BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)


I moraš priznati da sam što se 2007. tiče bolje prošao. Što naravno ne znači da ću i ovaj put.

Priznajem da si dobro učinio. To jesi li bolje prošao, to ne možemo znati. [cool] Znam samo da si drukao na forumu (na dolje) jer si bio prodao pa si želio napraviti još jedan špekulativni đir (dokup) i jahati na padajućim valovima. To je kristalno jasno. Ali, zašto bih ja tebe sada zbog toga napadao? I ti mene. Što nas birga? Predlažem da se bavimo IGH-om, a ne tko je kada i što uspješno ili neuspješno kupio ili prodao…

Premješteno iz teme: IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)


Druk je kad vices da ce rast, a u isto vrijeme prodas. Znaci kad tvoje pisanje nije u skladu s tvojom pozicijom.

Ok. U čemu je onda problem? Bio sam u skladu sa svojom pozicijom u prošlosti. I sada sam u skladu sa svojom pozicijom. Od 3.000 kn smatram da će pasti. I palo je. I?

U kakvom je skladu ili neskladu npr. Caccone koji nagovara ljude da kupuju (otkako ja pratim) od 3.000 kn i vrijeđa sve oko sebe kad misle suprotno?

Premješteno iz teme: IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)

Ja nisam tebe strawinsky uopce spomenuo u kontekstu drukanja… [cool]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Premješteno iz teme: IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)


Priznajem da si dobro učinio. To jesi li bolje prošao, to ne možemo znati. [cool] Znam samo da si drukao na forumu (na dolje) jer si bio prodao pa si želio napraviti još jedan špekulativni đir (dokup) i jahati na padajućim valovima. To je kristalno jasno. Ali, zašto bih ja tebe sada zbog toga napadao? I ti mene. Što nas birga? Predlažem da se bavimo IGH-om, a ne tko je kada i što uspješno ili neuspješno kupio ili prodao…

Poštovani Strawinsky!
Zašto prodajete demagogiju? Pa Konan je bio u pravu kada je vikao da je Crobex precjenjen. A vi ste voljeli ADPL na 270 i ATPL na 3700. Zašto vas sada smeta kada netko ima hrabrosti kupovati a vi, vi ste vikali ste na sve ostale kada su vas upozoravali – dobronamjerno – na opasnosti koje vrebaju na 5000 Crobexa?
Zašto odgovarate tako žučno i proglašavate Conana drukerom? Pa on vama to nije imputirao iako ima mnogo više indicija da je trebao to učiniti. Nažalost, niste u pravu.

Premješteno iz teme: IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)


nema smisla da raspravljaš ovdje

Svatko vidi svoj smisao pa tako moja nazočnost na ovoj temi ima smisao. Doduše, malo tko ga prepoznaje. Je li zabranjeno raspravljati? Ili raspravljati smiju samo oni koji su trenutačno dioničari? Ili smiju raspravljati samo oni koji misle jednako tako kako misli većina?

Premješteno iz teme: IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)


Ja nisam tebe strawinsky uopce spomenuo u kontekstu drukanja… [cool]

Lijepo. Hvala. Jer ovih nekoliko kolega jest. [cool]

P.S. Mislim da je ova rasprava besmislena. Moderator će ionako vjerojatno pola ovih postova izbrisati. S pravom. [smiley]

Premješteno iz teme: IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)


Ma ne optužujem te ja za nikakav druk, nego samo iznosim činjenice da si u jesen 2007. kada je crobex bio na vrhu govorio da treba kupovati magmu. Vjerojatno si to radio i na drugim dionicama ali eto ja se sjećam samo magme. I ne kažem da si bio zlonamjeran i nije to ništa pokvareno ali je činjenica da si napravio veliku grešku.

Sada si vrlo pesimističan. Dali ćeš opet napravit veliku grešku vidjet ćemo, može se povuć lijepa paralela sa 2007.

Psihologija čovjeka se teško mijenja, pogodio si sami vrh na crobexu ali si na tvoju žalost bio na krivoj strani transakcije, nemoj ponovit opet istu grešku.

