BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Mislim da je ovo trenutno najveća kamata na eur u HR
http://www.hypo-alpe-adria.hr/bank/prikaz.asp?txt_id=4457

samo pazi da nebi morao u strazbur po nju.
[/quote]

Bez brige Hypo kao banka mi ne pada na pamet za sad




Mislim da je ovo trenutno najveća kamata na eur u HR
http://www.hypo-alpe-adria.hr/bank/prikaz.asp?txt_id=4457

samo pazi da nebi morao u strazbur po nju.
[/quote]

Bez brige Hypo kao banka mi ne pada na pamet za sad
[/quote]

Bah..a i što će ti 6 % kamate godišnje na Eur kad na Finvestu zaradiš 127,23% u jedan dan [cool]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

evo počeli naši sa popuštanjem , nema tu sreće (neka idu u 3pm )
http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,2,21,,153117.jl

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

GLASANJE ZA HDZ – ovog kandidata…

Neću ni čuti !!!! Nikad više… zašto? ZBOG BURZE.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

@ Vlad, kad ćemo na 2000? Rekao si ako probijemo 1785 da idemo na 2000. I da SP ide na 1200.

sad imaš neke nove fore… nekakve dane… šta ti ja znam, a prije si imao kuharicu. Pa kad se ona pokvarila sad je IN nekakav Pištolj i nekakvi dani… i kvadrati neki.

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


@ Vlad, kad ćemo na 2000? Rekao si ako probijemo 1785 da idemo na 2000. I da SP ide na 1200.

sad imaš neke nove fore… nekakve dane… šta ti ja znam, a prije si imao kuharicu. Pa kad se ona pokvarila sad je IN nekakav Pištolj i nekakvi dani… i kvadrati neki.


ooo, imam i dalje kuharicu.
samo, ti imaš problem:
nepismen si.
pa ne razumiješ.
s [cool]
[/quote]

kako nepismen ako mi odgovaraš? Da sam nepismen ti ne bi shvatio što sam napisao. Moguće je doduše, da si ti nepismen kad si napisao da idemo na 2000 i SP na 1200. A mi otišli na 1400. Možda si mislio da idemo na 1400, ali nisi taj dan još naučio pisati 1400, pa si napisao 2000. Pa si sad uz šampone uveo i neke Pištolje. A taman sam savladao Šampone i EWT, a sad još moram učiti i Pištolje da te shvatim što pišeš. [undecid]

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



@ Vlad, kad ćemo na 2000? Rekao si ako probijemo 1785 da idemo na 2000. I da SP ide na 1200.

sad imaš neke nove fore… nekakve dane… šta ti ja znam, a prije si imao kuharicu. Pa kad se ona pokvarila sad je IN nekakav Pištolj i nekakvi dani… i kvadrati neki.


ooo, imam i dalje kuharicu.
samo, ti imaš problem:
nepismen si.
pa ne razumiješ.
s [cool]
[/quote]

kako nepismen ako mi odgovaraš? Da sam nepismen ti ne bi shvatio što sam napisao. Moguće je doduše, da si ti nepismen kad si napisao da idemo na 2000 i SP na 1200. A mi otišli na 1400. Možda si mislio da idemo na 1400, ali nisi taj dan još naučio pisati 1400, pa si napisao 2000. Pa si sad uz šampone uveo i neke Pištolje. A taman sam savladao Šampone i EWT, a sad još moram učiti i Pištolje da te shvatim što pišeš. [undecid]
[/quote]

Kolega za baratanje "pištoljima" treba jako veliko znanje i prema dok je "bicikla " elementarno znanje u ewt-u pitajte cromana.

Kolega vlad da li griješim ili?

Splite ako može tvoje "viđenje" stvari?

ENTENTINIS TRGUJE SA 5 KUNA I ZATO DRUKA PREMA DOLE DA BI KUPIO I NEKU DRUGU DIONICU OSIM POUNJA!


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

@ Vlad, kad ćemo na 2000? Rekao si ako probijemo 1785 da idemo na 2000. I da SP ide na 1200.

sad imaš neke nove fore… nekakve dane… šta ti ja znam, a prije si imao kuharicu. Pa kad se ona pokvarila sad je IN nekakav Pištolj i nekakvi dani… i kvadrati neki.


ooo, imam i dalje kuharicu.
samo, ti imaš problem:
nepismen si.
pa ne razumiješ.
s [cool]
[/quote]

kako nepismen ako mi odgovaraš? Da sam nepismen ti ne bi shvatio što sam napisao. Moguće je doduše, da si ti nepismen kad si napisao da idemo na 2000 i SP na 1200. A mi otišli na 1400. Možda si mislio da idemo na 1400, ali nisi taj dan još naučio pisati 1400, pa si napisao 2000. Pa si sad uz šampone uveo i neke Pištolje. A taman sam savladao Šampone i EWT, a sad još moram učiti i Pištolje da te shvatim što pišeš. [undecid]
[/quote]

Jake su to droge. I Goran Bare bi imao problema sa prilagodbom na njih. [lol] [lol] [lol]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



@mrgud

da.
u pravu si.
sve ovo što sam danas napisao apsolutno je neutemeljeni druk.
moje isprike.

p.s.
ako itko zna pravog gana, neka me slobodno uputi na grješke.
a i na grješke u određivanju TD combo dana.

Ma Vlad slušaj da se ne ljutiš, niti ti a niti ja Ganna ne poznamo. Možda i bolje da mi je na dogvat ruke crtao bi on meni svoje gluposti koje ti iznosiš a nisi ni svjestan toga. Znaš li zašto. Taj Gann je jedan obični govnar koji je samo napisao knjigu a koju u praksi nitko nije uspio upotrijebiti. Je doduše ako je sve školski i ako su linije nacrtane baš onako kao moja ograda na balkonu ali pošto je naše tržište pa i druga u banani… jebeš gana i TA. Ide tamo gdje če biti, a vi svi laprdajte što hočete. Po drugi puta OPET OBRIŠITE POST j…e mi se ali tvrdim sada ja da idemo gore 100% između 26.3 i 01.04, po čemu ne želim otkriti tajnu, ali informacija koju sam dao je 1000% ispravna.
Lijepi pozdrav svim drukerima i ne drukerima !!

I very much love INGRA !!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Situacija na tržištu kapitala nije bajna,to vidim!
Situacija u trgovini nije bajna i to vidim….
Situacija u državi nije bajna i to čak vidim….
Ne vidim da je itko ovdi napisa neko prognozu očekivanja na hrvatski pa da i to vidim !!!!
P:s.
Nemojte da mi netko ,slučajno,savjetuje posjet okulisti!!!!!!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

I ja bi zamolio misljenje nekog znalca. Kad očekujemo rast?
Al molím odgovor onako zdravo seljacki. A ne ko kod nekih pojedinaca,da poslije ni sami neznaju sto su napisali. Dakle gdje vidite crobex sljedečih desetak dana?
Hvala

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



@mrgud

da.
u pravu si.
sve ovo što sam danas napisao apsolutno je neutemeljeni druk.
moje isprike.

p.s.
ako itko zna pravog gana, neka me slobodno uputi na grješke.
a i na grješke u određivanju TD combo dana.

GREŠKA ti je u GRJEŠCI, ukoliko ne griješim onda ti je između ostalog greška i u GR J EŠCI

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close