BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ima tri vrste laži:
1.) laž
2.) prokleta laž
3.) statistika

[smiley1]

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]


ima tri vrste laži:
1.) laž
2.) prokleta laž
3.) statistika

[smiley1]

Ko da slušam Šemsu Tankovića ;))))

I love this game

Na forumu ima dva tipa ulagaća:
1. pišu da su u cenrtu pažnje iako nemaju dionice.
2..pišu što rade da bi prepoznali sličan rad kod kolega i s njima se savjetovali što raditi na tržištu.


Na forumu ima dva tipa ulagaća:
1. pišu da su u cenrtu pažnje iako nemaju dionice.
2..pišu što rade da bi prepoznali sličan rad kod kolega i s njima se savjetovali što raditi na tržištu.

A koji ste vi tip kolegice? Ako slicite ovoj djevojci sa avatara onda sam siguran da ste moj[smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Na forumu ima dva tipa ulagaća:
1. pišu da su u cenrtu pažnje iako nemaju dionice.
2..pišu što rade da bi prepoznali sličan rad kod kolega i s njima se savjetovali što raditi na tržištu.

Mislim da bi pronašli i kojeg trećeg
3. onaj koji mlati pare

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

4.oni koji šute i mlate pare

Ovo gore pokušavam izvježbati, ali teško…

E pa utječemo pa barem za bijednih 1% dnevne, tjedne promjene… Neka bude za početak pretpostavka da svi serkamo, da nitko nema zapravo love za ulaganje, da svi eto uludo troše vrijeme, da su svi bolesni egocentrikomanijakalni serijski killeri i pišu samo zato da privuku nove žrtve putem neta za sodomističke obrede. Uz sve te divne karakteristike zdravog duha i tijela, neka bude ipak pretpostavka da svatko od nas 50 ima 2.000 kn koje je uložio. To je 100.000. E pa za stotinu k se vidi pa barem 0,50% ikakve promjene. [smiley1]

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Ali vjerujte mi… IMA onih koji imaju JAAAAAAKOOOOO puno. I zamislite… vise na forumu u prosijeku više nego ja, a ja od njih imam cca. 120 puta manje love.
Zasada. [smiley11]

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Dapace, od “5000 posjetitelja” samo jedan (ili dva) imaju mostic, a mostic je investitoru orudje za rad, kao skare krojacu.

Šta je mostić? Kako se kupuje (?) mostić? Od koga se kupuje mostić?

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Seve za Mostich vidi na http://www.zse.hr, a za VSE ce ti trebati njihov ATM cije detalje vidi na http://www.vse.hr


4.oni koji šute i mlate pare

Ovo gore pokušavam izvježbati, ali teško…

koji vam dio tesko ide sutnja ili mlacenje?

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

jel radi ATM? thnx…

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Cijenjena gospodo imate sexi sranica dosta na interrnetu, čitam da su i najposjećenije.
Ja i kolegica Seve smo ulagaći kao i Vi, te od Vas očekujemo samo pomoć i dobronamjerne savjete pri ulaganju (ono da nisu navlačenja)
– ja i pišem u muškom rodu (da li ste primjetili, odnosno što mislite da li ekonomski fakultet završava više cura ili dečki).

New Report

Close