BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

šefe, pa zar niste ti i direktor1 na prosvjedu nego ste uz kompjuter, kako to? Pa bili ste glavni u pozivanju a sad ste nas iznevjerili! [thumbsup]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


šefe, pa zar niste ti i direktor1 na prosvjedu nego ste uz kompjuter, kako to? Pa bili ste glavni u pozivanju a sad ste nas iznevjerili! [thumbsup]

Normalno da sam na prosvijedu sa laptopom a ti si onaj što ćeš gađati krumpirima u masu Miško ? [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Evo kupuje si novi auto Bandic:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/bandic-u-borbu-protiv-kriminala-tenkom-vrijednim-4-milijuna-kuna/412422.aspx

Kaj on misli da ce biti tak gadno?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Tko sve ima motiv bojkotirati prosvjed?

Premješteno iz teme: TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Draga Ivana.. ima li neki poseban razlog što ste odabrala pisati svoje postove u natuknicama? Zanima me jer na mene taj naćin djeluje izrazito iritantno, no ako postoji neko objašnjenje…

Premješteno iz teme: TNPL (Tankerska plovidba d.d.)


Draga Ivana.. ima li neki poseban razlog što ste odabrala pisati svoje postove u natuknicama? Zanima me jer na mene taj naćin djeluje izrazito iritantno, no ako postoji neko objašnjenje…

– pišem u natuknicama samo zato jer znam kako to djeluje izrazito iritantno.

– I love this game.
Pozdrav !

Premješteno iz teme: TNPL (Tankerska plovidba d.d.)



Draga Ivana.. ima li neki poseban razlog što ste odabrala pisati svoje postove u natuknicama? Zanima me jer na mene taj naćin djeluje izrazito iritantno, no ako postoji neko objašnjenje…

– pišem u natuknicama samo zato jer znam kako to djeluje izrazito iritantno.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Zar je vama cilj pisanja na forumu iritirati ljude? No ima nas svakakvih, neki eto i uspjevaju sa namjerama…



šefe, pa zar niste ti i direktor1 na prosvjedu nego ste uz kompjuter, kako to? Pa bili ste glavni u pozivanju a sad ste nas iznevjerili! [thumbsup]

Normalno da sam na prosvijedu sa laptopom a ti si onaj što ćeš gađati krumpirima u masu Miško ? [thumbsup]
[/quote]
Dečko, prije svega uzmi malo "Londonac" u ruke pa se nakon toga možemo dopisivati!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

@misko

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

hehe. Londonac… [lol]
ni zareza, ni s sa, ništa.

Pessimism Is Your Friend


Evo kupuje si novi auto Bandic:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/bandic-u-borbu-protiv-kriminala-tenkom-vrijednim-4-milijuna-kuna/412422.aspx

Kaj on misli da ce biti tak gadno?

To je Banditićev doprinos štednji. Tog čovjeka treba pod hitno na psihijatrijsko vještačenje i to ako neće deobrovoljno onda prisilno odvesti. [bye]


Premješteno iz teme: TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Draga Ivana.. ima li neki poseban razlog što ste odabrala pisati svoje postove u natuknicama? Zanima me jer na mene taj naćin djeluje izrazito iritantno, no ako postoji neko objašnjenje…

– pišem u natuknicama samo zato jer znam kako to djeluje izrazito iritantno.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Super, božek te blagoslovil

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!




šefe, pa zar niste ti i direktor1 na prosvjedu nego ste uz kompjuter, kako to? Pa bili ste glavni u pozivanju a sad ste nas iznevjerili! [thumbsup]

Normalno da sam na prosvijedu sa laptopom a ti si onaj što ćeš gađati krumpirima u masu Miško ? [thumbsup]
[/quote]
Dečko, prije svega uzmi malo "Londonac" u ruke pa se nakon toga možemo dopisivati!
[/quote]
[thumbsup] Ti si Miško zadužen za čistoću jezika i rasne zakone ? No ja primjećujem da u ovoj državi slavonci govore slavonski, zagorci zagorski,dalmatinci dalmatinski itd. Ja ću govoriti i pisati kako ja hoću , dok ti ne uvedeš policiju za čistoću govora . Tvoj pojam demokracije i ono čemu ja težim je u velikom raskoraku.
[thumbsup] No po meni ovo nije jezični forum , već forum o dionicama.
Amerika završila u plusu tako da u ponedjeljak idemo gore, no cijene su još uvijek na dnu , zato ne prodavati .Burza će 100 % gore sigurno kao što je isto tako sigurno da poslije kiše uvijek dolazi sunce. Do tada NEMA PRODAJE – NEMA PREDAJE. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close