BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Obama predstavio ekonomski tim
Timothy Geithner novi američki ministar financija

Timothy Geithner

Novoizabrani američki predsjednik Barack Obama u ponedjeljak je upozorio da su Sjedinjene Države suočene s gospodarskom krizom povijesnih razmjera, te predstavio svoj ekonomski tim koji bi trebao vratiti američko gospodarstvo na put oporavka i rasta.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Robert Shiller je u svojoj legendarnoj knjizi “Izobilje neracionalnosti” diskutirao da je uzlet cijena dionica uvijek rezultat “ponašanja krda” u kojem mnogobrojni “novopečeni” investitori u dioničko tržište ulijeću “grlom u jagode”, najčešće nakon što su iz nekoliko izvora čuli kako su neki drugi investitori na dioničkom tržištu ostvarili izvrstan povrat na uloženi kapital.

Takvi “novopečeni” investitori najčešće ulijeću upravo u “zdravu korekciju” cijena dionica, u nevjerici promatraju kako se vrijednost njihovog uloženog kapitala topi te na kraju sa značajno istopljenim novčanim sredstvima zauvijek odlaze sa tog tržišta.
Pitate li se koliko nisko cijene domaćih dionica mogu pasti? Možda vam u traženju odgovora pomogne sljedeći primjer. Omjer cijene dionice i ostvarene neto dobiti po dionici poduzeća u sastavu ključnog američkog dioničkog indeksa S&P 500 povećao se sa 8 puta 1980. godine na 35 puta 1999. godine. Znate li koliko iznosi multiplikator ostvarene neto dobiti poduzeća u sastavu Crobexa? O tome se ipak bolje informirati na internetskim stranicama Hanfe ili Zagrebačke burze, ukoliko taj podatak na njima možete pronaći. Za kraj jedan savjet u stilu nekoga tko nešto mora reći, a ne smije. Investirajte mudro, u fundamentalno duboko podcijenjene dionice s jasno vidljivom dugoročnom perspektivom.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

od svega su mi najzanimljiviji @primus i @domus…naizmjenice komentiraju…a dok je jedan uključen drugi je odlogiran…
…vjerojatno dva brata…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



od svega su mi najzanimljiviji @primus i @domus…naizmjenice komentiraju…a dok je jedan uključen drugi je odlogiran…
…vjerojatno dva brata…

Ti meni uopće nisi zanimljiv [tongue]
[/quote]


@primus
možeš istovremeno bit ulogiran sa svim nickovima , samo otvori explorer više puta , pa onda možeš i chatat sam sa sobom.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


od svega su mi najzanimljiviji @primus i @domus…naizmjenice komentiraju…a dok je jedan uključen drugi je odlogiran…
…vjerojatno dva brata…

Ti meni uopće nisi zanimljiv [tongue]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




Sutra do 12:00 Crobex na 2000, nema ni trunke sumnje u to

Znači sutra bi trebao Crobex porasti 14%.
A ti ga bubneš opet i ostaneš živ. [bye]

Budi sretan ako dotakne 1800 bodova.
[/quote]
ajde barone pojasni malo
[/quote]

vidim da je nekim zelenilo pomutilo vid.
i sto ce se desiti kad ameri opet bubnu 7%?

opet ce pisati po novinskim clancima:
"nakon 2 dana ludog rallya, slijedi otreznjenje"

inace, samo da Vas obavijestim – predvidjeli su masovna otpustanja.
5500 ljudi dnevno ce dobivati otkaze.
a radni tjedna ce vjerojatno biti smanjen na 36sati.
nece biti niti bonusa za 2008…
🙁

interesantno ce biti gledati kako ce ti markoekonomski pokazatelji utjecati na nasu TA…

ps. ovo je stvarnost (sto god netko mislio o tome). [angry]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Izgleda da je nedostatak seksa u pitanju. Stvarno više ne vidim što bi ti moglo pomoći?!

I love the Smell of Profits in the Morning

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Izgleda da je nedostatak seksa u pitanju. Stvarno više ne vidim što bi ti moglo pomoći?!

Sine, nemoj tako, pa zar bas da ti to kazes? [smiley]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Izgleda da je nedostatak seksa u pitanju. Stvarno više ne vidim što bi ti moglo pomoći?!

ma koji nedostatak seksa!?
većinu na burzi je jako dobro naseksalo zadnjih mjeseci.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ne trebate se toliko bojati pada jer njega u SAD-u jednostavno nece biti jos neko vrijeme.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

@(in)verter
jako bi se začudio gdje radim.
nemam veze s fin biznisom.
a postoje i forumaši koji su me upoznali.

čuo sam da se neki novinari raspituju za fantomskog vladonju.
ip se ne može sakriti, time i identitet.
a samodol (kad će više samogor?) ne bi imao razloga za akcijones.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Izgleda da je nedostatak seksa u pitanju. Stvarno više ne vidim što bi ti moglo pomoći?!

ma koji nedostatak seksa!?
većinu na burzi je jako dobro naseksalo zadnjih mjeseci.

[/quote]

buraz, zaboravih ti čestitati na targetu za iNDG … ipak se ostvarilo tvojih 620,00 kn … doduše, borba je bila žestoka … ali …

da te je poslušao ovaj što se neseksa, mogao je zaraditi cca 50% !

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close