BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



vlad@ kako odgovaras na pitanja DiAbLeRo -a kad je moderiran?
jesi li mozda vidovit pa znas sta je napisao [proud]

pa valjda znaš da postove forumskih prijatelja možeš čitati dok su još moderirani.
[/quote]

Bio sam na mnogo foruma sirom svijeta ali ovaj nacin modriranja kao sto je na poslovnom nisam vidio.

(Sto je uzrok ovakvom nacinu modereriranja ?)

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




vlad@ kako odgovaras na pitanja DiAbLeRo -a kad je moderiran?
jesi li mozda vidovit pa znas sta je napisao [proud]

pa valjda znaš da postove forumskih prijatelja možeš čitati dok su još moderirani.
[/quote]

Bio sam na mnogo foruma sirom svijeta ali ovaj nacin modriranja kao sto je na poslovnom nisam vidio.

(Sto je uzrok ovakvom nacinu modereriranja ?)
[/quote]

navodno se zeli profilirati svakojake gluposti koje se napisu pa se vremenski ogranici (moderator ne stigne sve ni pogledati )njihovo pisanje.Realno u zadnjih godinu svasta se i napisalo bez ikakve logike ,tako da pomalo PDforum se cita izmedju redaka.
Moras uvidit tko ,sta , i zasto [undecid]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



(Sto je uzrok ovakvom nacinu modereriranja ?)

navodno se zeli profilirati svakojake gluposti koje se napisu pa se vremenski ogranici (moderator ne stigne sve ni pogledati )njihovo pisanje.Realno u zadnjih godinu svasta se i napisalo bez ikakve logike ,tako da pomalo PDforum se cita izmedju redaka.
Moras uvidit tko ,sta , i zasto [undecid]
[/quote]
@Croman
To ni sam bog ne zna. A ocjenjivanje zanimljivo zamisljeno, a u praksi cisti promasaj. Iako ne razumijem sto bi nekoga na forumu diralo sa koliko je ocjenjen.
Upravo tako Petina, ja ni ne vracam se na postove koje sam preskocio jer su moderirani,a ja mislim tako i vecina…
Vlad111, gdje vidis KOEI?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




vlad@ kako odgovaras na pitanja DiAbLeRo -a kad je moderiran?
jesi li mozda vidovit pa znas sta je napisao [proud]

pa valjda znaš da postove forumskih prijatelja možeš čitati dok su još moderirani.
[/quote]

Bio sam na mnogo foruma sirom svijeta ali ovaj nacin modriranja kao sto je na poslovnom nisam vidio.

(Sto je uzrok ovakvom nacinu modereriranja ?)
[/quote]

Pošto ovaj forum nema opciju ignore , mislim da je ovaj način moderiranja nekakav nadomjestak za to. Pošto ekipa koja je pod moderiranjem , kako mi se čini mogu očekivati da će prestati biti moderirani tamo negdje pred smrt.

Ako to uzmemeo u obzir onda ako ti netko ide na nervu ko je moderiran jednostavno ga ne staviš na friend listu , pa onda niti ne vidiš uglavnom što piše. A ako želiš čitati što netko piše onda ga dodaš na listu…

Ni meni ovaj sistem ne pravi previše smisla , al tako je kako je…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Pošto me jedan korisnik malo napao preko private zbog ove gore poruke , da nebi još neko krivo protumačio ono što sam htio reći evo djela moga odgovora njemu:
—————————————-
"Ono što sam htio reći u poruci o moderiranju na forumu , je da se ni meni ne sviđa taj način, pogotovo zato jer je mnogo ljudi koji pišu kvalitetno a svejedno su moderirani i čini mi se da uopće nemaju šanse da ih se odmoderira osim ako netko od članova ne tlači moderatore da to učine. A druga stvar je kada staviš većinu ljudi koji ti pošalju zahtjev na listu prijatelja kao što sam ja to učinio, onda moderiranje ni nema smisla jer svejedno vidim odma što svi pišu."

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-crobex-ispod-1.000-se-vise-ne-cini-tako-nevjerojatan,39543.html
Zagrebačka burza: CROBEX ispod 1.000 se više ne čini tako nevjerojatan

samo što nije...


http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-crobex-ispod-1.000-se-vise-ne-cini-tako-nevjerojatan,39543.html
Zagrebačka burza: CROBEX ispod 1.000 se više ne čini tako nevjerojatan

zar i ti sine Brute… [tongue]

Cak je i ona poruka: … evo moderiramo … zahvaljujemo na RAZUMJEVANJU…
nepismena.
Trebalo bi pisati RAZUMIJEVANJU. Ja upozorih prije 2 godine ali bas njih briga…ond aje bio bull pa valjda nisu imali vremena. [smiley]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Sada je bear pa opet nemaju vremena….

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Croman svaka čast dobro si ovo predvidio

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Croman svaka čast dobro si ovo predvidio

Sve u svoje vrijeme…Alexandar

Jos nije vrijeme za festu burze (onu vecu;treba "vidit" dno!) ali i ona ce realativno brzo doci.

*Medutim i velike feste imaju svoj kraj i njega trebat ce se pogoditi <(ovo je dugorocno gledano).

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

croman [thumbsup]

New Report

Close