BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


@Vlad

Vec sam jednom napisao…..
SVAKA CAST….imas svoj stil ulaganja ( ziheracki ali to je tvoj stil ) i zahvlajujuci njemu nisi spusio kao neki na ovom forumu ( bar ja mislim)
Targete koje dajes su svakako poucni i mogu ti rec samo da mi pomazu u otkrivanju tvoje tehnike
e sad
kak Geronimo kaze…bilo je tu prilike i za zaradu u medjuvremenu i dosta ljudi je zaradilo
i njima treba skinut kapu….ipak bez rizika nema profita….
KNELE….NARAVNO DA DOBRO PRICAS….prestraseno kao gledaoc mozes stajati do smrti i prilike prodju i dodju.

@Kjelic

Svaka cast…no vratimo se na moju poruku Geronimu….
MOGO SI DOSADA NA TOJ ISTOJ DIONICI ZARADITI BAREM U 2 VALA…ili mislis da nisi??
I naravno na kraju
ABU ….hvala na svim savjetima…ipak ja mislim da si ti ovdje jedan od boljih analiticara (barem od onih s kojima sam u kontaktu ) i tvoji pogledi imaju vecu tezinu…Pogotovo ovaj zadnji u svezi "trokuta"
@CROMAN…
vidim da si veliki znalac…ali ponekad si ko djete ( a vidim da si daleko od toga )
Pratim tvoje targete i na drugom forumu i mogu ti rec ….SVAKA CAST… da znas …znas
ali na nijednu moju poruku ili direktno pitanje nisi odgovorio sto govori puno o tvome karakteru, sta god da ti mislis o meni..
PS.JA VJERUJEM U ODBIJANAC I O TOME SAM NAPISAO PRIJE PAR STRANA I PODKRIJEPIO SA GRAFOM.

VLAD
dali postoji mogucnost po tebi da je ovo kraj vala 3? i da ona 4 uopce jos nije pocela?
ps. po tome oni tvoji targeti koje si mi poslao za crobex su vrlo lako i dostizni (hvala)!!!

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



@Kjelic

Svaka cast…no vratimo se na moju poruku Geronimu….
MOGO SI DOSADA NA TOJ ISTOJ DIONICI ZARADITI BAREM U 2 VALA…ili mislis da nisi??

Mozda da , mozda ne.
Tko kaze da bi usao na lokalnom dnu i prodao na vrhu? Zar ne mislis da se moglo tako i izgubiti?

Pazi racunicu: uzmimo trenutnu cijenu od 1200 kn TNPL i moju prodajnu cijenu 4500. Broj dionica povecan za oko 400% !

Posto mislim kako ce on aici jos nize, onda te ja pitam dali je odsustvo sa burze neko vrijeme bio pogresan ili ispravan izbor?
Posto vidim kako normalno pises , ocekujem realan odgovor!

Moj nacin ulaganja – iskljucivo TA !

Mene je stvarno zasmetala izjava Neleta kad kaze kako ce oni u kesu ‘popusiti’ , a oni u dionicama profitirati!
Pa to nema veze sa zdravom pamecu sada u ovim trenucima!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


@CROMAN…
vidim da si veliki znalac…ali ponekad si ko djete ( a vidim da si daleko od toga )
Pratim tvoje targete i na drugom forumu i mogu ti rec ….SVAKA CAST… da znas …znas
ali na nijednu moju poruku ili direktno pitanje nisi odgovorio sto govori puno o tvome karakteru, sta god da ti mislis o meni..
PS.JA VJERUJEM U ODBIJANAC I O TOME SAM NAPISAO PRIJE PAR STRANA I PODKRIJEPIO SA GRAFOM.


@caccone

Tocno je …ja sam "veliki znalac" hvala 10 godina i 35000 sati iskustva sa EWT i drugih metoda.

