumbsup]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

evo dobra stranica vezano za tehničku analizu
http://www.sfera-station.com

New Report

Close