BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Dežurnim sinoptičarima katastrofe na ZSE.
Neprirodna je vaša količina truda u kataklizmičnoj interpretaciji zbivanja, ostavljajući utisak o nekupovini dionica ni na razini crobexa od 500. Za toliku nakaznost psihe i morala "Vrapče" se doima poput Tahitija. I vama bi pokojni V. Gotovac poručio "umrijeti ćete u pustoši svoga srca".
Ukažite se , ukoliko posjedujete imalo hrabrosti, na jednom od druženja forumaša, da svi imaju priliku ugledati spodobe u ljudskom obliku koje ni rođena majka ne voli.

opako….


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Dežurnim sinoptičarima katastrofe na ZSE.
Neprirodna je vaša količina truda u kataklizmičnoj interpretaciji zbivanja, ostavljajući utisak o nekupovini dionica ni na razini crobexa od 500. Za toliku nakaznost psihe i morala "Vrapče" se doima poput Tahitija. I vama bi pokojni V. Gotovac poručio "umrijeti ćete u pustoši svoga srca".
Ukažite se , ukoliko posjedujete imalo hrabrosti, na jednom od druženja forumaša, da svi imaju priliku ugledati spodobe u ljudskom obliku koje ni rođena majka ne voli.


…bravo care [thumbsup]…moram napomenut neka moja razmišljanja: nevjerojatno je da pojedini učesnici ovoga foruma izlaze sa takvim teorijama pada crobexa a kojma se granice ne vide a da to potkrijepim primjer da na kupnji stoji jedna-jedina ponuda od 1kn po dionici lcds-a!!!…a upravo radi takvih komentara on se nada da će neko "naletit", a dođe mi da liparim sa njime… [lol] Ali moram bit pošten pa reć, mada nisam siguran, da su možda ti isti "pumpali" u ona "sritna vrimena" kada su dionice rasle par tisuća postotaka, i tada nije se vidio kraj… do ovih dana kada su okrenuli u kontra smjeru…Samo se tješim da oni to rade da bi jeftino kupili i skupo prodali u protivnom nahebali smo.
Još moram samo napomenut da sam primjetio da se rade "frizirana" izvješća (konkretno INA) nikad i nikomu neću vjerovat u ono šta su napisali u izvješću 3Q…a kako je u INI država… neće bit Božićnih darova… [lol] [lol] [lol]

ZEITGEIST…svakako pogledati!
Ako baš ne želite spavati cijelu noć, onda ga pogledajte nakon što Ameri (kao večeras) zatvore u crvenom! Poslije, svakako pročitajte postove na Tehničkoj analizi!
Freddy Kruger je xurac za ovu kombinaciju!
Laku noć!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

http://www.endgamethemovie.com/

http://video.google.com/videoplay?docid=1070329053600562261

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ali bogami tisk trči prema 130 kuna.
Lollll

Samo jedno pitanje, ako s&p 500 padne ispod 840 i krene prema 440 gdje je crobex onda?
lolll

Dali ćemo stvarno vidjeti crobex ispod 1000?
Dobro da mi je netko rekao da sam fulao kaj sam prodao prošli tjedan.

promet se ako ništa drugo povečava.
Izgleda da ćemo biti gore nego kaj je belex.
Pa ipak je Srbija bolja država, tvrtke bolje posluju i pred EU su.
heheheh

Od danas se nadam da će država bankrotirati, da će nam se dogoditi ono kaj se dogodilo Argentini pa da napokon skinemo sa vlasti ove koji nas kradu od 90-tih pa i dalje.
Idem si sada kupiti jedan fake rolex da se osječam bolje [lol] [lol]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ako ovako nastavi, sanader će umjesto božičnice dijeliti dionice.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

stavimo malo na stranu materijalno pa se sjetimo Vukovara!!!
danas mi koji smo u Splitu zapalimo svijeće u Vukovarskoj ulici!!!
Vaš link

Four Star General

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

………..vecer…

……….slazem se……. ako budemo rasli…….. vratiti cemo se iznad 2000………. ako budem jos vise rasli……. otici cemo i iznad 2400…….. ljudi su uplaseni…….. svaki dan svi vicu kriza….. svaka 5 rijec na glavnom dnevniku kriza……… vrijeme ce pokazati…….

vipy

P.S. jucer sam radio zubaca u soli………. staviti 2 puta vise……..soli od ribe…..
v

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

P.S. jucer sam radio zubaca u soli………. staviti 2 puta vise……..soli od ribe…..
v

jesi dodao ulja da ne žulja? [proud]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

ne ide ulje, eventualno kad je vec u tanjuru, djevicansko……..

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

…..pozdrav svima …..

-A zašto se to zove djevičansko ulje…..????

-Ima li to kakve veze sa djevicama ….. , mislim ulje ….
….ili se koristi isljučivo u prehrani ….???…. [smiley]

-Znam kako izgleda maslina ….. istina samo u staklenki …. , a od toga
se navodno dobiva to ulje ……

……., ali ovo sa djevicama me zanima ….. [smiley]

.Dr M Wagner

New Report

Close