BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)

tako sam i ja svojevremno po trgovinama ispitivao za abc sir od belja..isto je bio odgovor da ide ko lud. i bogme belje ove godine naraslo na milijardu kuna prihoda..

a i ja sam jedan dan dosta dugo birao koji cu sladoled uzet. i naravno na kraju se odlucio za ledov..

izdajico [tongue]

Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)


Bio sam upravo u Konzumu i kupio kutiju sladoleda….neki Grandissimo. Skup ko kuga.. Pitam ja tetu, jel se kupuje taj sladoled? Kaže ona, ide ko alva… A pitam ja nju jel sa kupuje i sad u recesiji, mislim ono…skup je i to… A baba me pogleda ko da sam s marsa pao. Pa ide ko lud, zar me ne čuješ, kaže.

Evo sad ga baš guštam, moram priznat da je brutalno fin… taj skupi Grandissimo. Nadam se da neće ugrozit Ledo. [undecid] [angry]

Ja kupio u Lidlu na štapiću neki alias Kingu, njemačka proizvodnja, odličan, za 2,99kn. Samo da kušam rekoh, ali poslije sam kupio 2 kile Leda da me ne peče savjest zbog Guvernera [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)


Bio sam upravo u Konzumu i kupio kutiju sladoleda….neki Grandissimo. Skup ko kuga.. Pitam ja tetu, jel se kupuje taj sladoled? Kaže ona, ide ko alva… A pitam ja nju jel sa kupuje i sad u recesiji, mislim ono…skup je i to… A baba me pogleda ko da sam s marsa pao. Pa ide ko lud, zar me ne čuješ, kaže.

Evo sad ga baš guštam, moram priznat da je brutalno fin… taj skupi Grandissimo. Nadam se da neće ugrozit Ledo. [undecid] [angry]

Znam ja da je taj Grandissimo brutalno fin nego reci ti meni kakva je teta bila. Znam jednog frenda koji praktički polubrat od Ivana,Ante i Ive a Ante mu kaže da Grandissimo prodaju samo u trgovinama di su jakooooo,jakooooo dobre tete!!!!

LEAVE THE WORLD BEHINED


Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)

Bio sam upravo u Konzumu i kupio kutiju sladoleda….neki Grandissimo. Skup ko kuga.. Pitam ja tetu, jel se kupuje taj sladoled? Kaže ona, ide ko alva… A pitam ja nju jel sa kupuje i sad u recesiji, mislim ono…skup je i to… A baba me pogleda ko da sam s marsa pao. Pa ide ko lud, zar me ne čuješ, kaže.

Evo sad ga baš guštam, moram priznat da je brutalno fin… taj skupi Grandissimo. Nadam se da neće ugrozit Ledo. [undecid] [angry]

Znam ja da je taj Grandissimo brutalno fin nego reci ti meni kakva je teta bila. Znam jednog frenda koji praktički polubrat od Ivana,Ante i Ive a Ante mu kaže da Grandissimo prodaju samo u trgovinama di su jakooooo,jakooooo dobre tete!!!!

[/quote]

hehe, ma od nedavno navodno prodaju taj Grandissimo svugdje, jer ova teta nije bila nešto extra. Kaže teta Grandissimo je sad IN i ne stignu napunit škrinje.

Momci, čudo je taj Grandissimo [thumbsup]

I'LL BE BACK




Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala
Moderatori, zašto su primjerice crna guja, lasso i zoki moderirani?
Pa ljudi pišu već 6 mjeseci. Bilo bi ok da ih pustite da sudjeluju u raspravi.

Ja pišem već 11 mjeseci i 21 dana pa sam moderiran. [cry] [angry]
[/quote]

Nije bitno kako dugo pišeš već je bitno koju vrijednost imaju tvoji postovi.Meni vrijednost mojih postova garantira moderiranje do ulaska Hrvatske u EU a dalje ćemo se dogovoriti.A baš je ljepo biti moderiran,svi su ti prijatelji,svi te mogu čitati,ti možeš čitati sve postove prijatelja….al ti nemogu dati odmah jedan a poslije zaborave..he…he [rolleyes]
[/quote]
[thumbsup]

[lol]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

04.02.09. | 17:18 split009 | privatna poruka | Korisnik je na vašoj listi prijatelja | profil
korisnik od: 08.12.2007.

ocjena poruke
50%
zajednica –
moderatori
Zanimljivo je kad krene metla na ATPL da krene metla i na JDPL. Danas je bio čist primjer kako se naši brodari prate. Ipak su oni dobitnici dana. Ipak ispada da nije bila luda kupovina brodara proteklih dana. Pitanje je da li je gotov padajući val ili je ovo samo korekcija!
Tek probijanje 1680 indeksa će pokazati. Ne očekujem ga sutra!
Al do petka bi se trebao dogoditi!

