BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kalinić ustvrdio kako je tenk Zagrebu prijeko potreban

Kalinić ustvrdio kako je tenk Zagrebu prijeko potrebanUred za upravljanje u hitnim situacijama grada Zagreba danas je u vezi s početkom javne nabave višenamjenskog specijalnog vozila priopćio da je to vozilo prijeko potrebno za operacije zaštite i spašavanja u Zagrebu.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Vozač yuga namjerno u vrata Sabora
Dopunjeno 08.12 16:18!

Muškarac koji se osobnim automobilom "yugo 45" popodne namjerno zabio u jedan od ulaza u Hrvatski sabor je 34-godišnji Zagrepčanin R. K., policiji već poznat po kažnjivu djelu prijetnje.

[thumbsup] Kalinić je dobro skužio da je narodu voda do grla i da vlada treba Bandićev tenk. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Potražnja na Tržištu novca pala 60 posto

Nakon duljeg vremena danas je na Tržištu novca pokrivena cjelokupna potražnja, a pritom je ostalo i neplasirano 100 milijuna kuna ponude.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Obama: Šefovi autoindustrije trebaju otići

Obama: Šefovi autoindustrije trebaju otići Budući američki predsjednik Barack Obama jučer je podržao plan pomoći posrnulim divovima američke automobilske industrije, ali i rekao da bi neki od šefova trebali otići.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]Snažan uzlet europskih burza

Europski burzovni indeksi u ponedjeljak su poskočili, pod utjecajem jačanja dionica u energetskom, financijskom i sektoru automobilske industrije.

[thumbsup] Europa ,Amerika, Azija sve zeleno u velikim plusevima , posljednje vrijeme za jeftini dokup dionica nikako prodavati. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

[thumbsup] [smiley] [wink]Najave novih ulaganja razveselile ulagače na Wall Streetu

Uoči početka današnjeg trgovanja na Wall Streetu, vodeći indeksi osjetno su porasli zahvaljujući najavama golemog ulaganja u infrastrukturu i pomoći automobilskom sektoru u SAD-u. [thumbsup]

[thumbsup] Sutra samo pratite rast svih burzi i dokupljujte koliko možete. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

a tak i tak je nekako “fer” vrijednost dionice = dividenda x 10.
to bi trebao biti orijentir.
a i to je nategnuto i jedva prolazno…kad je orocena kamata oko 5%-6%.

ma vidi nasu pametnicu
[lol] [lol]
pa sta si radio u dionicama jos prije koji mjesec? [lol]
sta si onda "nadokupljivao" ledo na 8000, (ko zna koliko su bili oni prije, kupljeni), kad si tako pametan? [lol] [lol]
dividenda na Ledu je 50kn, ti si se hvalio kako masovno kupujes na 8000 i da ne ide nize!


ne znam za krizu 1982 kad su se drzave borile recesijom protiv skupe nafte (op. jedino Jugoslavija nije, nego je imala rast od 7%-8%, pa napravila onaj veliki ino dug. [lol] )
ali mislim da ta kriza nije bila veca od ove.
ostale krize nisu niti bile prave "krize".

tesko da su ovo danas, najgori ekonomski pokazatelji u skorijoj buducnosti.

a vidim da si i Latinicu gledao, sve prsti od znanja [lol] [lol]

pa evo par pitanja od mene neukog, koliko je bivsa Juga bila zaduzena 80ih?
ili 90?svejedno..
koliko je to u odnosu na danasnji HR dug?
i koliko je to u odnosu na BDP bivse Juge?

daj mi jos reci po cemu gledas krizu, po kojim paramterima?
po BDPu?po nezaposlensti?

pa daj mi reci kolika je ta nezapolsenst sad, kolika je bila onda i koliki je BDP/capita u US, ili Njemackoj sada i onda [thumbsup]

pametnica nasa mala [lol] [lol] [lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


a tak i tak je nekako "fer" vrijednost dionice = dividenda x 10.
to bi trebao biti orijentir.
a i to je nategnuto i jedva prolazno…kad je orocena kamata oko 5%-6%.

ma vidi nasu pametnicu
[lol] [lol]
pa sta si radio u dionicama jos prije koji mjesec? [lol]
sta si onda "nadokupljivao" ledo na 8000, (ko zna koliko su bili oni prije, kupljeni), kad si tako pametan? [lol] [lol]
dividenda na Ledu je 50kn, ti si se hvalio kako masovno kupujes na 8000 i da ne ide nize!


