BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako se OBAMA približava bjeloj kući Ameri sve više idu uz stepanice, ako danas završe u plusu a izgleda da hoće (futuresi su vrlo mali a i eu smanjuje crvenilo) tada smo stvorili ozbiljan trend rasta.
a mi obično kad padamo padamo kao s kruške a rastemo kao gljiva poslije kiše.

dan je pametniji od noći


kako se OBAMA približava bjeloj kući Ameri sve više idu uz stepanice, ako danas završe u plusu a izgleda da hoće (futuresi su vrlo mali a i eu smanjuje crvenilo) tada smo stvorili ozbiljan trend rasta.
a mi obično kad padamo padamo kao s kruške a rastemo kao gljiva poslije kiše.

[thumbsup] Ma amerikanci će i danas rasti netreba prodavati jer kad krenemo u pozitivne blokade pojedinci će ostati u kešu. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

SILAZNI TREND
Proizvođačke cijene pale i četvrti mjesec zaredom
Autor/izvor: SEEbiz / Hina
ZAGREB – Cijene industrijskih proizvoda pri proizvođačima u studenome su u odnosu na listopad u prosjeku bile niže za 1,5 posto, a u odnosu na studeni prošle godine više su za 6,5 posto, objavio je Državni zavod za statistiku.
http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/proizvodacke-cijene-pale-i-cetvrti-mjesec-zaredom,32148.html

Dobio sam poruke od ljudi s foruma da baron/agassi šalje pm-ove protiv mene..Barone, ljudi nisu glupi, svakih dva dana mjenjaš nick, a mene pokušavaš potkopavati preko ljude..spreman si gaziti preko leševa radi novca, savjetovao si ljudima da rasprodaju sve na 1400.

Pa nisu ljudi ovce, a tebe i sve tvoje jatake NBNK

A barone, trenurno agassi,kad vec udaras nisko, a znam ga i ja zavuc tako…

POŠTOVANE KOLEGE..

Na 1400 baron me molio da drukam prema dolje, NUDIO MI JE NOVAC,!!!!!! samo da što više potkopavamo tržište, jer njega kako kaže boli k…. za ljude i jedino mu je bitno zaraditi.

Barone , poštenje i moral ne možeš platiti niti kupiti, barem mene ne, makar jasno mi je da ti misliš drugacije , kad imaš primjer najbližih kako i na koji sve nacin možeš zaraditi 5 kn [bye]


A barone, trenurno agassi,kad vec udaras nisko, a znam ga i ja zavuc tako…

POŠTOVANE KOLEGE..

Na 1400 baron me molio da drukam prema dolje, NUDIO MI JE NOVAC,!!!!!! samo da što više potkopavamo tržište, jer njega kako kaže boli k…. za ljude i jedino mu je bitno zaraditi.

Barone , poštenje i moral ne možeš platiti niti kupiti, barem mene ne, makar jasno mi je da ti misliš drugacije , kad imaš primjer najbližih kako i na koji sve nacin možeš zaraditi 5 kn [bye]


Za nevjerovat je koliko ljudi mogu biti pokvareni, te kojim se sve podlostima služe, hvala ALEXANDRE što si nam ovo iznio na forum.
Barone, sram me što pripadam ljudskom rodu kad vidim na što si sve spreman… [embarass]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Dakle, kad je crobex bio cca 1400,odbijanac je bio neminovan, sada ovo vec izgleda kao ozbiljan rast, dokle ce potrajati, ja ne znam, ali oA barone, trenurno agassi,kad vec udaras nisko, a znam ga i ja zavuc tako…

POŠTOVANE KOLEGE..

Na 1400 baron me molio da drukam prema dolje, NUDIO MI JE NOVAC,!!!!!! samo da što više potkopavamo tržište, jer njega kako kaže boli k…. za ljude i jedino mu je bitno zaraditi.

Barone , poštenje i moral ne možeš platiti niti kupiti, barem mene ne, makar jasno mi je da ti misliš drugacije , kad imaš primjer najbližih kako i na koji sve nacin možeš zaraditi 5 kn ptimistican sam!

eh da…samo da napomeniem i na ovoj temi

koliko love je ponudio?

[thumbsup] [smiley] [wink]Bečka burza dobila zeleno svjetlo za preuzimanje Praške burze
Business.hr/Hina
09.12.2008 13:06
Bečka burza u utorak je priopćila da je dobila odobrenje čeških regulatora za preuzimanje Praške burze, čime će proširiti svoju kontrolu nad burzama u središnjoj i istočnoj Europi.

