BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neto dobit domaćih banaka lani je porasla za 17,4 posto, na ukupno 4,78 milijardi kuna, prvi su podaci koje je objavila Hrvatska narodna banka.

http://www.seebiz.eu/hr/banke/neto-dobit-domacih-banaka-lani-povecana-17%2c4%25,36641.html

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


Tko kaze da se nisu dogovorili sa mirovincima..
Iz krugova bliskih Ingrinoj transakciji nudi se cijela lepeza razloga za fijasko dokapitalizacije koja je kulminira s ocjenama da je čak bilo i političkih pritisaka na ulagače da se ogluše na ponudu te da su oni ojačali upravo krajem prošlog tjedna što je, navodno, u samoj završnici procesa dovelo do povlačenja već iskazanih zabilježbi nekih investitora

KOliko je ono trezoraca upisano, pa zar nevidite da drzava sve usisava dok ne izda euroobveznicu.
Da je dokap bio po 5 kuna opet nebi upisali jer sva lova ide drzavi.
Pa i HT umjesto da isplati dividendu upisuje drzavne zapise..

Koma..
Moja lova umjesto u lukrativan projekat ide u placu neradnicima u drzavnoj upravi..

…slažem se s većin onog što ste napisali sem…ovoga…
…vaša lova…da se netko ne uvredi…id biračkom tijelu…stranke na vlasti…tj. za projekte koje su oni obećali ne bi li se glasalo za njih…da nikog ne pljuckam sad…pogledajte iz kojih županija im dolazi najjača podrška…struktura obrazovanja tih ljudi…koliku oni dodanu vrijednost zarađuju svojim poslovima…i zašto oni onda tako glasaju…jer da ne glasaju…ne bi bilo više poticaja…subvencija…ne bi se spojne ceste gradile…itd…namam ja niš protiv razvoja tih i takvih krajeva…al bi se trebali imat kriteriji…tko donosi veću dodanu vrijednost…njemu lova za projekte…a ovak je to…pa znate da potičemo obiteljska poljoprivredna gospodarstva…s 1 kravom????…koja je to računica pitate se…ova koju sam vam napisao…a ko naheba zbog takvih projektića…mi dioničari…kako…ovako…

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


One tvoje usporedbe vrijednosti zemljišta na različitim lokacijama i različite namjene su bile smiješne u najmanju ruku.
Ali ipak sve to te nije spriječilo da napadaš forumaše i da ih vrijeđaš i govoriš im da trkeljaju i sl.
Gušio si svaki pokušaj rasprave i iznošenje drugačijih razmišljanja i nisi birao sredstva a u konačnici se je pokazalo da si ti taj koji je fulao cijelu loptu…i nije ti prvi put.
Ali ništa zato,naći ćeš već neki razlog zbog kojeg je sve ispalo kontra od tvojih predviđanja..i idemo dalje..do nove navlakuše [bye] [bye]

moram se na žalost složiti sa ovim gore napisanim.

One koji su bili ništa drugo nego glas zdravog razuma su: omaložavani, ismijavani, vrijeđani i na kraju protjerani sa foruma.

hebe se meni i svim mojim međedima za jeftini dokup…ja ću ući i pocijenama 20% većima od trenutnih ako sam siguran da je došlo do globalne stabilizacije i da smo završili ovaj recesijski ciklus.

npr. danas se iz aviona vidlo da ćemo rasti, ali ne da mi se za tih 1,5% više tezgariti. nemam vremena za to.

trejdam samo nakon mega poptopa, što bi reklo da mi je idući target za ulaz crobi oko 1400 i to samo ako pada tri dana na spektakularnim minusima, ako dođe do gore navedene razine nakon mrcvarenja od mjesec dana, ne ulazim. to je sada taktika.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Moderatori, zašto su primjerice crna guja, lasso i zoki moderirani?
Pa ljudi pišu već 6 mjeseci. Bilo bi ok da ih pustite da sudjeluju u raspravi.

Scio me nihil scire

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Moderatori, zašto su primjerice crna guja, lasso i zoki moderirani?
Pa ljudi pišu već 6 mjeseci. Bilo bi ok da ih pustite da sudjeluju u raspravi.

moderatori znaju cenzurirati i ono što ne bi trebali, i polako postaju pristrani.

sutra je novi dan.

vjeko ima svoje osobne interese zašto pojedince moderira, a drukere pušta da pišu nemoderirani

Premješteno iz teme: LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

kolega Beholder?

koja je Vaša poanta?
kažete da nećete trgovati, a u zadnje vrijeme ste često na PD i svakom ste loncu poklopac.
je l’ se to brinete za dioničare i zašto Vas boli tuki zašto netko drži dionicu?
njegov asset, njegova stvar.
što se tiče cijene ni 2007. nije bilo nafte pa je cijena bila i više od 7 000kn.

jel’ tako i dioničarima C, GM, WAMU, objašnjavate što i kad trebaju prodat i ispitujete ih?

stvarno mi nije jasno!

NHF

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI

Premješteno iz teme: LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)


@Hafiz

ako nisti u stanju dati neki suvisli odgovor na normalno postavljeno pitanje, onda te molim da se niti ne javljaš!
[thumbsup] NHF

Premješteno iz teme: LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

beholder,

ovo ti je jubilarni 20. post danas, koji govori o ničemu.
normalni odgovori su za normalne ljude, ne one koji pucaju po šavovima od svoje samodopadnosti i prepotencije! a ti si mladiću, upravo taj!NHF[thumbsup]

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala
Moderatori, zašto su primjerice crna guja, lasso i zoki moderirani?
Pa ljudi pišu već 6 mjeseci. Bilo bi ok da ih pustite da sudjeluju u raspravi.

Ja pišem već 11 mjeseci i 21 dana pa sam moderiran. [cry] [angry]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa



Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala
Moderatori, zašto su primjerice crna guja, lasso i zoki moderirani?
Pa ljudi pišu već 6 mjeseci. Bilo bi ok da ih pustite da sudjeluju u raspravi.

Ja pišem već 11 mjeseci i 21 dana pa sam moderiran. [cry] [angry]
[/quote]

Nije bitno kako dugo pišeš već je bitno koju vrijednost imaju tvoji postovi.Meni vrijednost mojih postova garantira moderiranje do ulaska Hrvatske u EU a dalje ćemo se dogovoriti.A baš je ljepo biti moderiran,svi su ti prijatelji,svi te mogu čitati,ti možeš čitati sve postove prijatelja….al ti nemogu dati odmah jedan a poslije zaborave..he…he [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)

Bio sam upravo u Konzumu i kupio kutiju sladoleda….neki Grandissimo. Skup ko kuga.. Pitam ja tetu, jel se kupuje taj sladoled? Kaže ona, ide ko alva… A pitam ja nju jel sa kupuje i sad u recesiji, mislim ono…skup je i to… A baba me pogleda ko da sam s marsa pao. Pa ide ko lud, zar me ne čuješ, kaže.

Evo sad ga baš guštam, moram priznat da je brutalno fin… taj skupi Grandissimo. Nadam se da neće ugrozit Ledo. [undecid] [angry]

I'LL BE BACK

New Report

Close