BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Lovče, graditelju, Alexa i ostali. Ajd vi meni i ostalima lijepo i potanko objasnite i obrazložite zašto mislite da će burza u Hrvata ići up up up i kako to medvjedi nemaju više snage??? Što se to dogodilo i koje su to radnje izvedene da bi odjednom došlo do navale optimizma i promjene trenda? Koje to planove kuje ili ih je već skovala, naša vlada da bi nama bilo dobro i da bi umnožili naš novac na burzi? Ne govorim o pustim željama nas ulagača, nego o objektivnom ekonomskom stanju u državi i trudu onih u čije smo je ruke stavili, a i o perspektivi iste. Isto tako situacijau bijelom svijetu i korelacija nas i njih. Lijepo molim konkretne i racionalne odgovore. A mišljenja tipa: dosta je bilo padova, na redu je porast, ostavite za popodnevno maštanje.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

novak

Ništa se nije promjenilo, ali isto tako se ništa nije ni nagore promjenilo pa smo pali 75 %
aj shvatite ljudi da burze krecu u rast 6-9 mjeseci prije kraja krize, a vi koji ne zelite to tako shvatit, budete na bolniji nacin, npr podsjetit ce vas čvoruge na čelu od udaranja glavom u zid što niste kupovali na ovim razinama [bye]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Alex, ne slažem se ali je iskreno , zato stotka.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Lovče, graditelju, Alexa i ostali. Ajd vi meni i ostalima lijepo i potanko objasnite i obrazložite zašto mislite da će burza u Hrvata ići up up up ??

Evo ja ću. Zato što su dionice jeftine. Nema ti boljeg razloga, vjeruj mi. Pusti macro, gledaj micro.
DIONICE SU JEFTINE I ZATO ĆE RASTI
ajd živio.

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Lijepo, bogami lijepo,,,ovo su odgovori. U ponedjeljak ocjene, vidjet cemo sto je i tko je bio u pravu. Idemo dalje ne zaboravit UP ili DOWN u Ponedjeljak DA ili NE. Netko je danas zaradio bogami dobre ocjene….. a i ja se slazem s njima. Po meni ponedjeljak UP.
Pozdrav vjernim i nevjerni prijatelji !!

I very much love INGRA !!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Lovče, graditelju, Alexa i ostali. Ajd vi meni i ostalima lijepo i potanko objasnite i obrazložite zašto mislite da će burza u Hrvata ići up up up i kako to medvjedi nemaju više snage??? Što se to dogodilo i koje su to radnje izvedene da bi odjednom došlo do navale optimizma i promjene trenda? Koje to planove kuje ili ih je već skovala, naša vlada da bi nama bilo dobro i da bi umnožili naš novac na burzi? Ne govorim o pustim željama nas ulagača, nego o objektivnom ekonomskom stanju u državi i trudu onih u čije smo je ruke stavili, a i o perspektivi iste. Isto tako situacijau bijelom svijetu i korelacija nas i njih. Lijepo molim konkretne i racionalne odgovore. A mišljenja tipa: dosta je bilo padova, na redu je porast, ostavite za popodnevno maštanje.

Ja sam iznesao mišljnje da ćemo gore,najprije radi indikatora trenda (svijeće,gornja granica otpora),i zato jer su cijene dionica užasno pale,kao što kaže kolega governor,a gledajući rad firmi i poslove u budućnosti,mislim da nisu zaslužile ovoliki pad,a to je sve umjetno stvoreno,po meni.
Nakon ove debele korekcije,doći će do porasta,ali opet za 10-15 godina opet će biti ovakvih debelih korekcija,pa ćemo se pitati što se dešava. Jednostavno sam se s tim pomirio da tako mora biti,a neki koji su na burzi jako dugo,kažu da se povijest ponavlja. Zato treba učiti na greškama. Što se tiče vlade,oni ti mogu samo nabiti još poreza,prireza,dobiti na kapital,pa će nas uvjeravati kako je to za naše dobro.[lol]
A oni koji stalno imaju uvijek negativan stav,pa kada se trend stvarno okrene,pitati će se uvijek HOĆE LI SUTRA PASTI,i biti u stalnim neizvjesnostima. [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Lijepo, bogami lijepo,,,ovo su odgovori. U ponedjeljak ocjene, vidjet cemo sto je i tko je bio u pravu. Idemo dalje ne zaboravit UP ili DOWN u Ponedjeljak DA ili NE. Netko je danas zaradio bogami dobre ocjene….. a i ja se slazem s njima. Po meni ponedjeljak UP.
Pozdrav vjernim i nevjerni prijatelji !!

Čakaj samo dok se "negativci" probude od jučerašnjeg tulumarenja,alaj će biti kečeva. [lol]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Pratim rasprave pojedinaca ovdje, I gledam kako isti pojedinci sada zagovaraju za gore,oni isti koji su protekla dva mjeseca, sve do par dana govorili da nije dno.Da ćemo ići još dole.
Sve mi se čini da su izašli iz keša i da kako su drukali mjesecima na dole,sad su počeli na gore. PA SRETNO POZITIVCI I NEGATIVCI. Vidjet ćemo sutra što nam crobex nosi…

idući tjedan će bit bolje...

