BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije to stvar da mu se da ili da mu se neda……….čovjek je prirodni talent tj. nadaren je……

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Izgleda da se mom prijatelju golubv gadno piše Ova kriza uzima maha [cry] [cry]
http://www.monitor.hr/



Izgleda da se mom prijatelju golubv gadno piše Ova kriza uzima maha [cry] [cry]
http://www.monitor.hr/

Kak ti se da pisat sam o sebi?
[/quote]


Nije to stvar da mu se da ili da mu se neda……….čovjek je prirodni talent tj. nadaren je……

Dali je obična ljubomora u pitanju ili…..svašta……ali ništa neočekivano….jadno [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

što su se ovi raskokodakali, svak bi onom drugom rezao primitke…he-he-he…imam dojam da niš od rezanja ne bu bilo… [lol] [lol] [lol]

Svi za rezanje menadžerskih plaća

Predstavnici poslodavaca u realnom i financijskom sektoru kao i sindikalci smatraju da bi teret krize u Hrvatskoj trebalo izbalansirati kresanjem menadžerskih zarada i bonusa

Bankamagazin

"Menadžeri sa svojim zaradama i bonusima te vlasnici kroz suzdržavanje od dividende trebaju sudjelovati u restrikcijama koje zahtjeva kriza jer je solidarnost snažna poruka", izjavio je za novu Banku predsjednik Hrvatske udruge poslodavaca Damir Kuštrak.

Zanimljivo je da isto mišljenje, uz sindikaliste, iznose i top menadžeri financijskog i realnog sektora. "Teret krize treba izbalansirati, u tom smislu svakako treba smanjiti i kontrolirati troškove, plaće i stimulativne nagrade“, kaže predsjednik Uprave Privredne banke Zagreb Božo Prka.

Zdenko Adrović, predsjednik Uprave RBA, ističe da ozbiljan menadžment, znajući kako se teško izgrađuju stručni timovi s kojima se razvija poslovanje, neće u kriznim vremenima raspuštati timove za koje postoje neiskorištene razvojne mogućnosti u boljim vremenima. "Kriza uobičajeno ogoli lošije dijelove tvrtke i ubrzava donošenje teških odluka o prestanku rada ili smanjivanju aktivnosti u djelatnostima koje su izgubile tržišni značaj", kaže Adrović za Banku. Prema njegovom mišljenju dobar menadžment kontinuirano restrukturira tvrtku, pa u kriznim razdobljima nema bitnih promjena u politici zapošljavanja.

Menadžment koji "spava" na rezultatima u razdoblju povoljnih uvjeta poslovanja, zatečen je promjenama pa onda ubrzano provodi restrukturiranje koje je bilo nužno izvršiti davno ranije.

Krešimir Sever, predsjednik Nezavisnih hrvatskih sindikata (NHS), naglašava kako plaće radnika, pogotovo u krizi, ne mogu biti početna mjera za njeno rješavanje. Također, ustraje na partnerskom rješavanju problema zajedno s poslodavcima, uz odricanje menadžera od povlastica, sve do smanjenja plaća, treba li i drastično.

Restrikcije prema povlaštenim slojevima, u koje ne spadaju samo menageri, nužno su rješenje za štednju u doba recesije, govori u novoj Banci Ana Knežević, predsjednica Saveza samostalnih sindikata Hrvatske (SSSH). Neminovno je, kaže ona, rezanje visokih plaća državnih dužnosnika, ukidanje povlaštenih mirovina, smanjenje reprezentacije i ukidanje nepotrebnih troškova poput besplatnog parkinga za saborske zastupnike. "Niti jedna zemlja koja se dosad našla u ozbiljnoj krizi nije zamrzavala plaće već vlade traže rješenja unutar proračuna ili u kreditnim zaduženjima", zaključila je Knežević.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


čovjek je prirodni talent tj. nadaren je……

hi, luki, tuga me obuze, kako me postaviše tako me i izbrisaše..skinu mi netko od šefova temu sherry, a lijepo je tema započela!
RIJETKO nešto za vidjeti na ovom forumu!
pa što ju moderator ne prebaci u BEZ CENZURE?
nije u redu, toliki ljudi započeli s duhovitošću i bez provokacija i nekome je zasmetalo..
al dobro!
zna se da gazde mogu sve! ali i ne baš!
vidjet ćemo šta će biti dalje…………. [undecid]

"Oprosti tvojim neprijateljima, ali ne zaboravi nikada njihova imena" John F. Kennedy

Kako ne bi korisnike oštetili za nešto ovako RIJETKO korisno, zapravo je nismo obrisali, već prebacili na Ležerno…

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

ode tebi stotka, prijatelju, a ja se lijepo ode čitat na Ležernooo! [wink]

"Oprosti tvojim neprijateljima, ali ne zaboravi nikada njihova imena" John F. Kennedy




ideš.. cijela stranica samo sherry. p.s. aj me odobri za prijatelja da vidim šta si to sve napisao prije nego te pobrišu 🙂

danas mi je rođendan i svima dijelim stotke, evo i tebi!
[/quote]
sretano ti bilo, mnogo ti zdravlja, ljubavi, mira, božijeg blagoslovoa i novca želim slijedećih 60 godina a poslije kako ti bilo!
meni je sutra! [thumbsup]
[/quote]
Toka sretan ti rođendan [thumbsup]

[emo_cool]

Hvala dušo, bog ti dao zdravlje i pregršt ljubavi! [smiley]

dan je pametniji od noći

Toka sretan rođendan i želim ti da crtaš trokutove i kanale a i da savladaš sve valove bolje od vlada, samim tim doći će do rezultata a onda nemoj zaboravit nas…. upozori nas na dno… [thumbsup]

Danas se dokazalo da kad mali prekinu naivno prodavati da ni pad neide po želji velikih. Mada oni između sebe kao prodaju dionice i time umijetno ruše cijenu koja korist od toga ako ne ulete naivci i njih opelješe ? Zato nemojte prodavati i gubiti svoje na dionicama. Budimo strpljivi burza sigurno ide gore kao što je 100 % sigurno da poslije kiše dolazi sunce.
NEMA PRODAJE – NEMA PREDAJE [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Danas se dokazalo da kad mali prekinu naivno prodavati da ni pad neide po želji velikih. Mada oni između sebe kao prodaju dionice i time umijetno ruše cijenu koja korist od toga ako ne ulete naivci i njih opelješe ? Zato nemojte prodavati i gubiti svoje na dionicama. Budimo strpljivi burza sigurno ide gore kao što je 100 % sigurno da poslije kiše dolazi sunce.
NEMA PRODAJE – NEMA PREDAJE [thumbsup] [smiley] [wink]

na jasno i sve točno [thumbsup]

dan je pametniji od noći

Eto primjera kako isti podatak tumači pesimista, a kako optimista. Svježi današnji primjer 🙂

rovadC, 05.12.2008. u 12:54
Nema krize: Hrvati sve više kupuju nove aute, a sve manje "polovnjake"

link na
Vaš link

rovadC, 05.12.2008. u 12:54
Pad registracija novih vozila u studenom

link na
Vaš link

New Report

Close