I sada ti odgovaram: iskustvo ovde na forumu mi je pokazalo da ima toliko laznih i neiskrenih ljudi zbog toga ne odgovaram ni tebi ni nikom drugome.

thats all

ps ne mozes kazati da nis dobio odgovor …..ni ti ni neko drugi

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


@kjelic
:

ne radi mi citat pa evo ovako ću improvizirati :
———————————
"Mene je stvarno zasmetala izjava Neleta kad kaze kako ce oni u kesu ‘popusiti’ , a oni u dionicama profitirati!
Pa to nema veze sa zdravom pamecu sada u ovim trenucima! "

———————————–
to što knele govori imalo bi smisla jedino ukoliko misli da su se svi ukeširali jaaaako kasno i da će kada krene rast ulaziti opet sa velikim zakašnjenjem…

U ovom tvome slučaju ili sličnim slučajevima naravno da to ne stoji…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

@kjelicu

caccone, 20.11.2008. u 14:53
Mozda da , mozda ne.
Tko kaze da bi usao na lokalnom dnu i prodao na vrhu? Zar ne mislis da se moglo tako i izgubiti?

STARI
nemoj mozda da mozda ne…mogo si zaraditi i to znamo i ja i ti …
no u duhu prijateljstva…ja kazem da je to opet tvoj stil ulaganja koji je , ak ne isti onda slican Vladovom…
da si zaradio na neulaganju i mirno spavao ……..JESI
da si mogo zaraditi na TNPL kad je ono jednom pala na 1450 pa skocila na 1850..(znam jel mi je frend zaradio)……….MOGAO SI
e sad…dalje mozemo o stilovima…no nema smisla…
uvijek ce se povlaciti pitanje jel vrijedno rizika a to je od covjeka do covjeka
Zivjeli….ili bolje
PREZIVJELI [thumbsup]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


U ovom tvome slučaju ili sličnim slučajevima naravno da to ne stoji…

Aj drago mi je da mozemo normalno razgovarati. [proud]
Takodjer moram reci jednu stvar…moze npr. TNPL pasti na 600kn i da ja kupim 300kom, ali ako ce ona 5 godina biti na toj cijeni malo-gore, malo-dolje , niti ja niti bilo tko drugi tko ju posjeduje nema nist od nje.
Drugim rijecima , JA vjerujem kako ce nakon ocrtavanja dna krenuti bocni trend te napokon pravi RAST dionica . Samo ne vjerujem kako je SADA taj trenutak rasta. Nista vise. Dok grafovi ne pokazu zdravu klimu, nema ulaganja.
Nisam ja nikakav druker i rado cu jednog dana pisati o ciljanim cijenama TNPL-a 8000 ili 15000kn ! HAHA[wink]

Pisem ono sto vidim na grafu. To je sva mudrost. A zelim da me vi ispravite kad pogrijesim i postavim prenisku granicu. ALi onda argumentirano, a ne izrazima "nemoguce", "ovo je dno", "to je to" itd. [wink]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Gospodo,
Pala mi je na pamet ideja da se otvori jedna chat soba i da svi uzivo komentarisu analize.Mislim da bi bilo manje prepucavanja.
Ako ste ”za” vec postoji opcija pa cu vam reci gde.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



U ovom tvome slučaju ili sličnim slučajevima naravno da to ne stoji…

Aj drago mi je da mozemo normalno razgovarati. [proud]
Takodjer moram reci jednu stvar…moze npr. TNPL pasti na 600kn i da ja kupim 300kom, ali ako ce ona 5 godina biti na toj cijeni malo-gore, malo-dolje , niti ja niti bilo tko drugi tko ju posjeduje nema nist od nje.
Drugim rijecima , JA vjerujem kako ce nakon ocrtavanja dna krenuti bocni trend te napokon pravi RAST dionica . Samo ne vjerujem kako je SADA taj trenutak rasta. Nista vise. Dok grafovi ne pokazu zdravu klimu, nema ulaganja.
Nisam ja nikakav druker i rado cu jednog dana pisati o ciljanim cijenama TNPL-a 8000 ili 15000kn ! HAHA[wink]

