BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


nemojte niti jednu sekundi otpisati amere, oni su bili, jesu i bit će najveća sila planete Zemlje sve dok iste bude. sve kreće od njih, sve završava kod njih, sve je protkano kroz njih. na početku se ovdje naširoko i naveliko pisalo kako je hipotekarna kriza njihova stvar i kako su EU i Azija sigurno, a nas će kriza okrznuti. par mjeseci kasnije cijeli svijet je u grču, a u jednoj maloj državi, u jednom malom gradu, u srcu kontinenta nazvanog Europa, jedan mali čovjek rumenog lica predlaže povećanje PDV-a.
jedno pitanje kolege? koliko svijet duguje americi, koliko zemalja trećeg svijeta ima dugove prema americi, koliko oni mogu produbiti svoj deficit, koliko novaca mogu naštampati, dolar je ipak dolar i ostat će simbol moći. oni će sebe zbrinuti, oni će svoje obveznice prodati, oni će na kraju izaći jači i veći nego ostali nakon ove krize. i to ništa neće promijeniti. i sad doista mislite da ovaj današnji pad od 5% preko bare išta znači. [wink]

…ništa ne znači frende…mi nemamo veze s njima…a kako nemamo veze s njima, sutra laganini atlantska u negativnu blokadu…pa da i bdi ode 500% gore…laganini sve rasprodat i čekat na niže…ili…bude ono pravilo…svi očekuju pad…a kad ono rast…pozitivna blokada…čestitam onima koji su danas prodali…isto tako i onima koji nisu…jer je apsolutno svejedno…mi nemamo veze s ničim…
…a sad molim da oni koji su rekli da smo zabetonirani na 800 dignu 2 prsta…nemoraju ništ govorit…tek tolko da mi ušparaju vrijeme da ih ne moram popisivat…da ljudi znaju koje da ne moraju čitati…pošto su oni iz lalalenda…a mi živimo u stvarnom svijetu..nek se nitko ne uvrijedi…evo za početak…gubi i lecont…a vi možete nastaviti…

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)



nemojte niti jednu sekundi otpisati amere, oni su bili, jesu i bit će najveća sila planete Zemlje sve dok iste bude. sve kreće od njih, sve završava kod njih, sve je protkano kroz njih. na početku se ovdje naširoko i naveliko pisalo kako je hipotekarna kriza njihova stvar i kako su EU i Azija sigurno, a nas će kriza okrznuti. par mjeseci kasnije cijeli svijet je u grču, a u jednoj maloj državi, u jednom malom gradu, u srcu kontinenta nazvanog Europa, jedan mali čovjek rumenog lica predlaže povećanje PDV-a.
jedno pitanje kolege? koliko svijet duguje americi, koliko zemalja trećeg svijeta ima dugove prema americi, koliko oni mogu produbiti svoj deficit, koliko novaca mogu naštampati, dolar je ipak dolar i ostat će simbol moći. oni će sebe zbrinuti, oni će svoje obveznice prodati, oni će na kraju izaći jači i veći nego ostali nakon ove krize. i to ništa neće promijeniti. i sad doista mislite da ovaj današnji pad od 5% preko bare išta znači. [wink]

…ništa ne znači frende…mi nemamo veze s njima…a kako nemamo veze s njima, sutra laganini atlantska u negativnu blokadu…pa da i bdi ode 500% gore…laganini sve rasprodat i čekat na niže…ili…bude ono pravilo…svi očekuju pad…a kad ono rast…pozitivna blokada…čestitam onima koji su danas prodali…isto tako i onima koji nisu…jer je apsolutno svejedno…mi nemamo veze s ničim…
…a sad molim da oni koji su rekli da smo zabetonirani na 800 dignu 2 prsta…nemoraju ništ govorit…tek tolko da mi ušparaju vrijeme da ih ne moram popisivat…da ljudi znaju koje da ne moraju čitati…pošto su oni iz lalalenda…a mi živimo u stvarnom svijetu..nek se nitko ne uvrijedi…evo za početak…gubi i lecont…a vi možete nastaviti…
[/quote]

Sanč.. ovaj…Mult…ovaj… laliću, izvuci di sam reko da smo zabetonirani na 800. Opet si papao bunike, a ja mislio da u LALA landu šmr… ovaj…jedu bolje neke stvari. Usput izvuci ono neki dan kad si plačući prodo ispod 740 pa onda ponovo imaš ti ATPL kad je BDI kreno jako. Najjači si trejder, ti mora da štampaš pare. Umjesto da si uplatio one pare što sam ti zaradio kome smo se dogovorili, ti si i to spizdio. Da si barem ženu na večeru odveo…

