BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)





Dan odluke će biti sutra.
Tako da svi koje žele predujam će sutra vrlo agresivno morati po ask-u.

A da ni je prekasno? SDA+3
[/quote]
Već vidim sutra mlačenje ask-a do krvi.
Sutra ćemo svi cipelarit ask…hehe mislim neki od nas neće jer su to već obavili.
Ako ništa drugo nećemo još dugo čekat.
[/quote]

Iskreno…daj bože…da se mogu iskrcati…mislim da to misli i većina…ali nije vjerojatno…al opet daj bože…

[/quote]
Misliš se iskrcati?
hehehe onda niš od dividende…ne kužim tvoj plan ali oke..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)






Dan odluke će biti sutra.
Tako da svi koje žele predujam će sutra vrlo agresivno morati po ask-u.

A da ni je prekasno? SDA+3
[/quote]
Već vidim sutra mlačenje ask-a do krvi.
Sutra ćemo svi cipelarit ask…hehe mislim neki od nas neće jer su to već obavili.
Ako ništa drugo nećemo još dugo čekat.
[/quote]

Iskreno…daj bože…da se mogu iskrcati…mislim da to misli i većina…ali nije vjerojatno…al opet daj bože…

[/quote]
Misliš se iskrcati?
hehehe onda niš od dividende…ne kužim tvoj plan ali oke..
[/quote]

Plan
…dionica ode za iznos dividende gore…ja prodam…imam lovu odmah…ne čekam pitaj boga kolko tjedana na isplatu…i lijepo dokupim čim padne drugi dan…i imam za postotak dividente više dionica…
…dionica ne ode gore…ja čekam tjednima lovu…pitaj bogeca kaj se može dogoditi na tk…za to vrijeme….dionica ide dole možda i više nego kaj je dividenda…kod nas pravilo ne iznimka
…ne dogodi se niti jedno od navedenog…i ja popušim špekulativno ulaganje…
…jel sad jasnije…zašto DRUKAM na rast…

Evo časna riječ,s tobom neću više ni jednu jedinu riječ.Dovoljno si se sam izblamira sa ova dva ,tri posta,pa ću te prepustit samom sebi.

Drukeraški Lider opet druka [angry]
Ti su svi podaci upitni (izvor je drukeraški Bloomberg i drugi).
Vaš link [angry]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Evo časna riječ,s tobom neću više ni jednu jedinu riječ.Dovoljno si se sam izblamira sa ova dva ,tri posta,pa ću te prepustit samom sebi.

Odlično, onak smo prepušteni sami sebi…samo mi nije jasno…kad drugi uvijeno pišu o ovome što sam ja napisao jasno i glasno…onda se s njim raspravlja do preksutra…
…čime sam ja to sebe izblamirao…napisao sam svoj plan ulaganja…kratkoročni…sve opasnosti i moguće dobitke…nisam pročitao još niti jedan tu…da bi mogao suditi da je moj loš…rjetko ko uopće priznaje da je išta prodavao ili kupovao…s jedne strane imamo likove koji imaju love ko bil gejts…a s druge likove koji imaju dionica ko 4 naša mirovinca zajedno…jedni samo kupuju drugi samo prodaju…a da nisam čuo niti jednu strategiju ulaganja…hehe to je meni smješno…no dobro valjda ima razlog zašto ljudi nisu iskreni…kao ak drugi dozna moj plan…kaj će se dogoditi…pa nemrete ništ novo zmisliti..i ovo kaj sam ja napisao netko sigurno tako radi…nadam se hehehe

Drukeraški Lider opet druka [angry]
Ti su svi podaci upitni (izvor je drukeraški Bloomberg i drugi).
Vaš link [angry]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)




nije šala…futursi drys divljaju

sa -12% na 4% plusa….hmmm
a vi i dalje prodavajte atpl i čekajte je na 200 kuna…za 200 kuna prodam i pesa i ženu i kuću i nakrcam se atpl do grla

Je ovo tema atpl ili drys….već 100 puta… kakve veze ima drys s atpl…likovi su pali s kolko ono 16 na 10 u 2-3 dana…pa to je ko da mi roknemo na 500 nazad??? o čem vi pričate…jesmo li pali? nismo…onda zašto se uspoređujemo…niti smo padali ko oni niti rastemo…

