BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


možda nevažna pripomena…
dr.ganić je još prije 60-ak ljeta napisao da će godine 2008-2012 biti kritične.

izgleda da se i on koristio mayanskim kalendarom… ili je možda prepisivao od sumerana
http://www.net.hr/znanost/page/2008/08/06/0089006.html

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


izgleda da se i on koristio mayanskim kalendarom… ili je možda prepisivao od sumerana
http://www.net.hr/znanost/page/2008/08/06/0089006.html

OT:
Preporuka procitati °Dvanaesti planet° od Zecharia Sitchin ako vas zanimaju sumerani i sl.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

"Državnik koji bi pokušavao usmjeravati privatne osobe u tome na koji način da se služe svojim kapitalom nebi samo privukao nepotrebnu pozornost već bi si prisvojio vlast koja se ne bi mogla s pouzdanjem povjeriti ne samo nekoj pojedinačnoj osobi nego i nekom vjeću ili senatu te koja nigdje nebi bila tako opasna kao u rukama nekog tko je dovoljno glup i uobražen da se smatra sposobnim provoditi je."
Philip Ball

…jako me podsječa na nekog našeg doktora……..nešto u vezi banaka.. [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



Rekli su mi da se na forumu pripazim navlakača. Možete li mi malo pojasniti o čemu je riječ ?

Hvala

nema toga vise.

jeste li primjetili da vise nitko ne spominje ovce i sisanje ovaca?
[lol]
[/quote]

rijetki su izmakli škarama drhtavih ručica [bye]




Rekli su mi da se na forumu pripazim navlakača. Možete li mi malo pojasniti o čemu je riječ ?

Hvala

kad kreneš po izgubljeno
još više ti ode kroz vrata,

bolje je naučiti zavidati rane

nema toga vise.

jeste li primjetili da vise nitko ne spominje ovce i sisanje ovaca?
[lol]
[/quote]

rijetki su izmakli škarama drhtavih ručica [bye]
[/quote]

zasto nitko nije popratio textom izlazak jucerasnjeg podatka koliko je pao uvoz i koliko se povecao izvoz hrane,da malo imamo i dobrih vijesti,izgleda da akcija kupujmo hrvatsko nije bila uzaludna mozda je nama ova kriza i trebala da se malo osvijestimo…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


zasto nitko nije popratio textom izlazak jucerasnjeg podatka koliko je pao uvoz i koliko se povecao izvoz hrane,da malo imamo i dobrih vijesti,izgleda da akcija kupujmo hrvatsko nije bila uzaludna mozda je nama ova kriza i trebala da se malo osvijestimo…

Mozda zato kaj se poklopilo da je izvoz tune u Japan ovaj put 3x veci nego do sada. Dobra je to vijest no to je kap u moru. Kad cujem isto za jabuke, mandarine itd. onda cu se veselit

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Još je Kostolany davno napisao: (otprilike) : ne zanima me prosječna temperatura svih pacijenata u sobi…etc.

5.kad pišeš "ne daj bože da se ostvari…", e to je bolno licemjerno, jer ako se toga pribojavaš
zašto si prodao u četvrtak?
Iz meni jako ozbiljnih i potrebitih razloga, ne "bolno licemjerno", nikome ne želim zlo na ovome forumu a ponajviše sebi. Tužno ali istinito. "Prodati sam morao, žao mi je, no pojedine osobe na ovome forumu znaju razlog zašto i zbog čega. Iskreno da sam mogao pričekao bih do ljeta i tko zna, možda bih još izgubio, možda zaradio no to samo jedna osoba zna. Ja sam samo jedan od malih isto kao i ine osobe ovdje na forumu (iskrene) koje priznaju da su na ovoj burzi izgubile određenu svot, neko će svoje kroz izvjesno vrijeme nadoknaditi, netko neće. No o tome ne želim polemizirati. Sotomaic kada uveličaš svoj graf pogledaj milimetre (za koliko si fulala početnu točku) i vidjet češ da se ipak radi o drugoj brojci a ne o 228.
Pozdrav svima i j….e mi se više za dionice, odoh u gradnju !!
Bez ljutnje ako sam ikoga uvrijedio ovim se postom ispričavam svima !!

I very much love INGRA !!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Još je Kostolany davno napisao: (otprilike) : ne zanima me prosječna temperatura svih pacijenata u sobi…etc.

5.kad pišeš "ne daj bože da se ostvari…", e to je bolno licemjerno, jer ako se toga pribojavaš
zašto si prodao u četvrtak?
Iz meni jako ozbiljnih i potrebitih razloga, ne "bolno licemjerno", nikome ne želim zlo na ovome forumu a ponajviše sebi. Tužno ali istinito. "Prodati sam morao, žao mi je, no pojedine osobe na ovome forumu znaju razlog zašto i zbog čega. Iskreno da sam mogao pričekao bih do ljeta i tko zna, možda bih još izgubio, možda zaradio no to samo jedna osoba zna. Ja sam samo jedan od malih isto kao i ine osobe ovdje na forumu (iskrene) koje priznaju da su na ovoj burzi izgubile određenu svot, neko će svoje kroz izvjesno vrijeme nadoknaditi, netko neće. No o tome ne želim polemizirati. Sotomaic kada uveličaš svoj graf pogledaj milimetre (za koliko si fulala početnu točku) i vidjet češ da se ipak radi o drugoj brojci a ne o 228.
Pozdrav svima i j….e mi se više za dionice, odoh u gradnju !!
Bez ljutnje ako sam ikoga uvrijedio ovim se postom ispričavam svima !!
[/quote]

u gradnju?
e,jesi našao puno perspektivniju granu privrede…

"Na burzama će vladati strah idućih godinu dana"

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=e6d77de0-60e7-4fa1-b189-fc441d495ead&open=sec
[shocked] [shocked] [shocked]

samo što nije...

Glavni val krize stiže u Hrvatsku za mjesec-dva

[shocked] [shocked] [undecid]

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/linic-glavni-val-krize-stize-u-hrvatsku-za-mjesec-dva,39475.html

samo što nije...

Linić plaši ljude prije izbora. Da me se krivo ne shvati, kriza je tu i tek će se rasplamsati ali isto tako mislim da će HDZ krpati rupe do izbora bez obzira koliko to koša. E sad hoćemo li puknuti prije ili poslije samo nebo zna.

New Report

Close