—————————————————————————————————————-

04.02.09. | 23:40 split009 | privatna poruka | Korisnik je na vašoj listi prijatelja | profil
korisnik od: 08.12.2007.

ocjena poruke
34%
zajednica –
moderatori
Slažem se s tobom MIG! Raskrižje je tek na 1680, al potvrda raskrižja je 1720. To bi značilo jači UP trend! Vjerujem da će tako i biti! Prva opcija je skroz interesantna, kako za shortanje tako i dugoročno….

——————————————————————————————————————–
05.02.09. | 12:48 split009 | privatna poruka | Korisnik je na vašoj listi prijatelja | profil
korisnik od: 08.12.2007.

ocjena poruke
3%
zajednica –
moderatori
Sutra će biti naglo hlađenje! Eto to je moja prognoza!

————————————————————————————————————-

e, splićo, splićo…
do prije 12 sati bio si siguran da do petka probijamo 1680.
a sada kažeš naglo hlađenje.

[rolleyes]

evo granulo sunce u splitu.

p.s.
u splitu, ne na burzi.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


04.02.09. | 17:18 split009 | privatna poruka | Korisnik je na vašoj listi prijatelja | profil
korisnik od: 08.12.2007.

ocjena poruke
50%
zajednica –
moderatori
Zanimljivo je kad krene metla na ATPL da krene metla i na JDPL. Danas je bio čist primjer kako se naši brodari prate. Ipak su oni dobitnici dana. Ipak ispada da nije bila luda kupovina brodara proteklih dana. Pitanje je da li je gotov padajući val ili je ovo samo korekcija!
Tek probijanje 1680 indeksa će pokazati. Ne očekujem ga sutra!
Al do petka bi se trebao dogoditi!

—————————————————————————————————————-

04.02.09. | 23:40 split009 | privatna poruka | Korisnik je na vašoj listi prijatelja | profil
korisnik od: 08.12.2007.

ocjena poruke
34%
zajednica –
moderatori
Slažem se s tobom MIG! Raskrižje je tek na 1680, al potvrda raskrižja je 1720. To bi značilo jači UP trend! Vjerujem da će tako i biti! Prva opcija je skroz interesantna, kako za shortanje tako i dugoročno….

——————————————————————————————————————–
05.02.09. | 12:48 split009 | privatna poruka | Korisnik je na vašoj listi prijatelja | profil
korisnik od: 08.12.2007.

ocjena poruke
3%
zajednica –
moderatori
Sutra će biti naglo hlađenje! Eto to je moja prognoza!

————————————————————————————————————-

e, splićo, splićo…
do prije 12 sati bio si siguran da do petka probijamo 1680.
a sada kažeš naglo hlađenje.

[rolleyes]

evo granulo sunce u splitu.

p.s.
u splitu, ne na burzi.

Oscilatori [lol] [tongue] [lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

He he he, situacija se mijenja svako malo…
Al drago mi je da mogu odgovoriti čuvenom i velikom VLADU, koji kad smo na 1785 kaže da idemo do 2200, a potom mi roknemo na 1600, a kad porastemo do 1660, on opet vidi 2200. Meni to smrdi na padanje! Sve što VLAD kaže ja radim suprotno! I dobitak je siguran! Mene iskreno ne briga kud će burza, bilo gore ili dolje! Sve mi paše jer sam ipak pola – pola….

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

A kao da se ne može rasti gore, uz korekciju od sutra! Sutrašnja korekcija je poželjna! Jer kad bi rasli sutra bez okidanja iskreno prodao bi sve!

OSIGURANJA
Warren Buffet ulaže 2,6 milijarde dolara u Swiss Re

http://www.seebiz.eu/hr/osiguranje/warren-buffet-ulaze-2%2c6-milijarde-dolara-u-swiss-re,36777.html

Vaš link

ovi naši izgleda dosta troše buniku!!???

ma kakav cash-r-a, 100% in


Vaš link

ovi naši izgleda dosta troše buniku!!???


Počeo je sa kampanjom za predsjednika, dobro se nakrao svih ovih godina lizao se sa Tuđmanom i sada treba još steći simpatije kod naroda i eto njega za predsjednika.

Lopov kakvog je davno trebalo strpati u zatvor.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close