BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Pratim rasprave pojedinaca ovdje, I gledam kako isti pojedinci sada zagovaraju za gore,oni isti koji su protekla dva mjeseca, sve do par dana govorili da nije dno.Da ćemo ići još dole.
Sve mi se čini da su izašli iz keša i da kako su drukali mjesecima na dole,sad su počeli na gore. PA SRETNO POZITIVCI I NEGATIVCI. Vidjet ćemo sutra što nam crobex nosi…

I ja ponešto pratim, nisi ti davao linkove na Usa indexe na -X, na kolko su oni završili? Tko to ovdje druka pitam se ja?

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




Meni činjenica da smo na crobex 1350 na razini od točno prije 11 godina, daje popriličnu sigurnost da ulupam i ovih 35% casha što mi trenutno ostade. Mislio sam to učiniti u ponedjeljak jer sam očekivao crvene amerikance. Sad samo ne znam da li da uletim u ponedjeljak ili čekam neku tehničku korekciju na dole, jer glavni je trend prema UP, a dionice koje sam dokupljivao prošli tjedan su već poprilično pobjegle prema gore. Ove moje brige su zapravo potpuno nebitne. Who cares da li Tisak plaćam 180 ili 230 kad će za 5 godina biti preko 2000. Ili Ledo po 3300 ili 4000 kad će biti 20 000.

Jeftin, neutemeljen i patetičan druk.

Navodno:
1. vrijeme 23.11.2004, crobex 1550 bodova. Ne znam otkud ti 11 godina???

2.Dionice su poprilično pobjegle gore? Koliko? 10%

3. Glavni trend ne znaju ni najveći analitičari, a kamoli prosječan ulagač poput tebe. [tongue]
Dionice bi po meni još mogle odradti par dana stagnacije, i onda u provaliju.

4. Pitanje je da li će TISK biti 2000 kn za 5 godina, jer je to opet rast od 200% godišnje i pumpanje balona. Možemo samo se zapitati, da li smo naučili lekciju brzog rasta. Većina je, ali pogubno po portfelj.

[/quote]

A jel imaš ti svoj mozak ili ne? Očito ga ne koristiš.
1. Napisano je da je crobex prije 11 godina bio na 1350, malo prosurfaj pa bacaj zaključke, a ako si u to vrijeme imao 5 godina nitko ti nije kriv.
2. Imaš net, imaš kalkulator pa si izračunaj, matematika kajla, a?
3. A ovo je najbolje. Napisao si da ni najveći analitičari neznaju trend a odmah ispod pišeš da slijedi provalija. Očito si TI najveći od najvećih analitičara.
4. Očito je da ti nisi ništa naučio.

I čiji je sad druk patetičan, onaj od guvernera ili tvoj?

[/quote]

1. Dobio si datum kad je Crobex bio 1550 bodova. U čemu je problem
2. Kalkulator mi ne treba jer je prije neki dan DLKV zaronio na 225kn (utorak) i zatvorio isti dan na 248 kn. U petak je DLKV bio na 250 kn.
Ajde pametnjakoviću sad ti meni izračunaj koliko je to !?

3. Nisam veliki analitičar, ali jako dobro pogađam. [tongue]
4. Ajde molim te nemoj pisati tako infantilne replike na moju 4. točku o rastu TISK-a.

Okani se repliciranja bez činjenica. Ti i švarci ste debelo u dionicama, i vidim da vam je prosudba zamagljena. Samo mi nemoj reći da je ulazak 35% portfeljau jednom danu pametna stvar.
Evo Knele je to napravio pa je u gov… do koljena.
[bye]

postajemo ovisnici o burzi, jer se nadamo povratku izgubljenog

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Pratim rasprave pojedinaca ovdje, I gledam kako isti pojedinci sada zagovaraju za gore,oni isti koji su protekla dva mjeseca, sve do par dana govorili da nije dno.Da ćemo ići još dole.
Sve mi se čini da su izašli iz keša i da kako su drukali mjesecima na dole,sad su počeli na gore. PA SRETNO POZITIVCI I NEGATIVCI. Vidjet ćemo sutra što nam crobex nosi…

I ja ponešto pratim, nisi ti davao linkove na Usa indexe na -X, na kolko su oni završili? Tko to ovdje druka pitam se ja?
[/quote]
kolega inewton Ja sam davao linkove na usa indexe iz live pračenja(trenutno stanje), niti sam davao prognoze,niti nagađao kao što vi pojedinci radite,i pravite se da su vam važni ostali dioničari. Ja sam samo kopirao trenutno stanje burze u usa, a što je ona u toku dana skočila sa minus 2 na plus tri,ja tu stvarno ništa ne mogu.

idući tjedan će bit bolje...

