BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Jadni ste mi vi analitičari, neznate više ni na kojem valu jašete.Činjenica; dolazi vrijeme kada zarađuje onih 10% učesnika na burzi, ostali su luzeri.Dolazi vrijeme čvrstih ljudi s puno love.Mali ljudi s malo love, ostat će mali ljudi s još manje love, a veliki će OPET omastit brk.Na muci se poznaju junaci.Ovo će bit pravo čistilište.Bit će puno klistiranih. [angry]

I will ask you one question "Do you feel lucky?"

nema više savjeta grafova i analiza ,lovu u čarape prezimit zimu i možda kaj bude na bolje krenulo, a do tad našopat se apaurinima i prespavat sve redom

Odoše kauboji preko 5 u minus,mamu im j….. oni su sve i zakuhali.

Pozdrav svim hrvatskim dioničarima uz pjesmu: Evo zore evo dana,oba bubrega su rasprodana [bye]

Uhljebe na ulicu!!!!!

Evo da vam bude lakše, skinule su se zvjezde Hollywooda za nas [cool]

Vaš link

Strategija nekih ulagaća je dokup dionica u slučaju pada cjene istih. Takvih poruka na forumu ima jako puno. I ja sam pokušao na taj način braniti vrijednost portfelja. Rezultat je bio još veći minus. Ja osobno nikad više neću trgovati na taj naćin. Ako se zauzme poziciju u krivom trenutku manja je šteta prodati sa minusom, nego dokup. Moje osobno iskustvo.
Puno sreće svim ulagaćima.

"Istina je neotkrivena laž"

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Jos malo grafikona za razonodu

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

O.K.
Sad su na vrhuncu samohvale oni koji prognoziraju padanje već mjesecima.
Svi koji su proteklih godinu dana govorili iz dana u dan da ćemo padati bili su u preko 90% slučajeva u pravu pa to i nije bila neka mudrost.
Dno crobexa je kao bilo od 3200 pa do 1700 svakih par tjedana stotinjak bodova niže. Vidim sad neki ciljaju i na 1000 i niže jer to je sada jako "in" kao i prognoza da će nafta na 200$ još prije neki mjesec…
Volio bih čuti kada i kako mislite da će krenuti gore jer prognozirati pad iz dana u dana danas zaista može a ma baš svatko i radi a ma baš svatko i svi ispadaju jako pametni i svaki dan su sve pametniji.
Nisam davao prognoze jer iskreno pojma nemam gdje je mjesto okreta trenda, a to je jedino važno.
Ova tema je prosto zatrpana bezvrijednim informacijama kako padamo, pa to je valjda već i slijepcima na Marsu jasno. Spuštanje targeta je sada postao najmasovniji sport.
Ima li koji znalac koji uz to ima i muda napisati gdje je okret po njegovim analizama (pa makar ga i ismijali) jer prognoziranje pada svaki dan sve dubljeg je presmiješno. Bubneš neki (pre)niski target strpiš se koji tjedan i dočekaš svojih 5min. slave kao analitičar od formata, a kad se i ti targeti probiju staviš nove… [thumbsup]

znam ja di je dno.

valjda se ceka mig iz banskih dvora da mirovinci pocnu kupovati.
ali najvaznije je jeftino kupovati i skupo prodavati.
[thumbsup]

ps. najbolje bi bilo fino otici na more koji mjesec-dva i vratiti se na burzu.
ovo je vec dosadno.

dajem target za:
LEDO – 2794,65 kn
ERNT – 697,09 kn

u lipu tocno.a ne ko neki koji zaokruzuju tipa – izmedu 1000 i 1200…
kakva je to analiza???
pa da vidimo ko bolje zna!
[thumbsup]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ne može ići direktno na 1200, prije se moramo odbiti hebemu miša

Hell is Empty and all the Devils are Here

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Ne može ići direktno na 1200, prije se moramo odbiti hebemu miša

