BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




@mrgud

da.
u pravu si.
sve ovo što sam danas napisao apsolutno je neutemeljeni druk.
moje isprike.

p.s.
ako itko zna pravog gana, neka me slobodno uputi na grješke.
a i na grješke u određivanju TD combo dana.

GREŠKA ti je u GRJEŠCI, ukoliko ne griješim onda ti je između ostalog greška i u GR J EŠCI
[/quote]
krivo.
ovo je prema novogovoru.

p.s.
i mene su tako u školi učili. [wink]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize





@mrgud

da.
u pravu si.
sve ovo što sam danas napisao apsolutno je neutemeljeni druk.
moje isprike.

p.s.
ako itko zna pravog gana, neka me slobodno uputi na grješke.
a i na grješke u određivanju TD combo dana.

GREŠKA ti je u GRJEŠCI, ukoliko ne griješim onda ti je između ostalog greška i u GR J EŠCI
[/quote]
krivo.
ovo je prema novogovoru.

p.s.
i mene su tako u školi učili. [wink]
[/quote]

Ne prema novogovoru,nego prema morfologiji.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Evo graf za KOEI, nekako bi rekao da se KOEI i DLKV prate od početka krize!
KOEI je cijelo vrijeme bježao DLKV, bar 5%, pa potom 10, 20, maksimalno 35%.
A sada bi rekao da DLKV bježi KOEI-u nekih 25%. Meni to izgleda da je vrijeme za obrat bar
u odnosu ove dvije dionice, firmi koje imaju dugu tradiciju i prošlost i koje su u zadnjih 50.g. izdržale sve krize pa i ovu!
Opet zaduženost KOEI je 3x manja nego u DLKV. I to je bitan detalj!
Možda slijedi lošije izvješće pa je prodaja jaka, al svejedno nekakav mi je feeling da KOEI kupuju povlašteni i kad ga bude trebalo dizati bit će dignut gdje treba!
Ovo je po meni ipak 1 od najboljih pickova za kupnju sada! Razina od 205kn se u terminu Tehničke analize zove POTOPLJENA dionica! Kad je Crobex onda bio na 1420 sjećam se da je tada dosta dionica, npr. Tisak, KOEI, DLKV bio u ovoj situaciji! FLAWED = POTOPLJEN!

splićo ubija 12 (dvanaest) komada na 250 pa se pripa i druka.

p.s.
podatak sa teme koei.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Molim administratora da objavi i moju repliku Vladu!
Što ja kupujem to je moja stvar i ne moram se nikome pravdati nizašto!
Vrsni analitičar poput Vlada nije prepoznao odbijanac nekada prije na 1420, ja jesam i to na 1440.
On je uočio odbijanac na 1840 kad je spominjao target 2200 i time prevario brojne!
VLAD, sutra gledaj odbijanac, utopit ću ti 100kom KOEI na 350kn, možeš odmah kupiti ako imaš imalo novca!

Alaj ga nan mecu janezi !!! Olelehijuuuu !!! Sex na ex [lol] [kiss]
Nemos vjerovat …

——————————————————————————–
Slovenija blokirala još jedno poglavlje

Business.hr/Hina
25.02.2009 07:39

Slovenija je u utorak na sastanku radne skupine Vijeća EU-a za proširenje odlučila blokirati još jedno poglavlje u pregovorima s Hrvatskom, doznaje Hina iz europskih diplomatskih izvora.
Vezane vijesti"Pahor i Sanader trebaju biti odgovorniji"
Žbogar: Slovenija će prihvatiti inicijativu Europske komisije

Na sastanku radne skupine u utorak popodne 26 zemalja članica dalo je suglasnost za zatvaranje poglavlja Pravo trgovačkih društava, ali je Slovenija bila protiv, uz obrazloženje da i u tom poglavlju Hrvatska prejudicira granice. To je poglavlje otvoreno još u lipnju 2007. i tada Slovenija nije imala nikakvih primjedbi.

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ajde ljudi nebitno je tko koliko kupuje, bitno je da se zarađuje.
preporučujem svakom tko ima iskustva okuša svoje znanje u americi, mogucnost za zaradu i to veliku ogromna.
tada vam je potpuno svejedno dal pada ili raste, jer više necete gurat kamen uzbrdo

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Može tko prokomentirat odbijanac u amera? Trenutno svi indexi u plusu 4posto. Ocemo mi to isto odraditi vec sutra?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

do kojih bi razina mogli ameri potegnuti…? mislim da je sada potpuno jasno da kreće odbijanac…jedino se pitam kako ćemo mi reagirati ako sutra i EU potegne 4-5 % gore…

