BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Šefe jel tebi poslovni plaća šta ili ti sve ovo za džabe?

Ma neko plaća , a tebe ?

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Alo, šefe!
Ima kaj novoga?

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

IMA kod nas! Moj susjed napravio posao godine . – T V R TK O " stoji 23,00 kn , svi zadovoljni.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


IMA kod nas! Moj susjed napravio posao godine . – T V R TK O " stoji 23,00 kn , svi zadovoljni.

STOTKA!

"Oprosti tvojim neprijateljima, ali ne zaboravi nikada njihova imena" John F. Kennedy

ideš.. cijela stranica samo sherry. p.s. aj me odobri za prijatelja da vidim šta si to sve napisao prije nego te pobrišu 🙂

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ideš.. cijela stranica samo sherry. p.s. aj me odobri za prijatelja da vidim šta si to sve napisao prije nego te pobrišu 🙂

danas mi je rođendan i svima dijelim stotke, evo i tebi!

"Oprosti tvojim neprijateljima, ali ne zaboravi nikada njihova imena" John F. Kennedy


danas mi je rođendan i svima dijelim stotke, evo i tebi!

Sve najbolje za rođendan [wink]

[emo_cool]



ideš.. cijela stranica samo sherry. p.s. aj me odobri za prijatelja da vidim šta si to sve napisao prije nego te pobrišu 🙂

danas mi je rođendan i svima dijelim stotke, evo i tebi!
[/quote]
sretano ti bilo, mnogo ti zdravlja, ljubavi, mira, božijeg blagoslovoa i novca želim slijedećih 60 godina a poslije kako ti bilo!
meni je sutra! [thumbsup]

dan je pametniji od noći

Danas u Business.hr-u: Brokeri sa Zagrebačke sele na burzu rada
Business.hr
04.12.2008 08:36
Pročitaj komentare ( 0)
Diskutirajte o ovoj temi na forumu ( {PostCount})
a508d7da-49a7-46c3-8236-6bc6ab2fd6cc
Ocijenite članak ( 0)
[1] [2] [3] [4] [5]
Već ste ocijenili ovaj članak!
Hvala na ocjeni. Rezultati se ažuriraju svake 5minute.
Zbog manjih prihoda brokerske kuće odustaju od božićnih domjenaka, poklona i bonusa, sele u jeftinije prostore, a neke su već počele s rezanjem plaća i otpuštanjima. Kako na slab promet na burzi ne mogu utjecati, očajni brokeri apeliraju na Zagrebačku burzu i SDA da i oni stegnu remen i snize visoke trgovinske naknade. Više o svemu čitajte u novom broju Business.hr-a.



ideš.. cijela stranica samo sherry. p.s. aj me odobri za prijatelja da vidim šta si to sve napisao prije nego te pobrišu 🙂

danas mi je rođendan i svima dijelim stotke, evo i tebi!
[/quote]

SRETAN ROĆKAS!
ŽELIM TI … ZDRAVLJA, MIRA, VESELJA….KAD JE TOGA, OSTALO JE MANJE VAŽNO.
SRETNO TEBI!

BARBARAMA SRETAN IMENDAN!

RUDARIMA, MINERIMA I OSTALIMA KOJE ČUVA SV. BARBARA SRETAN NJIHOV DAN…

A I MENI SRETAN DAN ZATO JER SAM DO POLA BARBARA… MINIBAR

[kiss]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Izgleda da se mom prijatelju golubv gadno piše Ova kriza uzima maha [cry] [cry]
http://www.monitor.hr/

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Izgleda da se mom prijatelju golubv gadno piše Ova kriza uzima maha [cry] [cry]
http://www.monitor.hr/

Kak ti se da pisat sam o sebi?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

New Report

Close