BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@MiG29

– tvoj post od 30.12. u 12:06 sati: "naprotiv, treci val je upravo kakav treba biti!
ne, ne pucam na 1.extended, da, mogu imati sve kaj sam nacrtao!sve po PS-u"
i u 12:36 :"bez puno price, da ti ne pobijam tocku po tocku: ovo je skolski primjer LDa"
Sorry, ako ovo nisu kategoričke tvrdnje onda ne znam kaj jesu i sad se ponovno pitaj tko tu laže i podmeće [tongue]

– to nije iz naftalina, nego otprije mjesec i pol dana – dobar count tog uzlaznog vala je bitan, a ti ako hoćeš sad cjepidlači dal je slovo C pola centimetra prenisko na grafu, ali činjenica i dalje ostaje – to je taj count – ABC – kojeg si jučer stavio na svoj graf [wink]

– toga sam se dotakao da pokažem kako ti nije prvi puta da se obrušavaš na alternativo mišljenje, a na kraju ispadne ćorak [shocked]

– moj kak veliš "uvredljivi" post je bila reakcija na tvoj raniji sarkastičan post, gdje je sprdnja bila suvišna [angry]

– i samo bih te molio ako možeš postati unutarnji count u tvojoj ljubičastoj trici, ako je moguće, možda se varam, ali nekako mi se čini da "moj" count jedinice ima slične karakteristike kao count "tvoje" trice. Ovo prvo bezrezervno odbacuješ, a ovo drugo tvrdoglavo braniš, naravno uz neizbježno ograđivanje… [kiss]

uh, pa ovo nisam ni vidio
[shocked] [shocked]

Poštovani i veleuvaženi kolega,
ako vam je tako draga istinoljubivost, pa zasto sta se mucisli sa jednim postom, zasto niste stavili cjelokupnu nasu korespondenciju? [undecid]
nema problema, budem ja..

dakle na neko moje "alternativno misljenje" sa grafom, dobio sam Vašu cijenjenu kritiku:

MiG29
evo jos jednom grafićenko od jucer..
lako moguce da se ne ostvari.
pratit cemo

Rally
Nešto ti je slabašan treći val, prijatelju.
Ak pucaš na 1. extended, ne možeš imat dulji 5. val od ovoga kaj si nacrto.
Osnove.

MiG29
naprotiv, treci val je upravo kakav treba biti!
ne, ne pucam na 1.extended, da, mogu imati sve kaj sam nacrtao!sve po PS-u.
cini mi se da tebi fale osnove.
zivio!
slobodno prepravi na grafu kako ti mislis da treba pa mozemo komentirati

Rally
– III. nije gdje bi trebo biti, ide ti u overlap s I.
– I. ti je duplo složeniji i duži od III. Hoćeš reći da je to školski primjer I. vala?
– podvalovi nisu u dobrom omjeru
– ne znam koliko mi ima smisla komentirati kad reagiraš u stilu deny everything
– podvalovi mi više naginju ka ABC formaciji korektivnog 4. primarnog vala

MiG29
da, naravno da je moguc i takav rasplet.
u tom slucaju korekcija na gore je gotova i slijedi ronjenje, po svoj prilici nize od 1400.
ja mislim da nece biti tako.

upravo to i jest glavno pitanje, je li ovo kratkotrajna korekcija, malo veca, najveca, ili promjena trenda.
gledajuci strukturu valova i omjere, LD mi ima vise smisla.60%npr.
30% obicnom cik-caku(tvom) a 10% za ostale varijante.
pratim situaciju i dalje.

Rally

Dobro… ne mogu isključit LD potpuno, ne smijem i ne želim. Iako bi u tom slučaju morali povući još 4. i 5.podval do vrha gornje stijenke klina.
Tada mi više izgleda vjerojatniji tvoj update prema kojem je ovo A, jer ako je ovo 1. val s LD oblikom, onda smo u bullu nadebelo, a to mi nekak nije vjerojatno još (prerano možda) kad gledam put po kojem smo ovamo došli, gubi se count…
Nemaš pojma koliko bi mi drago bilo da sam u krivu i da je ovo ustvari LD actionary, nema sretnijeg od mene

dakle, uvazani kolega, kao sto vidite Vi ste mene upozoravali na nekakve osnove (cudno, s obzirom da dolazi od osobe koaj crta 3 najkracu i 4 sa overlapom 1), ja nisam bio uopce iskljuciv sto se tice LD, nego sam rekao 60% njoj, 30% ABC varijanti.
na kraju ce vjeorjatno ispasti ABC, ali kao sto se vidi iz prilozenog, odmah sam najavio dvojbu, koja je u biti krucijalna stvar kod EWT je li nesto impuls ili korekcija.
kod mene Vam nema nikakve iskljucivosti kad se radi o TA, to bi b

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


@Tigrus

Kakve veze ima sa TA Crobexa, da li će Ameri danas završiti u plusu.

Gledaj u naprijed, a ne samo sutra. Šampon se odrađuje.

Nacrtao sam ti, šta ti treba više? Sad me opet pitaj zašto, ako…

Kako ide tvoja INA? Targeti? 2000kn?

