BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajd ko jos Anricoma ozbiljno shvaca. Kad se sjetim njegovih urlika "hanfaaa, murjaaa, samodol" … Ima jos takvih likova.

http://www.javno.com/hr-profit/financijska-kriza-najveca-je-pljacka-u-povijesti_235244

Baš mi se dopada ovaj Michael Moore!Mislin da bi se i o ZSE mogao napravit dobar dokumentarac,samo da je nać “zviždače”!

LOŠA REKLAMA
Times: Hrvatska među najrizičnijim zemljama za strane investitore
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Britanski Times piše da postoji opasnost da će neke od zemalja centralne i istočne Europe koje su već u EU zaustaviti proces reformi koji su preuzele kao obavezu pri učlanjenju.
http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/times-hrvatska-medu-najrizicnijim-zemljama-za-strane-investitore,37956.html


Ajd ko jos Anricoma ozbiljno shvaca. Kad se sjetim njegovih urlika "hanfaaa, murjaaa, samodol" … Ima jos takvih likova.

A gdje su nam nestali Šef i Direktor??? [shocked]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


A gdje su nam nestali Šef i Direktor??? [shocked]

Postali tehnološki višak

[lol]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Nevezano za temu – poruka moderatoru

Poštovani moderatori, naime poslao sam Vam na PM u proteklih mjesec dana min 2 poruke vezano za moje moderiranje ( aktivan sam član ovoga foruma od kraja 2006.g ( 11.mj. )).

Pitanje ( javno) glasi : Zašto sam pod moderiranjem?

Unaprijed hvala na odgovoru.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Rekao sam vam ja odavno da je jedina razlika između splita 009 i ćorave kokoši
to što čak i ćorava kokoš pogodi zrno.
Što bi knele rekao kad split kaže jedno, sa stopostotnom sigurnošću će se dogoditi suprotno.
Čovjek još nije nijednom pogodio.
Indikator samo takav

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Tino

Daj nabaci neku analizu, buraz, može i TA i fafa

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Tino

Daj nabaci neku analizu, buraz, može i TA i fafa

Upravo sam dao analizu kolege splita 009.
Pa ne mogu ni ja stalno sipat iz rukava,majku mu staru.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ipak je to bilo prije objave izvješća u Amera, prije spominjanja MMF-a i dolaska u Hrvatsku, prije vijesti koje su stigle u međuvremenu.Ameri diktiraju tempo cijelom svijetu pa i nama!
Zelena izvješća preko 57% mi daje slutiti da tržište želi gore!
Al oni moraju izvjesti 1 spektakularni pad i rast. Jer ipak su oni preteča u show businessu.
Nisam gledao dugo tjedni graf Crobija i uočio sam bitno, da SMA20 nije probijen niti smo ga presjekli!
Neobično! A ipak 2.val koji je bio na daleko većim vrijednostima ga je presjekao!
A 4.val nije! Ne drži vodu!
Ne kažem da nećemo roniti niže od 1420, al ipak ne tako brzo kako neki misle!
Ja bar kažem idemo dolje ili idemo gore! Eto prije 3 dana sam pisao o odbijancu, bar na kvalitetnim dionicama, pa dogodio se. A imam već i targete dokle idemo! I vjerujem u zeleni dio veljače do kraja pa čak i dio ožujka u zelenom.
Ententinis ima kritiku na svaki moj tekst, a onda Vjeko budi dobar pa objavi i moje tekstove!
Kad me netko napada onda dozvoli i da se branim! Prije svega sam avatar govori o njemu!
Crobex neće pasti nikada ispod 1400 jer fundamentalno ne zaslužuje toliko nisko! Nadalje svaki pad na 1000 ili ispod kako neki drukaju, značio bi sporo i dugotrajno obnavljanje tržišta. A to nikome nije u interesu! Procjena analitičara je kraj godine na 2200. A ne lupaju to bezveze!
Vjerujem u trend unutar pravokutnika iduća 3 mjeseca, koristite svaki rally! Jer je prilika!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ententinis, otukli smo pad dolje, slijedi rast a ti drukaj koliko god hoćeš, za par dana Ameri će se zeleniti da ćeš kupovati na većim razinama!
Pogotovo ATPL, ne brini se, doći će na 800kn pa se ti misli da li ući!

OBRAĆANJE NACIJI Mesić o problemu sa susjedom
Mesić: Slovenska ucjena podriva EU i NATO

Mesić ne vidi da Ameri i Slovenci igraju prljavo. Bolje bi mu bilo da razmišlja o ubrzanom povlačenju vojnika iz Afganistana pa nek Ameri nadomjeste naš kontigent Slovencima.
[bye]

New Report

Close