BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

multinick*

nemoj mi slat zahtjev za prijatelja jer mi se neda čitat svoja sranja…a kako nema ignore funkcije nema druge…

ili reci tko si ili šalji zahtjev nekom drugom…

aj bok

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Neki su me pokušali kopirati na stranicama bussiness-a pod nickom "vatreni".
Međutim vatreni je samo jedan i taj piše samo na Poslovnom. I nigdje drugdje.
Istina boli. šefe.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Ne žimku kako će gradovi praznih blagajni ikome išta isplatiti?

Kuku Lele [bye]

http://www.vecernji.hr/newsroom/economics/3224360/index.do;jsessionid=74F8F1CCAB2BA8B76A8B7EC381C84839.1

Stani malo da ti uzmem dimenzije, Lucky!!!

Ivo Lončar za 20 tisuća kuna savjetuje ravnatelja HTV-a

… [bye] [pray] [cry] kad bi morali sami zaradit za život svi bi oni kruha gladni bili, koja je ovo država majko mila ….

Cookie Monster


Ivo Lončar za 20 tisuća kuna savjetuje ravnatelja HTV-a

… [bye] [pray] [cry] kad bi morali sami zaradit za život svi bi oni kruha gladni bili, koja je ovo država majko mila ….

Trebat će i Lončar svog savjetnika. Pa ne može ni on sve znati. [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Došli i mi na red.

http://www.varazdin.hr/ustroj/dokumenti/upu/index.html

Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis perseverare in errore. - Cum sapienti viro libenter diserimus

Na brojalici Poslovnog preko 157 000 čitača, a koliko kupovača…
Molim paziti što pišete jer time utječete na javno mnijenje i direktno na TK.
Pozdrav svim ljudima dobre volje. [cool]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

ma nema od nas jačih

FINANCIJSKO BOGATSTVO
UniCredit: Građani Hrvatske najbogatiji u regiji

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/unicredit-gradani-hrvatske-najbogatiji-u-regiji,35944.html

@ vatreni
Vidim da stalno visiš tu po forumu i baljezgaš.Jedna mi stvar nije tu jasna: zašto? U dionicama nisi ,znači to ne pratiš,da si nečiji plaćenik,ovo jako loše radiš,kao i drukanje,u tome si jako loš.Nisam mogao dokučit zašto si tako uporan,pa ako ti nije problem da ti sam kažeš široj javnosti svog stalnog boravka ovdje.


@ vatreni
Vidim da stalno visiš tu po forumu i baljezgaš.Jedna mi stvar nije tu jasna: zašto? U dionicama nisi ,znači to ne pratiš,da si nečiji plaćenik,ovo jako loše radiš,kao i drukanje,u tome si jako loš.Nisam mogao dokučit zašto si tako uporan,pa ako ti nije problem da ti sam kažeš široj javnosti svog stalnog boravka ovdje.

Tu mi je fino [cool]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


Veliki udari po bidu u dva navrata. Da nisu počele curiti informacije sa sjednice???

Kako je netko brzo povukao onaj nalog od 500 komada sa 790…

Ovo je samo potvrda jednog od dva već opisana moguća scenarija danas…kupiti sitno na 790 i čekati da se do kraja dana digne do 820-830…prodati… i sutra ispočetka…a pustiti gubije i dečke da uživaju u "držanju"…za mjesec dana ovakvog poslovanja…ste na nuli…

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Ovo je samo potvrda jednog od dva već opisana moguća scenarija danas…kupiti sitno na 790 i čekati da se do kraja dana digne do 820-830…prodati… i sutra ispočetka…a pustiti gubije i dečke da uživaju u "držanju"…za mjesec dana ovakvog poslovanja…ste na nuli…

zašto misliš da će se do kraja dana dignuti do 820-830? IMO mislim niti da znatan rast BDI i brodara vani neće pomaknuti cijenu niti lipe prema gore. Katastrofičari su izgleda preuzeli Crobex, sentiment je prejak i ATPL neće kao partizanska izvidnica biti par postotaka u plusu dok ostali izgleda polako tonu. Nema šanse. Ali to je opet moje mišljenje.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close