BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sve mi ovo smrdi na uskoro 8kn/1 eur
http://www.seebiz.eu/hr/valute-i-robe/euro-ponovno-ojacao-iznad-7%2c4-kune,36808.html



Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)

Bio sam upravo u Konzumu i kupio kutiju sladoleda….neki Grandissimo. Skup ko kuga.. Pitam ja tetu, jel se kupuje taj sladoled? Kaže ona, ide ko alva… A pitam ja nju jel sa kupuje i sad u recesiji, mislim ono…skup je i to… A baba me pogleda ko da sam s marsa pao. Pa ide ko lud, zar me ne čuješ, kaže.

Evo sad ga baš guštam, moram priznat da je brutalno fin… taj skupi Grandissimo. Nadam se da neće ugrozit Ledo. [undecid] [angry]

Znam ja da je taj Grandissimo brutalno fin nego reci ti meni kakva je teta bila. Znam jednog frenda koji praktički polubrat od Ivana,Ante i Ive a Ante mu kaže da Grandissimo prodaju samo u trgovinama di su jakooooo,jakooooo dobre tete!!!!

[/quote]

hehe, ma od nedavno navodno prodaju taj Grandissimo svugdje, jer ova teta nije bila nešto extra. Kaže teta Grandissimo je sad IN i ne stignu napunit škrinje.

Momci, čudo je taj Grandissimo [thumbsup]
[/quote]

koje jeftino drukanje za LEDO…
[lol]



Vaš link

ovi naši izgleda dosta troše buniku!!???


Počeo je sa kampanjom za predsjednika, dobro se nakrao svih ovih godina lizao se sa Tuđmanom i sada treba još steći simpatije kod naroda i eto njega za predsjednika.

Lopov kakvog je davno trebalo strpati u zatvor.
[/quote]

nije li nedavno on i njegova HGK tvrdio da nema krize u RH. koja nakupina sala, nalickanog odijela, neznanja i ulizivanja od čovjeka. čak nije ni smješna više ova naša nazovi država.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Ljudi, imamo čudo na janafu ko u najbolja stara vremena. Zarada od 150% u 2 dana (istina, to je i tada bila rijetkost)

Janaf je zakon.
Najviše sam novaca na njemu zaradio,ali sam bogami i najviše znoja prolio i neprospavanih noći probdio.
Kad se samo sjetim Putina [tongue]
[/quote]

Čekamo i Ivanu da se javi…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Čekamo i Ivanu da se javi…

– nemam potrebu za javljanjem dok nas tu na ovoj temi zabavljaju Baron, Gonzales, Ententinis…..
– a nije da Vas nema.
– stvarno je velika i brojna ekipa koja me puni s jedinicama.

– nego ekipo sjajna i bajna,
– ništa mi nije jasno,
– zašto smo mi danas rasli +0.48% ??????????

– I love this game.
Pozdrav !

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Čekamo i Ivanu da se javi…

– nemam potrebu za javljanjem dok nas tu na ovoj temi zabavljaju Baron, Gonzales, Ententinis…..
– a nije da Vas nema.
– stvarno je velika i brojna ekipa koja me puni s jedinicama.

– nego ekipo sjajna i bajna,
– ništa mi nije jasno,
– zašto smo mi danas rasli +0.48% ??????????

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

evo sad sam ti dao 100%.
a jedna 100% je vec bila prije moje.
sad imas dvije 100%.
nema sanse da padnes ispod 20%…

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Janaf je zakon.

– a kada si uspio to kupiti u ovoj silnoj katastrofi od burze.
– Baron je jučer isprodao sav svoj portfvelj koji je virtualno kupio isto kad i ti.
– a ti si sigurno danas virtualno prodavao JANF na 2.500kn.
– ma nema veze, ja Vas obožavam, i ovaj forum bi zbilja bio čudan kada Vi tu ne bi pisali.
– i zamo zbog toga Vam i dalje želim ugodno virtualno trgovanje.
– jeste li samo vidjeli koliko su na otvatranju roknuli dolje ameri.

– I love this game.
Pozdrav !

– p.s. nije popuarno i zanimljivo u ovim vremenima pisati o zaradama na burzi.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Janaf je zakon.

– a kada si uspio to kupiti u ovoj silnoj katastrofi od burze.
– Baron je jučer isprodao sav svoj portfvelj koji je virtualno kupio isto kad i ti.
– a ti si sigurno danas virtualno prodavao JANF na 2.500kn.
– ma nema veze, ja Vas obožavam, i ovaj forum bi zbilja bio čudan kada Vi tu ne bi pisali.
– i zamo zbog toga Vam i dalje želim ugodno virtualno trgovanje.
– jeste li samo vidjeli koliko su na otvatranju roknuli dolje ameri.

– I love this game.
Pozdrav !

– p.s. nije popuarno i zanimljivo u ovim vremenima pisati o zaradama na burzi.

[/quote]

Kolegice, zahvaljujem Vam na ovim iskrenim riječima.
Ne mogu a da se ne osjetim polaskanim.
Ja znam da vas neodoljivo privlačim i da se teško oduprijeti tom osjećaju kad je srce jače od razuma ali molim Vas nemojte se baš ponašati kao šiparica.
Ovdje na forumu ima dosta maloljetnika,mogle bi im ne daj bože, svakakve maštarije proći glavom kad čuju ovakve izljeve nježnosti…

P.S. A gdje sam ja to rekao da sam ili kupio ili prodao Janaf ove godine?
[huh] [kiss]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


Može li bolje? [thumbsup]

Obzirom kako se stvari razvijaju – još malo pa neće moći gore! [wink]
Inače, nije baš Bandić takav tutlek. Ako uzme Arenu dao je HDZ-ovom kandidatu pumpericu u ruke, otkopčao košulju i povikao: "Pucajte u prsa". [tongue]

Izbori su blizu a misim da Banderas nije baš tako glup da se SADA tu uvalja. S druge strane prva rata kredita već kuca na vrata u ožujku. I naravno ne treba zaboraviti da onaj tvrdoglavi IGH i dalje odbija dati "approval" za krov a što bi Bandiću moglo doći kao izgovor da sve još nije gotovo.

A, ne platiti kooperante zato što tebi drugi nisu platili samo govori o transparentnosti i moralu. Što li tek onda mogu očekivati anonimni mali dioničari kada se ovako ponašaju prema poslovnim partnerima??? Sramota!!! [smiley]

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

Vipnet u centru Zagreba uveo mobilnu televiziju
Vaš link

Lijepo, lijepo. Sad čekamo da mobitele proglase tv prijemnicima i naplate nam svima tv pretplatu… [lol]

Ovdje upišite svoj komentar…

I very much love INGRA !!

Ljudi može li komentar o kupnji / prodaji ZSE. Koliko vidim .."Hita i Auctor pokrenuli kampanju za prodaju ZSE-a" Bečkoj ili Varšavskoj burzi. Dali to znači ono što se razglabalo prije mjesec dva da bi se na profit ostvaren na dionicama mogao ubuduće plačati porez. Mislim ako je npr. ako vlasnik postane Bečka burza.
Koliko se zna o tome, odnosno dali netko zna nešto više.
Hvala i pozdrav od Mrguda !!

I very much love INGRA !!

New Report

Close