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Lovče, graditelju, Alexa i ostali. Ajd vi meni i ostalima lijepo i potanko objasnite i obrazložite zašto mislite da će burza u Hrvata ići up up up ??

Evo ja ću. Zato što su dionice jeftine. Nema ti boljeg razloga, vjeruj mi. Pusti macro, gledaj micro.
DIONICE SU JEFTINE I ZATO ĆE RASTI
ajd živio.
[/quote]

hehe dobar. Ipak mi vlad djeluje puno uvjerljivije.
Pa kojom metodom si došao do ovakve konstatacije? Nisi ni napisao u kom vremenskom periodu ćemo rasti?

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Vidim da su se mnogi drukeri prepoznali u mojoj poruci- istina boli!!

ivedome
Pratim rasprave pojedinaca ovdje, I gledam kako isti pojedinci sada zagovaraju za gore,oni isti koji su protekla dva mjeseca, sve do par dana govorili da nije dno.Da ćemo ići još dole.
Sve mi se čini da su izašli iz keša i da kako su drukali mjesecima na dole,sad su počeli na gore. PA SRETNO POZITIVCI I NEGATIVCI. Vidjet ćemo sutra što nam crobex nosi…

Inewton
I ja ponešto pratim, nisi ti davao linkove na Usa indexe na -X, na kolko su oni završili? Tko to ovdje druka pitam se ja?

idući tjedan će bit bolje...


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Meni činjenica da smo na crobex 1350 na razini od točno prije 11 godina, daje popriličnu sigurnost da ulupam i ovih 35% casha što mi trenutno ostade. Mislio sam to učiniti u ponedjeljak jer sam očekivao crvene amerikance. Sad samo ne znam da li da uletim u ponedjeljak ili čekam neku tehničku korekciju na dole, jer glavni je trend prema UP, a dionice koje sam dokupljivao prošli tjedan su već poprilično pobjegle prema gore. Ove moje brige su zapravo potpuno nebitne. Who cares da li Tisak plaćam 180 ili 230 kad će za 5 godina biti preko 2000. Ili Ledo po 3300 ili 4000 kad će biti 20 000.

Jeftin, neutemeljen i patetičan druk.

Navodno:
1. vrijeme 23.11.2004, crobex 1550 bodova. Ne znam otkud ti 11 godina???

2.Dionice su poprilično pobjegle gore? Koliko? 10%

3. Glavni trend ne znaju ni najveći analitičari, a kamoli prosječan ulagač poput tebe. [tongue]
Dionice bi po meni još mogle odradti par dana stagnacije, i onda u provaliju.

4. Pitanje je da li će TISK biti 2000 kn za 5 godina, jer je to opet rast od 200% godišnje i pumpanje balona. Možemo samo se zapitati, da li smo naučili lekciju brzog rasta. Većina je, ali pogubno po portfelj.

[/quote]

A jel imaš ti svoj mozak ili ne? Očito ga ne koristiš.
1. Napisano je da je crobex prije 11 godina bio na 1350, malo prosurfaj pa bacaj zaključke, a ako si u to vrijeme imao 5 godina nitko ti nije kriv.
2. Imaš net, imaš kalkulator pa si izračunaj, matematika kajla, a?
3. A ovo je najbolje. Napisao si da ni najveći analitičari neznaju trend a odmah ispod pišeš da slijedi provalija. Očito si TI najveći od najvećih analitičara.
4. Očito je da ti nisi ništa naučio.

I čiji je sad druk patetičan, onaj od guvernera ili tvoj?

[/quote]

1. Dobio si datum kad je Crobex bio 1550 bodova. U čemu je problem
2. Kalkulator mi ne treba jer je prije neki dan DLKV zaronio na 225kn (utorak) i zatvorio isti dan na 248 kn. U petak je DLKV bio na 250 kn.
Ajde pametnjakoviću sad ti meni izračunaj koliko je to !?

3. Nisam veliki analitičar, ali jako dobro pogađam. [tongue]
4. Ajde molim te nemoj pisati tako infantilne replike na moju 4. točku o rastu TISK-a.