Povrh kupovine 92,4-postotnog udjela u Praškoj burzi u studenome, bečki je operater u lipnju kupio i 81,01 posto udjela u slovenskoj burzi u Ljubljani, a ima i udio od 50,4 posto u Budimpeštanskoj burzi u kojoj 18,4-postotni udio ima i Oesterreichische Kontrolbank.

"To znači znači da ubrzo možemo početi provoditi naše mjere daljnjeg jačanja češkog tržišta kapitala", kazao je Michael Buhl, izvršni direktor bečke burze, komentirajući vijest da je češka središnja banka dala zeleno svjetlo za provedbu te transakcije.

Poput drugih burzi u regiji srednje i istočne Europe, Beč i Prag pogođeni su globalnim financijskim usporavanjem, budući da ulagači tamošnja tržišta smatraju previše rizičnima.

Od kraja 2007. ukupna tržišna kapitalizacija kompanija čije su dionice izlistane na Bečkoj burze smanjena je sa 157,9 milijardi eura na 69 milijardi eura na kraju prošlog tjedna.

Istodobno, vrijednost dionica kojima se trguje u Pragu gotovo je prepolovljena, s 1,84 milijarde kruna (101,8 milijardi dolara) na 1,09 milijardi kruna u ponedjeljak.

Dvije strane nisu objavile cijenu dogovorenog preuzimanja, ali češki mediji procjenjuju vrijednost praške burze na između 200 i 400 milijuna eura. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
[thumbsup] Kad Bečka burza preuzme našu odu naše dionice do neba . [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Dakle, kad je crobex bio cca 1400,odbijanac je bio neminovan, sada ovo vec izgleda kao ozbiljan rast, dokle ce potrajati, ja ne znam, ali oA barone, trenurno agassi,kad vec udaras nisko, a znam ga i ja zavuc tako…

POŠTOVANE KOLEGE..

Na 1400 baron me molio da drukam prema dolje, NUDIO MI JE NOVAC,!!!!!! samo da što više potkopavamo tržište, jer njega kako kaže boli k…. za ljude i jedino mu je bitno zaraditi.

Barone , poštenje i moral ne možeš platiti niti kupiti, barem mene ne, makar jasno mi je da ti misliš drugacije , kad imaš primjer najbližih kako i na koji sve nacin možeš zaraditi 5 kn ptimistican sam!

eh da…samo da napomeniem i na ovoj temi

koliko love je ponudio?

[/quote]

Dosta više nego je tebi platio,nije baš zadovoljan tobom [tongue]

bože sačuvaj i ništa više!

dan je pametniji od noći



Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Dakle, kad je crobex bio cca 1400,odbijanac je bio neminovan, sada ovo vec izgleda kao ozbiljan rast, dokle ce potrajati, ja ne znam, ali oA barone, trenurno agassi,kad vec udaras nisko, a znam ga i ja zavuc tako…

POŠTOVANE KOLEGE..

Na 1400 baron me molio da drukam prema dolje, NUDIO MI JE NOVAC,!!!!!! samo da što više potkopavamo tržište, jer njega kako kaže boli k…. za ljude i jedino mu je bitno zaraditi.

Barone , poštenje i moral ne možeš platiti niti kupiti, barem mene ne, makar jasno mi je da ti misliš drugacije , kad imaš primjer najbližih kako i na koji sve nacin možeš zaraditi 5 kn ptimistican sam!

eh da…samo da napomeniem i na ovoj temi

koliko love je ponudio?

[/quote]

Dosta više nego je tebi platio,nije baš zadovoljan tobom [tongue]
[/quote]

meni nije nikad nista ponudio.
samo se zalio na drukere koji drukaju up, up bez posebnog razloga
i onda navuku ljude na kupnju pa se iskrcaju….

mislim da je mozda ponudio lovu da se prestane bezrazlozno drukati up,up…
mozda je bio ocajan i nije vise znao sto da napravi oko tih "up,up" drukera….

sto ti mislis?
jel ta lova bila potez ocajnika-pravednika u bori za pravdu i istinu?

Jedino što mislim je da je baron najveca ljiga koja postoji, a ti tigre, prestani se pravit glup, jer, ne kazem da si extra, al prosjecno pametan bi mogao biti, pa stoga, oladi od ovih igrica, važi?

pricajmo dalje ak hoces normalno.

New Report

Close