BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ODGOVOR
Sanader: Facebook nije napad na mene nego na demokraciju u Hrvatskoj

Ima Sanader prav’. Dok bu napad na njega onda ide on k Franceku se gret… Pa s mamu.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

http://www.nacional.hr/articles/view/50133/

"Uoči prosvjeda protiv Vlade
Bauk Facebooka prijeti Sanaderu

Prosvjedni skupovi protiv vlade, čije je održavanje najavljeno za 5. prosinca u svim većim hrvatskim gradovima, ima već 60.000 pristalica na internetskoj stranici Facebook, što izaziva nervozu Vlade i nova uhićenja

Po prvi put nakon devedesetih godina i vladavine Franje Tuđmana u Hrvatskoj se počela provoditi represija nad građanima koji žele izraziti slobodno izraziti svoj politički stav. To je posljedica panike koju je u hrvatskoj Vladi izazvala inicijativa o organiziranju prosvjednih skupova diljem Hrvatske, a koja je nastala na internetskoj stranici Facebook.

Tako je jučer u Zadru policija privela Ivanu Loko, lokalnu koordinatoricu prosvjednog skupa u tom gradu. Ona je lijepila plakate kojima se građane poziva da se 5. prosinca skupe na prosvjedu na središnjem zadarskom trgu, kad su je dva policajca zaustavila i saopćili joj kako je moraju otpratiti u policijsku postaju. Ivana Loko im je pokušala objasniti kako za privođenje nema razloga, s obzirom da je prosvjed uredno registriran kod policije, ali su policijski službenici ignorirali njezina objašnjenja. Nakon dolaska u policijsku stanicu, privedena ih je uspjela uvjeriti da kod svojih nadređenih provjere da je prosvjed uredno registriran. Ipak, tek nakon intervencije načelnika Policijske uprave zadarske, Ivana Loko je puštena kući. Prema informacijama kojima raspolaže Nacional, načelnik joj se ispričao tvrdeći kako se radilo o zabuni, jer policajci nisu znali da se radi o uredno prijavljenom prosvjedu.
…"

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Simbolicno je da Sanader izgleda nema obraza, a napadaju ga sa Facebook-a. [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Neznam koju je analizu koristio,ali je pogodio 100%

Za one koji možda ne znaju, publicist Bruno Bušić (1939.) početkom 70-tih odlazi iz tadašnje SFRJ na zapad i postaje ekstremni hrvatski politički emigrant. Jedan je od najpoznatijih i najradikalnijih za­govornika stvaranja hr­vat­ske države nasilnim putem, odnosno oružanom borbom. Ubijen je 1978. u Parizu, vjerojatno od nekih tajnih jugoslavenskih službi.

U jednom od svojih tekstova iz 1975. Bruno Bušić je napisao:

" … Da smo složni i čestiti davno bi imali državu. A bit će rođenje, rodit će se slobodna Hrvatska kad padne Berlinski zid i kad se budu rušila komunistička krvava carstva kao kule od karata. Nema ni jedne drzave da je nastala bez krvavih gaća. Vjerojatno ćemo se i mi morati pobiti za slobodu sa Srbima, a možda i sa Turcima. Teret rata morat ćemo podnijeti svi podjednako ..

… No kad se oslobodimo srpskog ropstva i stvorimo državu, vidjet ćete kako tek naši kradu. Svak nas je stoljećima krao i potkradao, a najteže će i najgore biti kad nas naši budu krali te prodavali svjetskim jebivjetrima i makro lopovima. Navalit će na nas kao velike ptice grabljivice. Tada će biti najveće i nerješivo pitanje – kako nas tada spasiti od nas samih?!"

Bruno Bušić

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


… No kad se oslobodimo srpskog ropstva i stvorimo državu, vidjet ćete kako tek naši kradu. Svak nas je stoljećima krao i potkradao, a najteže će i najgore biti kad nas naši budu krali te prodavali svjetskim jebivjetrima i makro lopovima. Navalit će na nas kao velike ptice grabljivice. Tada će biti najveće i nerješivo pitanje – kako nas tada spasiti od nas samih?!"