Okani se repliciranja bez činjenica. Ti i švarci ste debelo u dionicama, i vidim da vam je prosudba zamagljena. Samo mi nemoj reći da je ulazak 35% portfeljau jednom danu pametna stvar.
Evo Knele je to napravio pa je u gov… do koljena.
[bye]
[/quote]
1. Problem je u tome da je crobex 2004 bio na 1550 bodova, al je isto tako prije 11 godina bio na 1350 kako ti je guverner napisao, dal je to laž? Napisao si da druka a napisao je istinu
2. Dalekovod je jedina dionica koju dotićni kupuje? Ma kad ti to tako lijepo znaš možda si ti drugi dio njegove podvojene ličnosti.
3. Jedino to i možeš, pogađati pa ko koka kad nabode zrno, al znaj da se prije najede kamenja pa dobi čireve
4. Nisam mislio na tisk, a to se da i isčitati iz replike, samo treba otvoriti oči i čitati s razumijevanjem, ako znaš što to znači

Kolko vidim knele je dosta toga što je kupio na 14xx već prodao i nešto zaradio.
Ja nisam debelo u dionicama, no to nije niti bitno niti tema posta. Zar se ti ravnaš i pišeš samo prema omjeru dionice:keš? To je drukanje, a ovo što ja pišem to je pobijanje tvojeg drukanja.


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Pratim rasprave pojedinaca ovdje, I gledam kako isti pojedinci sada zagovaraju za gore,oni isti koji su protekla dva mjeseca, sve do par dana govorili da nije dno.Da ćemo ići još dole.
Sve mi se čini da su izašli iz keša i da kako su drukali mjesecima na dole,sad su počeli na gore. PA SRETNO POZITIVCI I NEGATIVCI. Vidjet ćemo sutra što nam crobex nosi…

I ja ponešto pratim, nisi ti davao linkove na Usa indexe na -X, na kolko su oni završili? Tko to ovdje druka pitam se ja?
[/quote]
kolega inewton Ja sam davao linkove na usa indexe iz live pračenja(trenutno stanje), niti sam davao prognoze,niti nagađao kao što vi pojedinci radite,i pravite se da su vam važni ostali dioničari. Ja sam samo kopirao trenutno stanje burze u usa, a što je ona u toku dana skočila sa minus 2 na plus tri,ja tu stvarno ništa ne mogu.

[/quote]

Naravno da ti stvarno ništa nemožeš, jer da možeš ti bi najrađe da je -50%. Kad ti tako lijepo daješ live stanje, što ga nedaješ kad je +? Kad češ tako postati onda to neće biti drukanje, sve do tad je druk. Ja sam sam sebi važniji od ostalih dioničara, tko kaže drugačije laže. Mene samo smeta nepristranost i izvrtanje istine. Kamo će index neznam niti ja niti znaš ti, to mogu znati jedino oni koji upravljaju njime, da dobro si pročitao, upravljaju. Mirovinci su u prvom naletu pokupovali mnogo dionica na skoro ath jer su imali takav dogovor s nekim ljudima a i sa svojim portfeljima. Sada stišću dolje da mogu kolko tolko kompenzirati taj, ajmo to nazvat propust na ath.

Bar… ovaj… GoranA, evo samo za tebe:

LJUDI PRODAJTE SVE… IDE PROVALIJA…. OSOBNO ĆU U PON SATRATI BID NA TISKU I LEDU !!!

[lol] [lol] [kiss] [kiss] [bye] [bye]

I'LL BE BACK



Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Pratim rasprave pojedinaca ovdje, I gledam kako isti pojedinci sada zagovaraju za gore,oni isti koji su protekla dva mjeseca, sve do par dana govorili da nije dno.Da ćemo ići još dole.
Sve mi se čini da su izašli iz keša i da kako su drukali mjesecima na dole,sad su počeli na gore. PA SRETNO POZITIVCI I NEGATIVCI. Vidjet ćemo sutra što nam crobex nosi…

I ja ponešto pratim, nisi ti davao linkove na Usa indexe na -X, na kolko su oni završili? Tko to ovdje druka pitam se ja?
[/quote]
kolega inewton Ja sam davao linkove na usa indexe iz live pračenja(trenutno stanje), niti sam davao prognoze,niti nagađao kao što vi pojedinci radite,i pravite se da su vam važni ostali dioničari. Ja sam samo kopirao trenutno stanje burze u usa, a što je ona u toku dana skočila sa minus 2 na plus tri,ja tu stvarno ništa ne mogu.

