BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Linić plaši ljude prije izbora. Da me se krivo ne shvati, kriza je tu i tek će se rasplamsati ali isto tako mislim da će HDZ krpati rupe do izbora bez obzira koliko to koša. E sad hoćemo li puknuti prije ili poslije samo nebo zna.

[thumbsup]….da točno…samo nebo zna što će sve biti

samo što nije...

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

…znači još jedan crveni dan i onda pomalo prema gore…barem do 1650, a onda nek bude što hoće…tamo se istresam sa -10%i čekam ulaz da budem na 0….pa društvo idemo odraditi do petka taj crveni…pa neka nam petak13 pokaže da nije on kriv što ga praznovjerna raja učini strašnim danom…pozz

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Evo jedno rješenje od prokletstva petka 13-og. Pogođena osoba se mora popeti na vrh planine ili visoke zgrade, i tamo spaliti sve svoje poderane čarape. Drugo kaže da je potrebno stajati na glavi i grickati – hrskavicu (po mogućnosti od teletine).


Glavni val krize stiže u Hrvatsku za mjesec-dva

[shocked] [shocked] [undecid]

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/linic-glavni-val-krize-stize-u-hrvatsku-za-mjesec-dva,39475.html

To je dobra vijest. Čim prije odradimo najgore tim prije ide oporavak.

Resistance is futile! You will be assimilated!


Glavni val krize stiže u Hrvatsku za mjesec-dva

[shocked] [shocked] [undecid]

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/linic-glavni-val-krize-stize-u-hrvatsku-za-mjesec-dva,39475.html

ova ekipa ne treba ništa niti izjavljivati da poplaše ljude,dovoljno je da objave slike, oni već ugovaraju u Gospiću zamjenu dionica za krumpir (lički je lički,uvijek najbolji)

nažalost politika ili ne..loše nam se piše ove cijele godine, a što će biti dalje…i to je upitno

samo što nije...

dali mi netko može dati savjet:
želim prebaciti jedan paket ht-a s bake na sebe- kod bilježnika,

koliko ce me doci ta transakcija i ugovor,
dali poslje toga ja idem u hanfu registrirati paket na sebe, il to radi bilježnik,
koliko vremena ce proci da mogu upravljati paketom?????

(valjda ima onih koji su kupovali dionice rodbini!?)

HVALA PUNO!


zasto nitko nije popratio textom izlazak jucerasnjeg podatka koliko je pao uvoz i koliko se povecao izvoz hrane,da malo imamo i dobrih vijesti,izgleda da akcija kupujmo hrvatsko nije bila uzaludna mozda je nama ova kriza i trebala da se malo osvijestimo…

Mislim da je valiki rast yena u odnosu na kunu i dobar urod tune glavni razlog rasta izvoza hrane. S druge strane nedostatak kredita je prisilio uvoznike da smanjuju zalihe i time je pao uvoz. Akcija kupujmo hrvatsko traje godinama bez ikakvog značajnijeg efekta.

U svakom slučaju dobri rezultati. Bude li kuna još gubila na vrijednosti biti će još bolji.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



zasto nitko nije popratio textom izlazak jucerasnjeg podatka koliko je pao uvoz i koliko se povecao izvoz hrane,da malo imamo i dobrih vijesti,izgleda da akcija kupujmo hrvatsko nije bila uzaludna mozda je nama ova kriza i trebala da se malo osvijestimo…

Mislim da je valiki rast yena u odnosu na kunu i dobar urod tune glavni razlog rasta izvoza hrane. S druge strane nedostatak kredita je prisilio uvoznike da smanjuju zalihe i time je pao uvoz. Akcija kupujmo hrvatsko traje godinama bez ikakvog značajnijeg efekta.

U svakom slučaju dobri rezultati. Bude li kuna još gubila na vrijednosti biti će još bolji.

[/quote]

kvota za izlov tune je smanjen za 20%, a Japan je počeo uzgajati sam tune, pacifičke iz jaja, tako da ovaj posao nije baš izgledan ili će se znatno smanjiti

samo što nije...

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=1b5f1e43-56fa-4866-8976-1702771c629b&ref=lastadd

Ništa od oporavka europskog gospodarstva prije 2010. godine

samo što nije...

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

vlad@ kako odgovaras na pitanja DiAbLeRo -a kad je moderiran?
jesi li mozda vidovit pa znas sta je napisao [proud]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


vlad@ kako odgovaras na pitanja DiAbLeRo -a kad je moderiran?
jesi li mozda vidovit pa znas sta je napisao [proud]

pa valjda znaš da postove forumskih prijatelja možeš čitati dok su još moderirani.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close