BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Molim vas Kolega Grdelin!
Nema potrebe za takvim napadima na Vlada! Pa evo sad još samo malo vremena i njegovi up targeti će se vjerujem ostvariti!
Molio bih moderatore da ne brišete moje postove, kao što ne brišete ni postove u kojima se Vlad, moram to nažalost ustvrditi primitivno napada!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Molim vas Kolega Grdelin!
Nema potrebe za takvim napadima na Vlada! Pa evo sad još samo malo vremena i njegovi up targeti će se vjerujem ostvariti!
Molio bih moderatore da ne brišete moje postove, kao što ne brišete ni postove u kojima se Vlad, moram to nažalost ustvrditi primitivno napada!

"Primitivno napada".E moj kolega,ako ti ne razumiješ šta je druk a šta nije ,šta ti ja mogu.Čovjek iznosi onakva katastrofična predviđanja i ti ga braniš,i šta bi ja trebao pomisliti nego da i tebi to odgovara.Jer kao što je jedno kolega MIG rekao,na ovom forumu ja dijelim one koje jesu i nisu u dionicama.

Kolega Grdelin!
NIje mi namjera svađanje – ja sam uvjeren da je Vlad vrlo korektan jer je prognozirao pad i sve podijelio sa forumom! Na vrijeme. Zbog toga sam uvjeren da će se i njegovi targeti za Crobex i ATPL ostvariti! I onda mu nitko neće moći prigovoriti kad se up targeti ostvare!
No, u jednome se slažem s vama. Moramo pričekati da se ti up targeti i ostvare. Jer, sve dotle će skeptici vjerovati da je on samo bacao targete u padajućem trendu što kao i nije teško pogoditi. Dok za definiranje up targeta treba vještine!
Eto, nemojte mi što zamjeriti što imam ponešto drugačije mišljenje od vas-


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Mislim, vlad iz 1001 noći je rekao ovo, vlad je rekao ono,smiješno u najmanju ruku.Otkad pratim ovaj forum od njega nisam čula ništa konkretno,osim u stilu "izvjestan h&s ili klin" i to uz dužnu upozorbu (na njoj ti posebno hvala,inače bi se ja onako opustila) ako prijeđe tu i tu razinu i sl.Navodnu karizmu među totalnim neznalicama TA je izgradio pucajući donje targete,a gornje targete prema svojoj još "urbi et orbi" neobjavljenoj metodi još drži u tajnosti.Nama običnom puku tu i tamo baci poneki targetić na osnovu obične TA koja je normalno inferiornija od njegove kombinacije "metafizičko kreativne geometrije sa malim osvrtom na amerikansku burzu i usklađenim tajmingom".


Da.Kod mene bi rekli čovik puka.U svoj toj svojoj kreativnoj geometriji se čovik izgubija.Vidi se da je nešto i pročita,ali triba to i primjenit u praksi.

@ multinick
Jednostavno.Ako već pišeš na nekoj temi,ako si u lovi moralno je da se ne druka.To kod njega nije slučaj.Kako je mnogima koji su u dionicama čitat one njegove katastrofične postovi,a još k tome mu ih moderator ne premješta sa teme TA.Ove naše je premjestio,šte je i OK.Ništa ti tu nije sumnjivo ,ha?

Kolega Grdelin!
Ne želim dovoditi vaše mišljenje u pitanje, no nemojmo prejudicirati! Evo, nadam se da će ovaj prijedlog biti prihvaćen: ako se ne ostvari niti jedan Vladov up target (crobex 2000, Atpl up), povući ću sve što sam rekao! (siguran sam da do toga neće doći, no to je samo moje skromno mišljenje!). U tom ću slučaju javno priznati svoju pogrešku jer Vlad nije predvidio niti up target ispravno.

@multinick
Vjerojatno ti je promakao vladov post,gdje se je već ogradio od toga rasta koji ti spominješ.Rekao je da on nije kriv što je "propao obrnuti šampon",tako da on nije kriv ko se ti up targeti ne ostvare.Od mene toliko ,neću ni riječi više o tome.

Poštovani Grdelin!
Moram priznati da mi je to promaknulo. Nažalost, našao sam taj dio sada i pomalo sam razočaran. Pisao je sa tolikom sigurnošću da ako probijemo 1785 idemo na 2000. Ja sam se tada nakrcao dionica i sada sam malo nesigurniji. To je bila moja odluka, ne treba kriviti Vlada za moj ukrcaj, što ću kad je bio tako siguran.


Poštovani Grdelin!
Moram priznati da mi je to promaknulo. Nažalost, našao sam taj dio sada i pomalo sam razočaran. Pisao je sa tolikom sigurnošću da ako probijemo 1785 idemo na 2000. Ja sam se tada nakrcao dionica i sada sam malo nesigurniji. To je bila moja odluka, ne treba kriviti Vlada za moj ukrcaj, što ću kad je bio tako siguran.

eto vidiš,a koliko njih još ima šta je uložilo prema onom šta on piše,zato i govorim da prestane.
Tvoje je razmišljanje OK,kriviš sebe,ali da nije bilo njegovog trabunjanja do tog ne bi došlo.On je govorio da će i on uložiti,ako probije tu granicu,ali nije.Ne bi on ni na 500 niti na 2500.Siguraš.

Svjetska ekonomija tone brže nego što se očekivalo
Stanje američkog i drugih najvećih gospodarstva u svijetu pogoršava se brže nego što su vodeći ekonomisti predviđali prije samo tjedan dana, s Velikom Britanijom koja je petak postala posljednja zemlja koja je iznenadila analitičare s dubinom svojih gospodarskih tegoba, izvijestili su tijekom vikenda američki mediji.

I onda će reću neki da JA drukam… [bye] [cool]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Svjetska ekonomija tone brže nego što se očekivalo
Stanje američkog i drugih najvećih gospodarstva u svijetu pogoršava se brže nego što su vodeći ekonomisti predviđali prije samo tjedan dana, s Velikom Britanijom koja je petak postala posljednja zemlja koja je iznenadila analitičare s dubinom svojih gospodarskih tegoba, izvijestili su tijekom vikenda američki mediji.

Drukanje ili ne ,tvoja pozicija je jasna.Samo mi reci da je tebi bio normalno da onako padamo u 10. i 11. mjesecu,šta bi opet trebali onako da se vi nakupujete.I zašto pišeš debelim slovima ,valjda da budeš uvjerljiviji.Bull market je krenuo ,ma šta vi mislili.Meni je najbolji znak porast štednje u bankama,a poznato je da one prve kreću u kupovinu.

I onda će reću neki da JA drukam… [bye] [cool]

Crobex indeks oslabio je prošloga tjedna 2,44 posto, zaronivši na 1.747 bodova. Redovni promet dionicama iznosio je samo 123,8 milijuna kuna i bio je gotovo za trećinu manji nego u tjednu ranije.

Bull market je krenuo. [thumbsup] Ključne riječi iz teksta: oslabio, manji, nizak. [bye]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

New Report

Close