[/quote]

Naravno da ti stvarno ništa nemožeš, jer da možeš ti bi najrađe da je -50%. Kad ti tako lijepo daješ live stanje, što ga nedaješ kad je +? Kad češ tako postati onda to neće biti drukanje, sve do tad je druk. Ja sam sam sebi važniji od ostalih dioničara, tko kaže drugačije laže. Mene samo smeta nepristranost i izvrtanje istine. Kamo će index neznam niti ja niti znaš ti, to mogu znati jedino oni koji upravljaju njime, da dobro si pročitao, upravljaju. Mirovinci su u prvom naletu pokupovali mnogo dionica na skoro ath jer su imali takav dogovor s nekim ljudima a i sa svojim portfeljima. Sada stišću dolje da mogu kolko tolko kompenzirati taj, ajmo to nazvat propust na ath.
[/quote]
Neznam što si se tako uzbudio, pa pronađi moj post,kad sam pisao stanje na usa burzi. pa češ vidjet da sam napisao točno live stanje za to vrijeme, da je bio plus napisao bih plus.al je bio minus.
Meni je sve jedno oče gore ili dole, ja sam uložio onog trena kad sam bio zadovoljan s cjenom.Znam da će bit još oscilacija,i da će kriza potrajati, al ja znam da ću doći na svoje.

idući tjedan će bit bolje...


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Lovče, graditelju, Alexa i ostali. Ajd vi meni i ostalima lijepo i potanko objasnite i obrazložite zašto mislite da će burza u Hrvata ići up up up ??

Evo ja ću. Zato što su dionice jeftine. Nema ti boljeg razloga, vjeruj mi. Pusti macro, gledaj micro.
DIONICE SU JEFTINE I ZATO ĆE RASTI
ajd živio.
[/quote]

arni , ovo razmišljanje ti je ok.
ali postoji još dosta onih koji misle da dionice mogu i niže, stoga i dalje čuvaju cash.

[/quote]

Naravno kolega Falco, kada ne bi bilo dosta tih, nikad ne bi bilo ništa na asku. Ali isto tako ima i onih koji razmišljaju kao ja. Dio takvih želi da još pada da kupe još jeftinije, a dio se boji da im netko drugi ispred nosa ne skine jeftine dionice. Pitanje je: od ovih svih, kojih ima najviše? Sve je više ovih zadnjih jer bol gubitka na dionicama se uvijek može kompenzirati vremenskom komponentom pogotovo kad je već sve na fundamentalno extra niskim razinama, ali bol neiskorištenja prilike boli cijeli život. Pohlepa i strah su kratkoročno do srednjoročno glavni driveri indexa. Došli smo do fundamentalnih razina gdje pohlepa nadjačava strah bez obzira na crnilo u macro svijetu. Samo na ovim razinama to niti nije pohlepa nego zdrav razum. Pohlepa će doći za koju godinu da pogurne dionice u fundamentalnu precijenjenost.

BANKE TRENUTNO MASOVNO REKLAMIRAJU ŠTEDNJU I DAJU VISOKE KAMATE NA ISTU KAKO BI VAŠIM NOVCEM KUPOVALE JEFTINE DIONICE. ZA 5 GODINA OPET ĆE KNJAZ I KARDUM REKLAMIRATI DIONICE KAKO BI TE ISTE BANKE IMALE KOME TE DIONICE PRODATI. LJUDI, SVE PIŠE U KNJIGAMA. PROČITAJTE KOJU I PAMET U GLAVU.

I'LL BE BACK

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]Gospodarske mjere potiču optimizam ulagača

Nakon SAD-a i Indije, europski i kineski čelnici danas bi trebali dogovoriti sljedeće korake s ciljem da svjetsko gospodarstvo odmaknu s ruba provalije, a već prezentirani, planirani ili tek očekivani stimulativni paketi mjera unose optimizam na globalna tržišta dionica.
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

[thumbsup] Sva tržišta kreću u ozbiljan rast nemojte sada prodavati dionice nego kupujte.Nemojte trejdati da ne ostanete bez dionica kad one kreću u ozbiljniji rast. Zato sada NEMA PRODAJE -NEMA PREDAJE.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

nema prodaje-nema prodajehttp://www.poslovni.hr/img/Forum/PostSmilies/40.gif

dan je pametniji od noći

New Report

Close