BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Takve cipele se ne trebaju izuvati ni po noći.Vrhunske cipele[smiley2]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

MIslio sam,ni u krevetu[smiley2]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

sram vas bilo to je Jimmy Choo a vi tako o tome i o kolegici.
Seve oprosti im neznaju što čine

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Znaju, znaju, ali ih ipak sram bilo…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Ja znam da ste vi svi frajeri za pet, ali ajde da se ne crvenim kao burza, pliz. Vidim ja da ste mene sada uhvatili u đir. Dosadno vam je, galebovi? [smiley1]

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Prekrasne cipelice kolegice Seve, otkud vam?[smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Ma u Peku je bio popust… [smiley1]

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

neee Seve, ima nesto u tebi sto tjera muskarce u finu zekicu…

nema mi druge nego se zae..ti

Evo sada se je dovukla i stara, olinjala, isprebijana mačorčina… [smiley2]
Još si mi samo ti falio Elvare sa svojim … “dosjetkama”. [smiley1]

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Btw. ovu slikicu na avataru mi je poslao Nathan47. Pa evo do kraja dana samo za njega.
Ovo je njegov prijedlog(ukus) za dooobru cipelu. Jooooj Nathane, prava si mušketina. Ja bih prije braka sa tobom, ne jedan nego tri predbračna ugovora napravila. Onako… neka se nađe.

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...


Btw. ovu slikicu na avataru mi je poslao Nathan47. Pa evo do kraja dana samo za njega. Ovo je njegov prijedlog(ukus) za dooobru cipelu. Jooooj Nathane, prava si mušketina. Ja bih prije braka sa tobom, ne jedan nego tri predbračna ugovora napravila. Onako… neka se nađe.

Nemoj tako Seve, pa nas bi vezala strast a ne tamo neki predbracni ugovori… a cipela bi imala pun ormar (ma zapravo dva)[smiley2][smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Ma dragi Nathane… ah.. protiv dva ormara puna cipeliška nemam ništa protiv, čak dapače.
Imam protiv tebe, jer ZNAM DA BI ME UZ TEBE sustigla kleta sudba Imelde Marcos… Šta joj vrijedi 300 (!) pari cipeliškica u posebnoj kućici Nathane, u posebnoj kućici samo za njene cipeliške (!!!) koju je dao napraviti njen dragi Marcos, kada je završila skoro pa na giljotinici. Eto šta ti znači mužić kao ti… dragi Nathane (čitaj: Marcose), mafijozu jedan.
Pogledajte nu avatar i sve vam je jasno, zar ne? [smiley1]
[smiley2]

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

New Report

Close