ne znam za krizu 1982 kad su se drzave borile recesijom protiv skupe nafte (op. jedino Jugoslavija nije, nego je imala rast od 7%-8%, pa napravila onaj veliki ino dug. [lol] )
ali mislim da ta kriza nije bila veca od ove.
ostale krize nisu niti bile prave "krize".

tesko da su ovo danas, najgori ekonomski pokazatelji u skorijoj buducnosti.

a vidim da si i Latinicu gledao, sve prsti od znanja [lol] [lol]

pa evo par pitanja od mene neukog, koliko je bivsa Juga bila zaduzena 80ih?
ili 90?svejedno..
koliko je to u odnosu na danasnji HR dug?
i koliko je to u odnosu na BDP bivse Juge?

daj mi jos reci po cemu gledas krizu, po kojim paramterima?
po BDPu?po nezaposlensti?

pa daj mi reci kolika je ta nezapolsenst sad, kolika je bila onda i koliki je BDP/capita u US, ili Njemackoj sada i onda [thumbsup]

pametnica nasa mala [lol] [lol] [lol]
[/quote]

mig29,
ja sam vec polako zabrinut za tebe.

kao sto vidim stalno pratis moje postove i na njih repliciras.
replike su u stilu ruganja.

ako imas koji kvalitetan argument vezan za TA ili ekonomske pokazatelje, bilo bi lijepo da ga napises.
a isto tako bi bilo lijepo da se okanis analiza osobnosti jer evidentno nisi bas strucan u tom podrucju,
mislim – tako se cini…

naravno da smo sada "vise" zaduzeni i da nam se rast temelji na zaduzivnju i potrosnji bez znacajnih investicija u industrijski (proizvodni) rast.
naravno da je sada losija situacija jer nam je uvoz znatno veci od izvoza, i jos ko tome uvoz raste po vecoj stopi od izvoza.

sto se tice Leda – prvi put sam ga kupio na 8000. pa na 6800 pa na 5050.
iskrco se na 6500.

ps. nekako mi se cini da se nakon mog 100% iskrcavanja na 2650, sve nabrzinu otislo u 3pm.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



a tak i tak je nekako "fer" vrijednost dionice = dividenda x 10.
to bi trebao biti orijentir.
a i to je nategnuto i jedva prolazno…kad je orocena kamata oko 5%-6%.

ma vidi nasu pametnicu
[lol] [lol]
pa sta si radio u dionicama jos prije koji mjesec? [lol]
sta si onda "nadokupljivao" ledo na 8000, (ko zna koliko su bili oni prije, kupljeni), kad si tako pametan? [lol] [lol]
dividenda na Ledu je 50kn, ti si se hvalio kako masovno kupujes na 8000 i da ne ide nize!


ne znam za krizu 1982 kad su se drzave borile recesijom protiv skupe nafte (op. jedino Jugoslavija nije, nego je imala rast od 7%-8%, pa napravila onaj veliki ino dug. [lol] )
ali mislim da ta kriza nije bila veca od ove.
ostale krize nisu niti bile prave "krize".

tesko da su ovo danas, najgori ekonomski pokazatelji u skorijoj buducnosti.

a vidim da si i Latinicu gledao, sve prsti od znanja [lol] [lol]

pa evo par pitanja od mene neukog, koliko je bivsa Juga bila zaduzena 80ih?
ili 90?svejedno..
koliko je to u odnosu na danasnji HR dug?
i koliko je to u odnosu na BDP bivse Juge?

daj mi jos reci po cemu gledas krizu, po kojim paramterima?
po BDPu?po nezaposlensti?

pa daj mi reci kolika je ta nezapolsenst sad, kolika je bila onda i koliki je BDP/capita u US, ili Njemackoj sada i onda [thumbsup]

pametnica nasa mala [lol] [lol] [lol]
[/quote]

mig29,
ja sam vec polako zabrinut za tebe.

kao sto vidim stalno pratis moje postove i na njih repliciras.
replike su u stilu ruganja.