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Lovče, graditelju, Alexa i ostali. Ajd vi meni i ostalima lijepo i potanko objasnite i obrazložite zašto mislite da će burza u Hrvata ići up up up ??

Evo ja ću. Zato što su dionice jeftine. Nema ti boljeg razloga, vjeruj mi. Pusti macro, gledaj micro.
DIONICE SU JEFTINE I ZATO ĆE RASTI
ajd živio.
[/quote]

arni , ovo razmišljanje ti je ok.
ali postoji još dosta onih koji misle da dionice mogu i niže, stoga i dalje čuvaju cash.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Meni činjenica da smo na crobex 1350 na razini od točno prije 11 godina, daje popriličnu sigurnost da ulupam i ovih 35% casha što mi trenutno ostade. Mislio sam to učiniti u ponedjeljak jer sam očekivao crvene amerikance. Sad samo ne znam da li da uletim u ponedjeljak ili čekam neku tehničku korekciju na dole, jer glavni je trend prema UP, a dionice koje sam dokupljivao prošli tjedan su već poprilično pobjegle prema gore. Ove moje brige su zapravo potpuno nebitne. Who cares da li Tisak plaćam 180 ili 230 kad će za 5 godina biti preko 2000. Ili Ledo po 3300 ili 4000 kad će biti 20 000.

Jeftin, neutemeljen i patetičan druk.

Navodno:
1. vrijeme 23.11.2004, crobex 1550 bodova. Ne znam otkud ti 11 godina???

2.Dionice su poprilično pobjegle gore? Koliko? 10%

3. Glavni trend ne znaju ni najveći analitičari, a kamoli prosječan ulagač poput tebe. [tongue]
Dionice bi po meni još mogle odradti par dana stagnacije, i onda u provaliju.

4. Pitanje je da li će TISK biti 2000 kn za 5 godina, jer je to opet rast od 200% godišnje i pumpanje balona. Možemo samo se zapitati, da li smo naučili lekciju brzog rasta. Većina je, ali pogubno po portfelj.

postajemo ovisnici o burzi, jer se nadamo povratku izgubljenog

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Pratim rasprave pojedinaca ovdje, I gledam kako isti pojedinci sada zagovaraju za gore,oni isti koji su protekla dva mjeseca, sve do par dana govorili da nije dno.Da ćemo ići još dole.
Sve mi se čini da su izašli iz keša i da kako su drukali mjesecima na dole,sad su počeli na gore. PA SRETNO POZITIVCI I NEGATIVCI. Vidjet ćemo sutra što nam crobex nosi…

Bit ce smijeha… [lol] a i suza … [cry]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Meni činjenica da smo na crobex 1350 na razini od točno prije 11 godina, daje popriličnu sigurnost da ulupam i ovih 35% casha što mi trenutno ostade. Mislio sam to učiniti u ponedjeljak jer sam očekivao crvene amerikance. Sad samo ne znam da li da uletim u ponedjeljak ili čekam neku tehničku korekciju na dole, jer glavni je trend prema UP, a dionice koje sam dokupljivao prošli tjedan su već poprilično pobjegle prema gore. Ove moje brige su zapravo potpuno nebitne. Who cares da li Tisak plaćam 180 ili 230 kad će za 5 godina biti preko 2000. Ili Ledo po 3300 ili 4000 kad će biti 20 000.

Jeftin, neutemeljen i patetičan druk.

Navodno:
1. vrijeme 23.11.2004, crobex 1550 bodova. Ne znam otkud ti 11 godina???

2.Dionice su poprilično pobjegle gore? Koliko? 10%

3. Glavni trend ne znaju ni najveći analitičari, a kamoli prosječan ulagač poput tebe. [tongue]
Dionice bi po meni još mogle odradti par dana stagnacije, i onda u provaliju.

4. Pitanje je da li će TISK biti 2000 kn za 5 godina, jer je to opet rast od 200% godišnje i pumpanje balona. Možemo samo se zapitati, da li smo naučili lekciju brzog rasta. Većina je, ali pogubno po portfelj.

[/quote]

A jel imaš ti svoj mozak ili ne? Očito ga ne koristiš.
1. Napisano je da je crobex prije 11 godina bio na 1350, malo prosurfaj pa bacaj zaključke, a ako si u to vrijeme imao 5 godina nitko ti nije kriv.
2. Imaš net, imaš kalkulator pa si izračunaj, matematika kajla, a?
3. A ovo je najbolje. Napisao si da ni najveći analitičari neznaju trend a odmah ispod pišeš da slijedi provalija. Očito si TI najveći od najvećih analitičara.
4. Očito je da ti nisi ništa naučio.

I čiji je sad druk patetičan, onaj od guvernera ili tvoj?

New Report

Close