Ne moramo budd, reko’ sam ti kupujem ingru na 60 a sad vidim da bi to moglo biti i niže

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



O.K.
Sad su na vrhuncu samohvale oni koji prognoziraju padanje već mjesecima.
Svi koji su proteklih godinu dana govorili iz dana u dan da ćemo padati bili su u preko 90% slučajeva u pravu pa to i nije bila neka mudrost.
Dno crobexa je kao bilo od 3200 pa do 1700 svakih par tjedana stotinjak bodova niže. Vidim sad neki ciljaju i na 1000 i niže jer to je sada jako "in" kao i prognoza da će nafta na 200$ još prije neki mjesec…
Volio bih čuti kada i kako mislite da će krenuti gore jer prognozirati pad iz dana u dana danas zaista može a ma baš svatko i radi a ma baš svatko i svi ispadaju jako pametni i svaki dan su sve pametniji.
Nisam davao prognoze jer iskreno pojma nemam gdje je mjesto okreta trenda, a to je jedino važno.
Ova tema je prosto zatrpana bezvrijednim informacijama kako padamo, pa to je valjda već i slijepcima na Marsu jasno. Spuštanje targeta je sada postao najmasovniji sport.
Ima li koji znalac koji uz to ima i muda napisati gdje je okret po njegovim analizama (pa makar ga i ismijali) jer prognoziranje pada svaki dan sve dubljeg je presmiješno. Bubneš neki (pre)niski target strpiš se koji tjedan i dočekaš svojih 5min. slave kao analitičar od formata, a kad se i ti targeti probiju staviš nove… [thumbsup]

znam ja di je dno.

valjda se ceka mig iz banskih dvora da mirovinci pocnu kupovati.
ali najvaznije je jeftino kupovati i skupo prodavati.
[thumbsup]

ps. najbolje bi bilo fino otici na more koji mjesec-dva i vratiti se na burzu.
ovo je vec dosadno.

dajem target za:
LEDO – 2794,65 kn
ERNT – 697,09 kn

u lipu tocno.a ne ko neki koji zaokruzuju tipa – izmedu 1000 i 1200…
kakva je to analiza???
pa da vidimo ko bolje zna!
[thumbsup]
[/quote]
ma znam ja da si ti majstor! [thumbsup]
zato mi, inače, zatrpavaš poštu. [cool]
[/quote]

ja ako te pitam nesto, pitam te kao kolegu sa foruma.
to bi trebao shvatiti kao kompliment.

konzultiram se i sa ostalima koji napisu zanimljivu ideju na forumu.

mozda se analize ne pokazu tocne -ali zato malo procavrljamo o aktulanostima.

Kakav je ovo pobogu članak? On gleda koliko je u USA blue chip dionica ispod 10$… To je kao da kaže da se u HR trenutno sa 95% dionica trguje ispod 1000kn. [lol]

Vaš link

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Super vam je ljudi veselit se tuđoj nesreći!

Volio bih vidjet onoga tko nije popušio, a ono jesam ti reko, jesam ti reko, jesam ti reko!

To ti je kao moj tata ima najveći….(portfelj u Hrvata!)

pozdrav!

ps nego jel vi šta radite ili samo vusute na forumu..


evo, prika izvješće.

napisao 3 zapisnika sastanaka koje vodim (jedan na 6 stranica).
podijelio zaduženja.
obavio konzultacije sa fin. službom firme.

cijelo to vrijeme napuštao ured 3-4 puta.

sad me neće biti do ca 15 i 15.

p.s.

sutra sastančim u 9: i 13:00.

dovoljno?

[/quote]

Sasvim dovoljno!

Nego ajde pošalji CV meni treba takvih ljudi. Ja koliko god svoje platim i koliko god naprave posla i dalje mi nemogu stić pisat na forumu!

LEAVE THE WORLD BEHINED

New Report

Close