ako imas koji kvalitetan argument vezan za TA ili ekonomske pokazatelje, bilo bi lijepo da ga napises.
a isto tako bi bilo lijepo da se okanis analiza osobnosti jer evidentno nisi bas strucan u tom podrucju,
mislim – tako se cini…

naravno da smo sada "vise" zaduzeni i da nam se rast temelji na zaduzivnju i potrosnji bez znacajnih investicija u industrijski (proizvodni) rast.
naravno da je sada losija situacija jer nam je uvoz znatno veci od izvoza, i jos ko tome uvoz raste po vecoj stopi od izvoza.

sto se tice Leda – prvi put sam ga kupio na 8000. pa na 6800 pa na 5050.
iskrco se na 6500.

ps. nekako mi se cini da se nakon mog 100% iskrcavanja na 2650, sve nabrzinu otislo u 3pm.
[/quote]

hehehe..
ma meni su tvoji postovi hularious!
ono za upisat u gace od smijeha
[lol] [lol]

tvoje neznanje, tvoje kvazianalize iz TA, tvoja drobljenja o makroekonomiji..
sta reci, osim leći od smijeha [lol]

jutros kad si gnjavio Krpu za klin i jos mudrijaski zamijetio da to smrdi na drukanje, jer si ti "i nebo i zemlju prevrnuo" da nadjes koliko tocaka ima klin..
ja sam opao iz fotelje od smijanja.[lol] [lol]

jedino je Krikman, neznajuci, ubio zabavu i opalio prvi kopi-pejst o klinovima nakon kojeg si zasutio ko p.. umjesto da se barem ispricas! [thumbsup]

Vlad je reako za tebe da su ti kandze tupaste,a da sumnja da si cijeli takav.
ja sam siguran, a sumnjam i na opasniju dijagnozu!

sto se tice ekonomskih pokazatelja, lijepo sam te zamolio da ih predocis, osim citat iz Latinice, nikakve konkretne brojke nisam dobio.
osim tvog "misljenja" koje nije dobro ni za wc papir.

sto se TA tice, ja sam pogodio smjer i sinoc (sto nije bilo tesko) dok si ti "fulao ceo fudbal", a i prije tjedan dana, a ti kad si ti tako pametan, ti nam mozes dati margine tog rasta..
dokle ce?
jel gotov?
koji je trend?
ima li kakvih ogranicenja?
vidis li kakav novi obrazac?
oscilatori?
buy, sell, hold?

jer ovo je tema za TA, a drobljenje o makrokeonmoji (iz kojeg je razvidno da o istoj nemas blage veze, kao ni o korelcaiji burze i makroekonomije, osim sto si vidio na latinici) ostavi za negdje drugdje.

eto, danas si savladao ka

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



@sakai
, bakar

nije to bas tako..
radi TA, itekako radi!

02.12.08. | 13:01


ovo bi mogao biti dan preokreta trenda..barem kratkorocno..
ako US pomogne 10-20% inodexa, dakle 20-40% na dionicama, odbijanac kao od sale.
UP UP [smiley] [smiley]

02.12.08. | 16:03



imamo dobre temelje za barem odbijanac..

Koji su temelji, ako smijem pitati stručnjaka uvaženog?
[/quote]

eto, baron nije vjerovao,a mogao je vise od 5kn zaradit
[lol]

ali ima i kolega Kjelic pravo, nije se jos desila konacna promjena trenda i on ceka siguran signal, to je OK.naravno, moguce je i da ovo bude konacan preokret trenda, mozda izraste u to, vidjet cemo.
ja lovim dna, pa sam bio malo kupio, doduse ne koliko to inace radim.
strah je i kod mene [tongue]
[/quote]

Mig, što misliš dokle može povući ovaj rally?

I'LL BE BACK


Sanaderov savjet mudraca predlaže "praćenje gospodarskih kretanja"

Iako je Ekonomsko vijeće održalo još jedan višesatni sastanak, nitko iz Vlade i Vijeća nije našao za shodnim obratiti se novinarima, nego je poslano još jedno priopćenje u kojem nije rečeno – gotovo ništa.

Baš su je mudraci….si na jajcima imaju M napisano…

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Mig29
Spadaš u kategoruju forumaša koji ZNAJU kako diše TK-a.
Do koje visine će CROBEX u ovom valu?
Molim Tvoju target.

Unaprijed hvala!

"Istina je neotkrivena laž"

New Report

Close