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Ajde ljudi nebitno je tko koliko kupuje, bitno je da se zarađuje.
preporučujem svakom tko ima iskustva okuša svoje znanje u americi, mogucnost za zaradu i to veliku ogromna.
tada vam je potpuno svejedno dal pada ili raste, jer više necete gurat kamen uzbrdo

A onaj tko misli da zna a ne zna, ne pazi i ne stavlja ispravno stop loss ordere ili stvarno nema sreće će tamo ostaviti gaće na štapu…

Treba spomenuti i namiru zbog koje se sa novcima od prodanih dionica ne može trgovati dok se ne izvrši namira. Makar je to na neki način i dobra zaštita ulagača od samog sebe.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Treba spomenuti i namiru zbog koje se sa novcima od prodanih dionica ne može trgovati dok se ne izvrši namira. Makar je to na neki način i dobra zaštita ulagača od samog sebe.

Nije istina.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Vlad iznenadio si me. Ja te smatram za stabilnog pametnog i školovanog čovjeka a ne nekog tko se plaši pizdarija izmišljenih za manipuliranje masama.
Evo jedna anegdota..prije cca 10-11god , znaci u srednjim dvadesetim mojim godinama, (još umodi bile air maxice s diesel trapeicama i kožnom jaknom)..tako jedno većer iz dosade počeli pricati o sotonama, naše društvo u kafiću Kvaksi..otišli na groblje, jer tamo navodno dolaze i dozivali ih jedno sat vremena..sve smo saznalii kako se to stručno radi, moraš nacrtat krug itd itd..jedina sotona koja je došla bila su dva đipa defendera puna specijalaca :-)))) Sva sreca da su imali razumjevanje za blesave dvadesetogodišnjake, al su nam objasnili da će mo vidjet i samog Lucifera u obliku pendreka ako se još jednom ponovi takva zajebancija.
Ja odonda ćesto i sotonu i vraga i maga teram u onu stvar, al je još ne vidjeh, osim prije na utakmicama u obliku "vaspitne palice":-))))

Nabijem i sotonu i njegovu ženu i sve njih skupa , ovo je 21 stoljeće!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize






važniji vrhovi i dna mogu se pojaviti između 49 i 52 dana. (1 tjedan = 7 dana)
također, do intermediate promjene trenda može doći između 42. i 45 tog dana (45 = 1/8 godine)
danas je utorak-kratak korak
sutra je srijeda- 45-ti dan, a i mjesečeva mijena (mlađak)


daj još pozovi i jednu gataru da ti gata u dlan!
pa ljudi ovo je 21 stoljeće, dajte se okanite lažnih proroka, astrologije, crne i plave i žute magije, iscjeljivanja preko viska i ostalih điđabaja.
Nije ni čudo kakvo je stanje u državi dok god ima praznovjernih ljudi koji vjeruju u ezoteriju i ostale pizdarije, a ne u znanost!
[/quote]
dr. ganić to nije.

da, bavio se astrologijom i to ne koristim (s osobnim razlogom).
ali, koristim kotač i linije: čista matematika i ljepota.
[/quote]
matemAtiku priznajem u potpunosti i cijenim izuzetno

al kojekakve babe vange, ezoterije, astrologiju, gatare, grahare, vudu sranja, magove i magarice, vidovite milane, ante pavloviće, abrakadabraše, dlanare, sotoniste i ostale NNK!!!

Nije valjda Vlad da se ti, jedan obrazovan čovjek možda bojiš tih gluposti???

[/quote]
to nisu gluposti.
vidio sam što su te "gluposti" učinile nekima.
[/quote]
Vlad iznenadio si me. Ja te smatram za stabilnog pametnog i školovanog čovjeka a ne nekog tko se plaši pizdarija izmišljenih za manipuliranje masama.
Evo jedna anegdota..prije cca 10-11god , znaci u srednjim dvadesetim mojim godinama, (još umodi bile air maxice s diesel trapeicama i kožnom jaknom)..tako jedno većer iz dosade počeli pricati o sotonama, naše društvo u kafiću Kvaksi..otišli na groblje, jer tamo navodno dolaze i dozivali ih jedno sat vremena..sve smo saznalii kako se to stručno radi, moraš nacrtat krug itd itd..jedina sotona koja je došla bila su dva đipa defendera puna specijalaca :-)))) Sva sreca da su imali razumjevanje za blesave dvadesetogodišnjake, al su nam objasnili da će mo vidjet i samog Lucifera u obliku pendreka ako se još jednom ponovi takva zajebancija.
Ja odonda ćesto i sotonu i vraga i maga teram u onu stvar, al je još ne vidjeh, osim prije na utakmicama u obliku "vaspitne palice":-))))

Nabijem i sotonu i njegovu ženu i sve njih skupa , ovo je 21 stoljeće!

New Report

Close