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

…ništa ne znači frende…mi nemamo veze s njima…a kako nemamo veze s njima, sutra laganini atlantska u negativnu blokadu…pa da i bdi ode 500% gore…laganini sve rasprodat i čekat na niže…ili…bude ono pravilo…svi očekuju pad…a kad ono rast…pozitivna blokada…čestitam onima koji su danas prodali…isto tako i onima koji nisu…jer je apsolutno svejedno…mi nemamo veze s ničim…
…a sad molim da oni koji su rekli da smo zabetonirani na 800 dignu 2 prsta…nemoraju ništ govorit…tek tolko da mi ušparaju vrijeme da ih ne moram popisivat…da ljudi znaju koje da ne moraju čitati…pošto su oni iz lalalenda…a mi živimo u stvarnom svijetu..nek se nitko ne uvrijedi…evo za početak…gubi i lecont…a vi možete nastaviti…

kume nisi shvatio post, nisam rekao da tih -5% ništa ne znači za ATPL sutra, već da njihov pad i kako mnogi tu na forumu znaju reći otvorena vrata pakla znači pišljiv bob. neka padnu na dno dna oni će se iz svoje kaljuže izvući, sutra, za godinu dana ili pet i opet biti najjača sila. a mi ostali ćemo ostati slabiji i podložniji njima. post je bio ciljan na sve veće poveznice američana i nas. nisam glup čovjek, dobro znam i svjestan sam da sutra otvaramo na 790 a da ćemo tonut, tonut ćemo. ali isto tako znam s ovakvim fundamentima da ćemo se vratiti na 800 na prvo zelenilo preko te prljave bare od atlantskog oceana. I pun k…. mi je vas trejdera koji uvijek prodate i kupujete kad treba. pa brate mili nije jedna knjiga napisana o takvima ko što ste vi. i svi odreda, vas 90% u minusu nakon trejda. ajd odj… i ti i onaj verdi, i budd sa svojim prizemnim postovima, fućka mi se za tvoj portfelj, za tvoj super trejd, idi brate guli kukuruz negdje, znaš kako to ispunjava ako si nesretan čovjek [thumbsup]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


@rekvijem

..nisi ni ti mene skužio…ja sam ironičan…a ti tako…pa i kad se slažemo…ne slažemo se [embarass]
…nisam ja na svakom trejdu zaradio…ja samo pišem o zaradama…pa kaj ću pisati o gubicima…al sam sveukupno u plusu…
…hmmm…pa čemu takva netrpeljivost…pa moji su postovi genijalni isto kao i od svakog drugog ovdje…al ti je super kad ekipa ala gubi i slični vele…kupovali smo na samom dnu…ma dajte najte…to je ona teorija o kristalnoj kugli…hehehe…svi smo mi kupovali onda na dnu…pa to bi bilo smješno, da nije….pardon, to je smješno…

"Dobra je vijest da su vlasti spremne potrošiti na tisuće milijardi dolara, no loša je vijest da ne znaju kako. To nije ono čemu su se ulagači nadali, a očekivanja su očito bila prevelika", kaže James Cox, direktor u tvrtki Harris Financial Group.

Napisao sam neki dan da se previše očekuje od Crnog…
Poštovani DDK ekipa stiže na ZSE, pozivaju se svi davatelji posebno je tražena 0 negativna grupa… [smiley] [wink]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Na azijskim su burzama cijene dionica jutros pale, slijedeći tako oštro klizanje cijena na Wall Streetu, jer su ulagači skeptični prema planu američke vlade za sanaciju banaka, premda je vlada obećala potrošiti u tu svrhu 2.000 milijardi dolara.
Na burzi u Hong Kongu cijene su dionica oko 7,30 sati bile u minusu više od 3 posto, a u Indiji oko 1,5 posto. Nešto blaži gubici zabilježeni su na tržištima u Australiji, Južnoj Koreji i Singapuru, dok je vodeći indeks burze u Šangaju blago porastao

Šangaj raste, gdje ćemo mi….

