BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Kad je riječ o dividendi ovo sam već jednom izvalio ali nije bilo nikakvih komentara,pa stoga još jednom ponavljam;da li je istina da nema dividende za onoga ko je kupi ispod cijene od 1800kn?Hvala!

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


Kad je riječ o dividendi ovo sam već jednom izvalio ali nije bilo nikakvih komentara,pa stoga još jednom ponavljam;da li je istina da nema dividende za onoga ko je kupi ispod cijene od 1800kn?Hvala!

Imaš prav, te će brisati iz knjige dioničara i ostaju bez ičeg. [cry] [cry] [cry]

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Da kike, u pravu si samo oni koji kupe po 1800+ imaju pravo na dividendu. zato navali na kupnju i stavi 1970 kn da ne preduhitre vragovi koji ovo čitaju. Ti spadaš u kategoriju PUH. Prosječni ulagač hrvatske. I dobar si u tome.
Mirno more.
[thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


Kad je riječ o dividendi ovo sam već jednom izvalio ali nije bilo nikakvih komentara,pa stoga još jednom ponavljam;da li je istina da nema dividende za onoga ko je kupi ispod cijene od 1800kn?Hvala!

Bas si dobro napisao da si ga izvalio.Jer uopce to treba odgovorit!?
Predlazem za biser dana.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Nisam PUH nego sam PUŠ(ioničar)pa sam malo oprezan pri informacijama i naravno da mi je želja da što prije dođe do te razine,veliki pozdrav svima!!!


Da kike, u pravu si samo oni koji kupe po 1800+ imaju pravo na dividendu. zato navali na kupnju i stavi 1970 kn da ne preduhitre vragovi koji ovo čitaju. Ti spadaš u kategoriju PUH. Prosječni ulagač hrvatske. I dobar si u tome.
Mirno more.
[thumbsup]

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


Kad je riječ o dividendi ovo sam već jednom izvalio ali nije bilo nikakvih komentara,pa stoga još jednom ponavljam;da li je istina da nema dividende za onoga ko je kupi ispod cijene od 1800kn?Hvala!

lol
onda "gazde" nebi nikad dobile lovu…

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


Kad je riječ o dividendi ovo sam već jednom izvalio ali nije bilo nikakvih komentara,pa stoga još jednom ponavljam;da li je istina da nema dividende za onoga ko je kupi ispod cijene od 1800kn?Hvala!

Kike zlato, gdje si ti završio za brokera, ovako ti ide, oni što su kupovali skuplje dobiti će veću divu, a oni što su kupovali jeftinije manju divu jerbo da su oni špekulanti i to je u redu po meni. [thumbsup]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)



Kad je riječ o dividendi ovo sam već jednom izvalio ali nije bilo nikakvih komentara,pa stoga još jednom ponavljam;da li je istina da nema dividende za onoga ko je kupi ispod cijene od 1800kn?Hvala!

Kike zlato, gdje si ti završio za brokera, ovako ti ide, oni što su kupovali skuplje dobiti će veću divu, a oni što su kupovali jeftinije manju divu jerbo da su oni špekulanti i to je u redu po meni. [thumbsup]
[/quote]

jaoooo…, Kormilaru uhhhh…., suze mi na oči naviru, prve radosnice nakon jutarnjih gastala….
[lol]

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Nitko me ne brani,i svi vičete ne mene [cry] [cry] [cry]

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


Nitko me ne brani,i svi vičete ne mene [cry] [cry] [cry]

Ma Kike NITKO neće dobiti dividendu!!! [lol] Jesi nas!!! [angry]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



evo završio sam sa kupnjom za danas

Ja sam završio sa prodajom. Prodao na vrhu vala [thumbsup]
[/quote]


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


crobex u plusu [lol]
dje Braun, vrzmao se cijeli dan ovuda, nije si valjda sto ucinio nazao [huh]

Natrpo sam se do ušiju, danas je bio dan za kupovinu po 5-minutnom grafu. [thumbsup]
[/quote]
Lazove …..odi na stranu 7870 ove teme…

Prijedlog za brisanje Lampadine…
Vjeko pogledaj broj postova od kad se uclanio ….makni drukera i lazova

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

braune što je ovo , rastemo koludi, danas otvorili s minusom a zatvorili s plusom [lol]
a i mrcha nije baš najzadovoljnija i još se buni kaj napadam zlog [lol] …nemoj mrcha, izbacit ce te s foruma njegov ljubomorni decko hansmaiser [lol]

New Report

Close