[/quote]

Ima u tvom potpisu jedno što si ispustio a svima je zajedničko, da smo svi u dreku do grla, a pravi problem će nastati kad ženice počmu pitati di je lova iz ormara? Zato tolika nervoza.
[/quote]

Tko to svi…misliš u RH ili na tržištu kapitala…ili tu na forumu…
…zakaj bi bili u dreku do grla…zbog ovih par postotak kaj smo zgubili…nevažno…
…legica na poslu danas veli pa nam je još dobro, radimo, dobijemo neku crkavicu, odemo doma malo kuhamo, malo s klincima…i tak…veli meni se nije puno promjenilo…auto imam otplaćen…u kući živim obiteljska…djeca završila školovanje…postala baka…al veli, ima firmi koje su jednostavno nestali, ljudi koji su bez posla ostali,, nemreju vratit kredu(jer nemaju od kuda), namju djeci za opremu za školu, šport itd…oni jesu u dreku do grla…
…ja ću vjerojatno kao kolegica, bezbrižno proći kroz ovu krizu, kao i većina od vas vjerujem…treba skupiti glave i pomoći ovim drugima…pa pobogu nećemo svi ostati bez posla…


Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)





Dan odluke će biti sutra.
Tako da svi koje žele predujam će sutra vrlo agresivno morati po ask-u.

A da ni je prekasno? SDA+3
[/quote]
Već vidim sutra mlačenje ask-a do krvi.
Sutra ćemo svi cipelarit ask…hehe mislim neki od nas neće jer su to već obavili.
Ako ništa drugo nećemo još dugo čekat.
[/quote]

Iskreno…daj bože…da se mogu iskrcati…mislim da to misli i većina…ali nije vjerojatno…al opet daj bože…

[/quote]
Misliš se iskrcati?
hehehe onda niš od dividende…ne kužim tvoj plan ali oke..
[/quote]

Plan
…dionica ode za iznos dividende gore…ja prodam…imam lovu odmah…ne čekam pitaj boga kolko tjedana na isplatu…i lijepo dokupim čim padne drugi dan…i imam za postotak dividente više dionica…
[/quote]

Čini mi se da će ovaj plan možda i danas biti u opticaju, ako dođe do 825-830…prodajem 3/4…a onda drukam na dole…ustvari kad ovak pišem bolje se i osječam…i još da nekaj zaradim…superiška…
…al mi nitke ne hebe ni pol posto…a ništ bum si otvorio par nikova…po uzoru na druge korisnike…slijedeći nick MatijaLalic2…da ne morate mozgati koji sam…hehehe

Obrisan mi post u kojem sam naveo da je promet debelo preko 8 miliona (sad je 9,5) i da ide prema 10 miliona. Možda se moderator zabunio pa ga ponavljam.
Hvala Vjeko što čitaš mene i meni slične. [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Obrisan mi post u kojem sam naveo da je promet debelo preko 8 miliona (sad je 9,5) i da ide prema 10 miliona. Možda se moderator zabunio pa ga ponavljam.
Hvala Vjeko što čitaš mene i meni slične. [thumbsup]

…imali smo i veće promete sa većim padovima, pa …??? sve je moguće… sve… a sutra ćeš biti tužan… [lol]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Lampadina
molim te reci nam imaš li koju dionicu?
visiš ovdje na forumu dan i noć …a pesimizma ti ne fali … nije mi jasno, jesi li ovisnik o forumu ili sadomazo…

…imali smo i veće promete sa većim padovima, pa …??? sve je moguće… sve… a sutra ćeš biti tužan… [lol]
[/quote]

Evo opet nje [shocked]
Nisam tužan kad raste, naprotiv bio bih sretnan kad bi imali razloga za rast. Onda bi i ja bio u dionicama. Mislim da razloga nema zbog kompletne situacije.
kad se i dogodi rast to je prilika nekome za jači iskrcaj.
Naravno ne moraš se složiti sa mnom. Da se slažeš nebi bila u dionicama.
Sretno.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

New Report

Close