BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Cromane, ipak si ti najbolji tehničar kako se meni čini. A ne Vlad. To i nije čudo,s obzirom da imaš 10-godišnje iskustvo i razvio si svoje metode pomoću EWT koje usavršavaš, ali se u suštini držiš svojih alata. S druge strane, Vlad stalno nešto mijenja. Prije je imao neke svoje formacije i rekao da mu EWT uopće više ne treba. Onda ja s tim svojim formacijama sve živo promašio, a ja sam radio suprotno od tih formacija i lijepo zaradio. Sada ima neke nove fore. Neke TD combo 2+1 gratis. Stalno nešto izmišlja i mijenja. I neke kvadrate ima. I pištolje. Blah… nema tu sreće, jer tim koji pobjeđuje se ne mijenja. Postojanost metodologije kroz godine jedino daje rezultate. Bravo Cromane! [thumbsup]

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Cromane, ipak si ti najbolji tehničar kako se meni čini. A ne Vlad. To i nije čudo,s obzirom da imaš 10-godišnje iskustvo i razvio si svoje metode pomoću EWT koje usavršavaš, ali se u suštini držiš svojih alata. S druge strane, Vlad stalno nešto mijenja. Prije je imao neke svoje formacije i rekao da mu EWT uopće više ne treba. Onda ja s tim svojim formacijama sve živo promašio, a ja sam radio suprotno od tih formacija i lijepo zaradio. Sada ima neke nove fore. Neke TD combo 2+1 gratis. Stalno nešto izmišlja i mijenja. I neke kvadrate ima. I pištolje. Blah… nema tu sreće, jer tim koji pobjeđuje se ne mijenja. Postojanost metodologije kroz godine jedino daje rezultate. Bravo Cromane! [thumbsup]

#Governor

Meni nije stalo do toga da se usporedavam sa drugima.Ja znam sto znam i ima malo njih sto znaju upotrebiti EWT kao ja.Ali iskustvo se ne moze kupiti, ono se stice sa vremenom.

Vjerujem da je Vlad vredan covjek i ima i volje i sposobnost da uci nove stvari.
Ali treba imati strpljenja i usavrsiti ono sa cime se covjek bavi.

Sretno svima sto pokusavaju posto Ewt nije najlaksi (kao ni Gann).

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ah, teško pogoditi oporavak nakon ČETIRI TJEDNA padanja ……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

sve sto donosi novac je dobro pa makar to bilo bacanje graha ili kostiju [lol]

http://aqua-art.org/news.php

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

croman je najbolji ,svaka čast [thumbsup]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

…Vlad , nedaj da te pokolebaju, samo ti piši, a na nama je da iz tvojih procjena izvlačimo što nama odgovara…istina niko nije nepogrešiv…ostali bi htjeli sve na pladanj. ono danas je bilo smiješno-kada neki govore objavi da ulaziš pa da i mi krenemo…a za dan dva AKO se ovaj odbijanac pokaže prerano namješten onda će svi po Vladu…kako on ništa nezna…bla,bla,bla…kao što reče Croman-svi se uče pa i Vlad…istina 2 puta sam fulao zbog tebe, ali sam sada shvatio da imaš dobre metode, jedino vrenmenski malo fulaš, ili kasniš ili brzaš…e sada je na nama da i mi nešto proučimo i tako zaključimo što dalje… sutra svima sretno…i oprezno…jer nikad se nezna…možda nam treba baš taj 13 dan comba…???

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

…Cromana za Premijera……. [proud]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

…molim forumaše koji se još bave ocjenjivanjem da mi daju samo 1. HVALA.

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


@mrgude
štos je u tome što to nije tvoja prognoza [tongue]
lp

Neznam zašto nebi bila legice i moja prognoza, Vjeruj mi svako ima svoju prognozu, sada bila ona točna ili ne to je druga stvar. Evo moja prognoza je da če danas padati kiša prem da nisam slušao niti gledao vijesti. Slažeš li se samnom. Rana od ranjavanja me užasno boli pa se tako ravnam ber meteorologa !!

I very much love INGRA !!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

@
exploratores nuntiant… [smiley]
ne brini, doći će i ta vražja petica pa ćeš opet ući

ps
samo molim te nemoj postati grafove, za to imamo dežurnu ekipu

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


@
exploratores nuntiant… [smiley]
ne brini, doći će i ta vražja petica pa ćeš opet ući

Ne legice neću ući ali pokušat ću se družiti s pojedinim osobama i dalje na ovome forumu. Za sada s novcima koje imam imam drugih planova značajnijih od mešetarenja, ali kada realiziram i ako realiziram predviđeno, Bože moj eto mene opet samo to će potrajati malo duže.

I very much love INGRA !!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

@
želim ti uspjeh, zdravlje i sreće u trgovanju

New Report

Close