Pa ta je priča već odavno znana. Nekim Hrvatima je trebala ta "država" da bi ju pokrali dokle ide i onda zbrisali u MP3. Mislim si, bit će opet UDBE … bez brige. Nebu to sam tak prošlo.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Imam jedno pitanje za g. Vlada.G. Vlad kako imaš volje svaki dan visit na forumu i buljit u komp ,a bit u kešu?
Teško mi je za povjerovat da si tu da pomažeš,a ti ,kako si sam rekao ulaziš kad je već "sigurno",to me podsjeća na majku Terezu,ali teško da se više ona rodi.
Naime,meni više odgovaraju tipovi ulagača (pa i poznavatelja burze) kao šta je MiG29,a tvoj profil ulagača gledam kao "oročenje u banci",tu ti ne trebaju nikakve TA, to ti je sigurno.
Ovdje si faca kad ide prema doli,svi pitaju :Vlad targete,lease,please;moje mišljenje jadnici,papci,čim malo krene prema gore nema ni tebe ni njih.
Bojim se da se tvoja TA svodi na slijedeće: svi znamo kakva je situacija u svitu i kakve su prognoze,ti lupaš targete prema dolje ikad tvoji cijene približe njima ti likuješ.Samo bi volija da te neko vrime ne vidim na forumu,a pogotovo sa tvojim targetima,jer i ti pridonosiš rušenju burze,koliko toliko.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Decki decki samo cu vam reci, kupio danas cca300 dalekovoda po cca 230, hrpu ingre ispod 60, i 30 ak igh na cca 2900

meni ok zarada,mogli su i drugi koji nisu slušali dežurne katastrofičare

jedno 5 iljadarki ojrića za jedan da, sasvim ok, a mozda pude i puno više, vidjet ce mo

Pozdrav svima iz zemlje safari***obrisano*** [bye]

@gardelin: Možda nisi pratio vladove komentare od početka, ali nema veze.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

…društvo, da li ste čuli tko je ONAj brokerčić što se igrao BOGA…??? Da li ste čuli da je to jedan od FORUMAŠA, i da veoma dobro predviđa kretanja burze??? Zanimljivo….pitate li se…HM?

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…društvo, da li ste čuli tko je ONAj brokerčić što se igrao BOGA…??? Da li ste čuli da je to jedan od FORUMAŠA, i da veoma dobro predviđa kretanja burze??? Zanimljivo….pitate li se…HM?

a je?! ko je taj?! no mi reći

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Kada će policija privesti novinare businessa .hr koji već mijesecima ciljano ruši Hrvatsku burzu . Bombastičnima naslovima kao i ovaj danas " Kriza divlja ,burze tonu kao olovo " a Europa cijeli dan zelena od +3 % do + 5 % . Znači namjerno unošenje nemira na Hrvatsku burzu rušenje cijene je uslijedilo orkestrirano odmah po izlasku članka u novinama. Znači uz novinare u tom klupku je hrpa suradnika od širitelja panike do onih koji badava kupuju.Kad će policija umijesto da lovi hrvatsku mladost koja lijepi plakate loviti novinare koji šire laži i unose nemire na burzu a samim time i u državu ?

Baš zato je poželjno da izađemo svi na Trg Bana Jelačića 05.12.2008 godine skup je prijavljen policiji i odobren.Branitelji i naše porodice dioničari umirovljenici studenti domaćice i svi prevareni i izigrani
opljačkani na burzi i na druge načine izađimo i time pokažimo naše nezadovoljstvo. Zatražimo promjene pokrenimo uspavane.

dok na vrbi rodi grožđe, eto kad.
Od uspavanih ionak ništ. Ili pucaš na lavove ili žali bože vremena i energije.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close