BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ekipa znate kaj je najbolje, jedni druge na ewt-čušpajzu tješe kak to ide dolje, kak je dobro bit u kešu i da se ne treba bojati rasta, jer sigurno će dolje hahahahahaahahahahahaaha

[lol] [lol] [lol]

SVI, ali SVI su tamo ok ekipa osim zlog pokvarenjaka koji ih navodi u propast

Aco bre pa ti si sa svakim novim avatarom sve lepši. nemoj dalje povataćeš nam sve ribe na forumu.
A i bogat si pa ti ni to nije minus.
[thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Buduće ekonomske nade Hrvatske ne znaju tko je Rohatinski, gdje je Stradun, Amerika tek otrkivena...
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=c7e22181-8de3-4e8b-93d0-f2cffd31c970

Vlasta Sakar i Nada Čakar, vlasnice tvrtki Antea revizija i Trening centar, dvojac je koji je prije zapošljavanja odlučio testirati mlade ekonomiste "svježe" pristigle s fakulteta.

Kad su čuli da ih budući poslodavac namjerava testirati, 100-tinjak je kandidata odmah odustalo, dok su oni koji su pristupili testu (njih 95) pokazali nevjerojatno nisku razinu znanja, piše Jutarnji list.

Čak 19 posto kandidata uvjereno je da se Stradun umjesto u Dubrovniku nalazi u Splitu. Četvrtina testiranih u Split je smjestila i Kantridu, a ima i onih koji misle da se Kantrida nalazi u Osijeku. I osječku su Tvrđu ispitanici smještali svuda po Jadranu: od Dubrovnika, preko Šibenika, Nina, Splita do Rijeke. Kulu Nehaj jedan je od kandidata smjestio u Našice.

Neki od odgovora što su ih na testiranju za posao dali kandidati – mahom diplomirani ekonomisti ili apsolventi ekonomije – su ti da se aktualni ministar pravosuđa preziva Bajić, a unutrašnjih poslova Androković, Miroslav Radman direktor je portala MojPosao, a pojedini akademski građani u Hrvatskoj ga, piše list, zamišljaju i kao akademskog slikara, književnika, saborskog zastupnika, političara, pa čak i kao povjerenika za EU.

Ni francuski predsjednik Nicolas Sarkozy nije ništa bolje prošao. Neki su ga nazvali ruskim predsjednikom, dok neki kandidati smatraju da se radi o ženskoj osobi.

Buduće ekonomske nade Hrvatske ne znaju tko je Rohatinski, gdje je Stradun, Amerika tek otrkivena…Buduće ekonomske nade Hrvatske ne znaju tko je Rohatinski, gdje je Stradun, Amerika tek otrkivena…23 posto kandidata nije znalo tko je Željko Rohatinski, kao aktualnog ministra pravosuđa kandidati su navodili Anu Lovrin, Božidara Kalmetu, Gordana Jandrokovića… Pojavilo se tu i nekoliko imena nepovezivih s hrvatskom političkom scenom, pa su tako kao aktualnog ministra pravosuđa neki navodili izvjesnog Felgera.

Čak 60 posto ispitanika nije pogodilo kako se preziva aktualni ministar unutarnjih poslova. Popis je izgledao otprilike ovako: Androković, Faber, Keber, Adlešič, Rončević, Milinović, Polančec. Svaki drugi kandidat nije znao da je vlasnik Dukata prije njegove prodaje bio Luka Rajić. Kandidati su i tu eksperimentirali s prezimenima, pa je su tako neki navodili Dujmića, Radića…

Kandidati su zavidno neznanje pokazali i iz povijesti, pa je tako jedan od njih primjerice "provalio" kako je Amerika otkrivena u 20. stoljeću.

Sakar i Čakar, koje su provele istraživanje, tvrde kako je, obzirom na jednostavnost testova, nevjerojatno što sve ne znaju ljudi nakon 16-20 godina sjedenja u školsko-fakultetskim klupama.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

nakon ovog gore jasno mi je zašto je rvacka u rasulu

Postanite Eu-robovi

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Cromane, sve se otkrilo, evo neka i Denis zna zašto je croman otišao s foruma
Pa zato što je ZliProrok uzeo cromanov graf i kopirao ga ovdje!!!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Cromane, sve se otkrilo, evo neka i Denis zna zašto je croman otišao s foruma
Pa zato što je ZliProrok uzeo cromanov graf i kopirao ga ovdje!!!

A nick je ukrao od EVIL SPECULATOR-a…jako orginalno

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Cromane, sve se otkrilo, evo neka i Denis zna zašto je croman otišao s foruma
Pa zato što je ZliProrok uzeo cromanov graf i kopirao ga ovdje!!!

A nick je ukrao od EVIL SPECULATOR-a…jako orginalno
[/quote]

ti hoces reci da je Zli Prorok kopirao graf kojeg je nacrtao Croman s nekog drugog foruma i zaljepio ga ovdje?

ali zasto je croman pobjegao sa poslovnog?
koji je njegov motiv bijega sa naseg foruma?
[huh]


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Cromane, sve se otkrilo, evo neka i Denis zna zašto je croman otišao s foruma
Pa zato što je ZliProrok uzeo cromanov graf i kopirao ga ovdje!!!

A nick je ukrao od EVIL SPECULATOR-a…jako orginalno
[/quote]

ti hoces reci da je Zli Prorok kopirao graf kojeg je nacrtao Croman s nekog drugog foruma i zaljepio ga ovdje?

ali zasto je croman pobjegao sa poslovnog?
koji je njegov motiv bijega sa naseg foruma?
[huh]
[/quote]

Istina…
Croman je uistino dobar čovjek, ja sam s njim imao nesuglasice, ali smo ih izgladili i mislim zaista da je dobra osoba

zli prorok je krao i uzimao cromanove grafove za koje je poslije pisao da su njegovo umijece..croman se uvrijedio i odlucio da ne želi vise pisat..
izgubili smo jednog od najvecih znalaca na forumu zbog zlog proroka i njegovg ega kojeg je hranio lažima i prevarama

eto alex…zli je ušao u atpl i eto atpl sa 840 na 800…

ajd javi kaj je zli prodao pa da se ukrcamo… [lol] [lol]

ma zli zna…ali nezna niti sam kaj zna…momak se trudi a vi ga zahebavate…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


vidim veliki tehničari prognozeri od jučer i jutros sve pogodili…

Ma koja TA na našem tržištu cjela Europa u plusu mi u minusa kad je Europa u minusu mi u plusu, da čovjek ne povjeruje koje manipulacije se događaju na našem tržišt.

Prije dva dana tehničari najavljivali potop ono plus od skoro 2%.
Danas svi najavljivali veliki rast i probijanje 1800 kao od šale a ono pad.

Treba otvotiti temu proricanje iz karata i bacanje graha. [lol]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

naravno da je dobro.
idu mi vise na zivce sa tim prekenjavanjem.
daj vise nek krenu prema gore.
svi znamo kud ide brod ….

evo sad cu napisati targete za pojednie dionice

PTKM – 190kn
INA – 2000kn
ERNR – 1400 kn

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

znaći sutra nam slijedi lagani pad ili stagnacija????

New Report

Close