Slažem se. Čini mi se da je tada kolega Strawinsky istu takvu grešku napravio sa ATPL po 3500 i na ADPL preko 250kuna. Tada je kolega Toknezev mislio da druka i oprao ga, a čovjek je zapravo samo bio na drugoj strani transakcije i u nju vjerovao. Na žalost ta strana je bila pogrešna. I ja se nadam da kolega Strawinsky neće opet napraviti istu grešku. Iako postoji vjerojatnost da je ovoga puta on u pravu, kao što je postojala mogućnost i onoga puta kada je očekivao ATPL na 5000 i ADPL na tko zna koliko. Sve je moguće… Ali meni je IGH na ovim cijenama jako jeftin i zato kupujem. Lijepi pozdravi svima.

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)



nema smisla da raspravljaš ovdje

Svatko vidi svoj smisao pa tako moja nazočnost na ovoj temi ima smisao. Doduše, malo tko ga prepoznaje. Je li zabranjeno raspravljati? Ili raspravljati smiju samo oni koji su trenutačno dioničari? Ili smiju raspravljati samo oni koji misle jednako tako kako misli većina?

[/quote]
Naravno da ne
Ali kad neko nema dionicu i ne namjerava je kupiti baš i ne vidim svrhu njegovog pisanja..
To mi je čisti gubitak vremena..ali svako ima svoje pa tako i ti.
Piši brate do mile volje,ja ti ionako ne vjerujem ništa.
Pozdrav!

sijem žito raste grahorica

Premješteno iz teme: IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)




Nemam IGH, niti ću ga skoro imati. Neću imati ništa. Osim keša.

Ma daj.. ne mogu vjerovat da ti nemaš IGH [shocked]
Po tvom pisanju ja sam bio siguran da si pun ko brod [lol]
[/quote]
samo jedna mala opaska,niti koga branim niti napadam,ali dioničar ima pravo biti u kešu,jer ako sam danas u 12.51 kupio IGH, a do tada nisam imao ništa,iako redovno trgujem s njim od stoljeća sedmog,da li sam dioničar ili kešioničar [thumbsup]
i naravno već sutra mogu biti pušioničar,a prodao Adris
[/quote]
Lijep post, kolega. Slažem se.
Samo što se ekipa slaže samo s time što njima paše…uopće nije bitno o čemu se radi. Bitno je da je po njihovom… [thumbsup] Već sutra će se pravila promijeniti…kako im bude pasalo…

Premješteno iz teme: IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)




nema smisla da raspravljaš ovdje

Svatko vidi svoj smisao pa tako moja nazočnost na ovoj temi ima smisao. Doduše, malo tko ga prepoznaje. Je li zabranjeno raspravljati? Ili raspravljati smiju samo oni koji su trenutačno dioničari? Ili smiju raspravljati samo oni koji misle jednako tako kako misli većina?

[/quote]
Naravno da ne
Ali kad neko nema dionicu i ne namjerava je kupiti baš i ne vidim svrhu njegovog pisanja..
To mi je čisti gubitak vremena..ali svako ima svoje pa tako i ti.
Piši brate do mile volje,ja ti ionako ne vjerujem ništa.
Pozdrav!
[/quote]

lakše se podnosi gubitak vremena nego novca,i molim da se ocjenjivanju pristupi s malo više razumijevanja

Premješteno iz teme: IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)


Kad neko nema dionicu i ne namjerava je kupiti baš i ne vidim svrhu njegovog pisanja..
To mi je čisti gubitak vremena..ali svako ima svoje pa tako i ti.

Možda si u pravu. Puno puta sam ponovio, pa ću još jednom. Sve što me zanima na ovoj temi je malo više tolerancije prema onima koji drugačije razmišljaju. Ljudi su govorili kako smatraju da će s 3.000 kn pasti pa su ih zbog takvih “heretičkih” izjava – doslovno popljuvali.
Znam, sizifov posao i gubitak vremena jer takvi “pljuvači” se neće promijeniti…ali ipak…možda barem netko shvati o kome se i kakvima radi…

normalno i dalje pisi i objasni ljudina, neka oni budu bivoli krdu a ti si valjda ondak kauboj
meni se svidaju tvoji tekstovi i objektivni su bravo evo 100

vise volim narodnjake nego kruva jesti

New Report

Close