Pisem ono sto vidim na grafu. To je sva mudrost. A zelim da me vi ispravite kad pogrijesim i postavim prenisku granicu. ALi onda argumentirano, a ne izrazima "nemoguce", "ovo je dno", "to je to" itd. [wink]
[/quote]
being back mnogo ranije…
kjeliću, evo ti stoja.
ti i kužiš i znaš.
strategija ulaganja slična mojoj.
tako se to radi ako nisi daytrader.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


STARI
nemoj mozda da mozda ne…mogo si zaraditi i to znamo i ja i ti …
da si mogo zaraditi na TNPL kad je ono jednom pala na 1450 pa skocila na 1850..(znam jel mi je frend zaradio)……….MOGAO SI
e sad…dalje mozemo o stilovima…no nema smisla…

Kolega, jezim se od daytrejdanja! Forex je bolno iskustvo srecom sa jako malo para i puno zivciranja!

Ali Forex me je naucio JEBENU stvar !

Izlaz na malom gubitku ! DOK SAM ZIV TOGA CU SE DRZATI KO’ PIJAN PLOTA! haha

I slazem se kako nam se svima razlikuju stilovi ulaganja.
Nije stil ulaganja uopce bitan – dnrvno trgovanje, tjedno ili godisnje vec samo jedna stvar – REZULTAT !

Nece meni jedan Knele pricati kako nemam muda , a on ima dok je istodobno pusiona sa ovim naglim padom. Sto vise miliona ima, vise je i izgubio.
Moj poznanik je ulozio JAKO puno novaca u ATPL na 1400kn i znam da ne spava dobro. Nazalost!!

Ako sam pogresno shvatio Kneleta , onda se ispricavam ! Ali znam sta je napisao.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

moglo se zaraditi (i je), ali se moglo i popušiti (i to isto je) .. no mišljenja sam da je bolje bilo zadnjih par mjeseci biti većim djelom u cashu nego u dionicama i pokušati malo zaigrati kratkotrajnu nutra-van tehniku .. e sad ako je netko imao i malo casha prije par mjeseci i nije ništa trgovao na današnji dan i on ima vjerojatno veći dio casha jer su dionice svoj utjecaj na portfelj brutalno smanjile .. jbg ispada da je cash ipak kralj (kao što je Baron i njegovih stotine alter ega stalno govorio dok je bio u cashu – pozdrav Baronu [thumbsup])

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

da li bi možda jedan od signala za preokret bio, početak novih preuzimanja, malih ili zaduženih firmi, kada stigne (ako ikad) novac od bailout stigne…
tada bi mogle cijene porasti kao kod vw pre par dana….

iako ovi misle drukčije…

http://www.youtube.com/watch?v=h9-tBGxVU6o

stvarno ako nije ovo način za "novi poredak" u smislu najjaći ostaju,i pokazna vežba ko je vladar svjeta….
bojim se da kako krdo sada razprodaje, tako če se ponašat i kad ogladne…

[bye]

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)




lopovi i jeb..e doktrine(protekcionizam),unistise nam svijet.

Slažem se kolega al ako kroz dva tri mjeseca ako ne počnu dolaziti kakve takve pozitivne vjesti onda će se počet prepucavat ko je zasrao i onda tup neko opali raketu i …. [bye]
[/quote]

ajjaj,taj scenarij nij ni tako neizgledan ,na zalost..ali vjerujem da se nece poseci za oruzjem.
[/quote]

vidite, ja sam cijelo ovo vrijeme bio u lažnoj zabludi da je upravo to razlog zašto ova kriza ne može dugo potrajati, jer naprosto nije bilo takvog "vanjskog" poticaja da sve ode kam je otišlo, jer, ako je do krize već i došlo (što je sasvim normalna, ciklična pojava) ali nema takvih trzavica koje bi je mogle dodatno produbiti i gurnuti u katastrofu onda će se ova situacija morati polagano početi rješavati (mislio sam), jer se mora, nema drugog puta nego naprijed (i još uvijek se tome nadam).

ali što ako stvarno sada izbije neko generalno sranje? neki veći rat? koliko je to uistinu nemoguće?
***obrisano***

New Report

Close