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

inace konverzacija je povadjena pomocu vaseg nicka, buduci ste od 20ak svojih postova 10 posvetili mojoj malenkosti,ako nesto fali slobodno nadodajte.
cini mi se da fali onaj dio da je ovo skolska slika LD, nema ga kvotanog od vas, a ne da mi se kopaticitirali ste rpije, a ja znam da sam to izjavio.
s tim sam htio reci da u tom trenutke izgleda sve kako treba, ahoce li se ostvariti, vidjet cemo.naravno, ja sam ocekivao da ce cijena padati, kao i vi, ali nas je iznenadilo obojicu i otislo gore.s tih nekoliko cm na grafu, otpala je moja LD kao i vas ABC count.

sto se tice ljubicaste trojke, ne znam na sta mislite, ako moze pojasnjenje, graf ili nesto.koliko je u mojoj moci, nastojat cu dati odgovor.
ali kao sto sam vec vise puta rekao EWT je zhtjevna discplina, a ja se tek ucim.
ali pokusat cu sigurno! [thumbsup]

svako dobro!

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Sanader: Ne preispitujemo 2. stup zbog popunjavanja deficita- Nitko nije predložio ukidanje drugog mirovinskog stupa, već mogućnost da svi dragovoljno odluče hoće li se za mirovinu odlučiti – porucio je Sanader.

Haha, evo ga demanti, e li, oni očito ne žive tu pa ne mogu pretpostaviti kako će na njihove budalaštine reagirati narod. Pa sutradan baljezgaju još veće gluposti, kao nismo mi to rekli, ajme čemera od ljudi…

Jako, jako loši reproduktivni umjetnici…

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Sanader: Ne preispitujemo 2. stup zbog popunjavanja deficita- Nitko nije predložio ukidanje drugog mirovinskog stupa, već mogućnost da svi dragovoljno odluče hoće li se za mirovinu odlučiti – porucio je Sanader.

Haha, evo ga demanti, e li, oni očito ne žive tu pa ne mogu pretpostaviti kako će na njihove budalaštine reagirati narod. Pa sutradan baljezgaju još veće gluposti, kao nismo mi to rekli, ajme čemera od ljudi…

Jako, jako loši reproduktivni umjetnici…

Isto kako je Polačec demantirao drugi dan PDV.

Biti će i jedno i drugo, veći PDV, i mirovinci u državnu kasu,

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Leteći cirkus Monthy Paytona, live from Zagreb

Ministar gospodarstva Damir Polančec zahvaljujući činjenici da je mlađi od ostatka Vlade ipak će morati donijeti odluku hoće li za mirovinu sredstva osigurati u jednom ili dva stupa.

[undecid]

Sanader: Drugi mirovinski stup je promašaj [bye]

Sanader: Ne preispitujemo 2. stup zbog popunjavanja deficita- Nitko nije predložio ukidanje drugog mirovinskog stupa, već mogućnost da svi dragovoljno odluče hoće li se za mirovinu odlučiti

[cool]

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

ma kita, za dva tjedan razmatraju prijedlog, pa na izglasavanje…
istina da ne mora nitko izaći iz drugog stupa, al sama najava mogućnosti je stvorila hebenu nad hebenim panikama, a kako i ne bi…hebem ti

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

Što mislite..da li je sazrijelo vrijeme da Vlada odstupi ?

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

e moji vrli FM-i dosa vrag po svoje … evo baraba Ivo vam je maka zastitni zid oko vas i sad ste ka divljac u lovistu a Mate Motika, Stef Pajser, Jozo Saka, Ivan Britva, Ante Gun i ostala ekipa cekaju momenat da se krene u lov na divljac … pravo budi… izgubili ste 90% vrijednosti pa vam baraba Ivo porucuje da bi drzava bolje s tim upravljala nego vi… doduse neznaju ni oni ali tesko da mogu bit gori od vas… kako mi se cini imate samo dvije opcije… prva da vas drzava udomi na par godina u nekom od svojih pansiona gdje cete upoznaci cari spize iz kazana a i istopolne ljubavi u kojoj cete ipak vi biti slabiji spol [bye] [yawn] a druga je da vas dohvati ekipa u lovu [bye] [cry] pa onda kome bolnica kome grobnica… uglavnom kako bilo da bilo gadno vam se pise a ti barba Ivo zivija mi sto godina… [proud]
sta se tice penzija ionako nema brige bit ce nikakve ali bar eto da dozivimo da krivci patu

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

WT: Sanader i njegovi pajdaši provode pljačku Hrvatske "tešku" milijardu dolara godišnje

Hrvatski premijer Ivo Sanader i njegovi pajdaši masivno pljačkaju Hrvatsku i tako osipaju i već više nego ograničena sredstva te zemlje, piše Washington Times.

http://business.hr/Default2.aspx?ref=topsent&ArticleID=dcaed171-a6c4-4705-82d9-1a492730a570

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Zapravoo, meni osob


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala
Leteći cirkus Monthy Paytona, live from Zagreb

Ministar gospodarstva Damir Polančec zahvaljujući činjenici da je mlađi od ostatka Vlade ipak će morati donijeti odluku hoće li za mirovinu sredstva osigurati u jednom ili dva stupa.

[undecid]

Sanader: Drugi mirovinski stup je promašaj [bye]

Sanader: Ne preispitujemo 2. stup zbog popunjavanja deficita- Nitko nije predložio ukidanje drugog mirovinskog stupa, već mogućnost da svi dragovoljno odluče hoće li se za mirovinu odlučiti

[cool]

Zapravo ovaj mi je dio najbolji, ovo je, ma lik je car
[proud]

"Ima ekonomskih analitičara koji su nas zvali i čestitali nam", odgovorio je Šuker, ne komentirajući tvrdnje kako su upravo ekonomski analitičari zaključili da su Sanaderove izjave i potopile Crobex.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

i nakraju ga neće ukinuti ,a pametni se nakupovali

New Report

Close