BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


..dobro je
..vecina brije na daljni pad..
dakle, moglo bi gore..
ameri u plusu..na lose vijesti..
dionice kod nas bagatela..

..jos sam u cashu, pa mi bas i nije dobar osjecaj, nadam se da ce vecina ipak biti u pravu [huh]
bar dok se ne nakrcam [undecid]

…znam da sam ti već dosadan sa ovim, al kad se već tako osjećaš… šteta bi bilo ne kupit barem malo Ledare ispod 4K. Bolje nego one dalekovode i šta ti ja znam. U one uvijek stigneš i prodaje nema da uzfali, al bojim sa da kod Ledare još malo pa nestalo…

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

1.3.2005 1.9.2005 1.3.2006 1.9.2006 1.3.2007 1.9.2007 1.3.2008
900,00 1.400,00 3.100,00 3.100,00 5.003,00 11.025,25 14.700,00
cjene ledo-ra kroz 3 godine….pumpalo se tu dobrano…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


..dobro je
..vecina brije na daljni pad..
dakle, moglo bi gore..
ameri u plusu..na lose vijesti..
dionice kod nas bagatela..

..jos sam u cashu, pa mi bas i nije dobar osjecaj, nadam se da ce vecina ipak biti u pravu [huh]
bar dok se ne nakrcam [undecid]

Naravno da si u pravu, još bar dva-tri mjeseca, a onda utovar pa što bude.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


..dobro je
..vecina brije na daljni pad..
dakle, moglo bi gore..
ameri u plusu..na lose vijesti..
dionice kod nas bagatela..

..jos sam u cashu, pa mi bas i nije dobar osjecaj, nadam se da ce vecina ipak biti u pravu [huh]
bar dok se ne nakrcam [undecid]

Vecina je uvijek u krivu [tongue]

spominje se ingra

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

OECD upozorava
Deflacija prijeti na međunarodnoj razini

Organizacija za gospodarsku suradnju i razvitak (OECD) i ostale velike institucije ne bi bile iznenađene kada bi propala još neka velika međunarodna banka, izjavio je u srijedu jedan čelnik OECD-a.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Posljedica krize
Zagrebački holding i IGH nastavili pregovore o Zagrepčanki

Jure Radić

Uprava Zagrebačkog holdinga usvojila je prijedlog da se nastave pregovori s Institutom građevinarstva Hrvatske u cilju iznalaženja obostrano prihvatljivog rješenja realizacije IGH-ove kupnje polovice zemljišta bivše tvrtke "Zagrepčanke" u Heinzelovoj ulici, za koju je IGH na natječaju ponudio 45,6 milijuna eura

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Rusija – odjeci krize
Turoban studeni u Moskvi

U Rusiji je industrijska proizvodnja u studenom pala u većem postotku nego za vrijeme ekonomskog sloma 1998., koja je u ruskom kolektivnom sjećanju referentna godina za krizu.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Preuzimanja
Erste banka kupila Opportunity Bank Montenegro

Petar Radaković, predsjednik Uprave Erste banke

Danas je u Podgorici u nazočnosti predsjednika Uprave Erste banke Petra Radakovića i Keitha Flinthama, čelnog čovjeka Opportunity Internationala, postpisan ugovor o prodaju stopostotnog udjela šeste po aktivi banke u Crnoj Gori.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

svjetske banke
Počeo novi krug rezanja kamatnih stopa

Pozornost ulagača u svijetu usmjerena je ovih dana na najveće središnje banke svijeta jer loši gospodarski pokazatelji upućuju na potrebu novog agresivnog rezanja kamatnih stopa.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Bankrot švicarskog proizvođača ukrasnog papira za darove
U stečaj pred Božić

Da će božićni darovi ove godine biti skromniji nego inače već duže uvjeravaju svjetski mediji. No sada je agencija AP objavila kako će 123 radnika slavne švicarske kompanije Stewo najviše boljeti to što ih neće moći ni umotati u ukrasne papire.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Institut za javne financije
Zašto je snižen kreditni rejting Zagrebačkom holdingu?

S viješću koju su mediji tek ‘okrznuli’ podrobnije se pozabavio Anto Bajo iz Instituta za javne financije koji je u Aktualnom osvrtu prokomentirao smanjenje kreditnog rejtinga Zagrebačkom holdingu

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close