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)




Ja sam danas opet kupovao na 795….ko ga j… idemo dalje….. [cool]

kako je krenulo, sutra će se moći još povoljnije.
[/quote]

kolega Zvone, neizmjerno mi je drago da ste u cashu i da bi rado kupili ATPL. Kad bi barem većina forumaša bila u cashu, išao bih mirnije na počinak. Ovako ste za sada samo vi i Budd, a to nikako nije dovoljno. I LaLa, naravno. On je u cashu kad pada i u dionicama kad raste, al on je vrhunski trejder tak da na njega ni ne računam. Zato i dalje apeliram na sve da prodaju ATPL dok im nije kasno.

Pa kaj nije bolje prodat ATPL po "visokih" 800 (koja se zaljepila pri lokalnom vrhu i ne ide nazad kao crobex) i kupit recimo INGR-u koja je na duplom dnu? Pa to je super pretakanje, jer INGR ima više prostora za rast. Nema veze što je firma mulj do koljena, kaj vas briga. Super ste zatrejdali jer INGR mora stić ATPL, kaj ne? To je zakon Crobex-a: sve mora jednako rasti i padati i zato se mora pretakati [rolleyes]. Možete recimo kupit i INDG. To vam je isto super. Prodate fino ATPL i stavite se na bid od INDG. I onda ste na bidu vi, Janko i Matko. Bit ćete bogovi bida na INDG. [bye]

Mislim da je krajnje vrijeme da prodate ATPL. Imate hrpu boljih prilika za investiranje [thumbsup]
[/quote]

…ehejjj…gubi pozdrav…fala kaj misliš na mene…nisam niš stigel danas…
Imal sam za radit na nakom zadatku ili ti kak bi rekli projektu. Sad sam tek uzel malo vremena da odmorim.
Ujutro sam pogledal, vidjel da nebu pad kakav sam si zadao i nisam niti prodaval, a nit kupoval.
Bil si u pravu gubi, kaj da velim. Al nebuš svaki put. [tongue] [lol]
Inače…si dobro i to? Dokupljuješ kaj?
Pozdravinjo.

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)

a kulenova seka?



Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Matere ti, covjek bi rekao da samo cita novine da je Arena leglo zla, da cim udjes da ti je zivot na niti.

Nadzor se radi dnevno, ne na kraju.

Ako je sve tako koma i ako se samo sto nije urusila tko je odgovoran za 15000X6=90,000 posjetilaca u zadnjih mjesec dana???

Ma dajte…

radije da se Jure bavi kako nabaviti lovu za Zagrepcanku a ne o areni i krovu gdje se odrzalo svjetsko prventstvo bez jedne jedine greske (za razliku od njegovog Spaladiuma)

…pozdrav…frend radio na areni…dizal s dizalicom stupiće one velke…veli par ih krivo leglo…curi voda ko luda u podrum…satstika narušena…pa ste čuli za politički pritisak…znate kaj je to zar ne…
[/quote]

I moj je radio na dizalici..
Jel mi to imamo iste frendove??? Šifra: GAJBA PIVE I ŠTOK [cool] [thumbsup]
[/quote]

…ne [yawn]…njegove su dizalice…inače iz Splita momak [lol]…


Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)

a kulenova seka?

Dobra !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

II. STUP MIROVINSKOG

Vlada je odlučila ponuditi građanima mogućnost povratak drugog mirovinskog stupa u državnu kontrolu. Naime, građani će moći odlučiti žele li sredstva iz drugog mirovinskog stupa, plasirati i dalje u privatne mirovinske fondove ili da država upravlja kompletnim davanjima za mirovinu.

‘Deset godina primjene mirovinske reforme pokazalo je da je drugi mirovinski stup promašaj i Vlada je ovim potezom pokazala osjetljivost na zahtjeve građana’, objasnio je ministar Ivan Šuker.

http://seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/suker-drugi-mirovinski-stup-je-promasaj%2c-novcem-zeli-upravljati-drzava,37288.html


II. STUP MIROVINSKOG

Vlada je odlučila ponuditi građanima mogućnost povratak drugog mirovinskog stupa u državnu kontrolu. Naime, građani će moći odlučiti žele li sredstva iz drugog mirovinskog stupa, plasirati i dalje u privatne mirovinske fondove ili da država upravlja kompletnim davanjima za mirovinu.

‘Deset godina primjene mirovinske reforme pokazalo je da je drugi mirovinski stup promašaj i Vlada je ovim potezom pokazala osjetljivost na zahtjeve građana’, objasnio je ministar Ivan Šuker.

http://seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/suker-drugi-mirovinski-stup-je-promasaj%2c-novcem-zeli-upravljati-drzava,37288.html


kaj..da i to maznu …
[lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close