BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Khm, krajnje je vrijeme da se uozbiljimo… krajickom oka sam uocio da nas cita 5500 ljudi (!)… majko mila ako ih pola ima dionice i povede se za ovim kataklizmickim najavama evo nam crobexa na 2250[smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Čini mi se da je SLK napisao da su obveznice IN. Crobis mi baš ne izgleda sjajno zadnjih dana?

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Baš ste pripremili u Poslovnom lijepu, šarenu mapicu plina.
Hvala.
Podržavam Vas za još koju. Skratite mi muke istraživanja !

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Ovih dana ima sve više posjetilaca na forumu, a time i je i promet na burzi jači…………..
Pozdrav svima[smiley1]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

big boss nemozes ovaj forum kao ni jedan drugi stavljati u pozicju da diktira situacju na burzi , to su gloposti!!


Ovih dana ima sve više posjetilaca na forumu, a time i je i promet na burzi jači………….. Pozdrav svima[smiley1]

hmm interesantan teza, al ipak mi se ne čini da ovaj forum može utjecat na količinu prometa…. ne bi htio biti predosadan, ali pretovar sa Plive, možda ima ulogu ??

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Računaj ako ima 5000 korisnika sa kapitalom od 100 000 Kn to ti je 50 000 000 Kn……… Pa ti misli
Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

big boss, to su gluposti molim te daj


Računaj ako ima 5000 korisnika sa kapitalom od 100 000 Kn to ti je 50 000 000 Kn……… Pa ti misli
Pozdrav

Bljedoliki krivo računa. 5.000 ulagača x 100.000 slavuja = 500.000.000 slavuja. Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Ne znam kolege ali kako je počelo jutros čini mi se da će ovo tmurno vrijeme potrajati. Zbog toga idem spavati jedno par dana ( samo da ne budu tjedni), pa me probudite kad sunce počne probijati kroz oblake, da mogu krenuti u šoping.

Ne znam kakvog utjecaja mi smrtnici možemo imati na vrijeme vani. Izuzetak je naš Vrač koji svojim molitvama može pozvati kišu a isto tako i otjerati.
Pozdrav! [smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


Računaj ako ima 5000 korisnika sa kapitalom od 100 000 Kn to ti je 50 000 000 Kn……… Pa ti misli Pozdrav

ma daj od tih 5 000 korisnika 15 % ih je slučajnih posjetielja koji došli via google jer us tražili neki pojam, 25 % ih je onih koji se informiraju općenito, 25% ih je onih koji imaju tih 100 000 kn, a oni sigurno ne ulažu na temelju foruma, a ostali su 5 % ih ima više od toga, a preostiali nemaju ni lipe…. to je moje mišljenje

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Na nagovor bljedolikog Rogija, evo od danas prizivam duhove i Velikog Manitua da ne zavlada u našim portfeljima – Korekcija. Howgh

Moje molitve će posebno biti posvećene bljedolikim vlasnicima Čađare.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

New Report

Close