BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lijepo koriste novce budućih umirovljenika, nema što… [cool]

Vaš link

Hrvatski Grinch ide dalje: I Kazahstan ismijao "Sanaderov Božić"

Nakon uglednih Forbesa i BBC-a, štednju na proslavama Božića i prigodnim darovima ismijala je i kazhstanska novinska agencija Kazinform.

Vaš link

Nije sve tako crno: Hrvatska po rastu BDP-a bolja od prosjeka EU

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=1d9de912-6d82-40c9-99a0-88419e088927&open=sec

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

a u piksu marmelade….sad mi je puno lakše

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Hrvatski Grinch ide dalje: I Kazahstan ismijao "Sanaderov Božić"

Nakon uglednih Forbesa i BBC-a, štednju na proslavama Božića i prigodnim darovima ismijala je i kazhstanska novinska agencija Kazinform.

Vaš link

zalosno ali,nama se svijet smije vec dugi niz godina
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=b2e09dee-b7ef-4b64-86b9-93cf7110a888&readcomment=1&commentID=500e24e6-a546-402a-a8df-6c3032b7a52a#comment

Evo ima business.hr nešto i za ove tmurne dane…
Preporuka je ne gledati donja 2 reda osim ako ste žene ili khm [cool]

Vaš link

Nakon 7 stoljeća, uz brojne žrtve i stradanja san o "samostalnosti" kratkotrajno se ostvario. Ponosno se zavijorio barjak uz tonove Lijepe naše. Nažalost, u ovom trenutku sve je manje Lijepa i sve je više "njihova".
PS. vidi dobit "hrvatskih" banaka u prvih devet mjeseci 2008. (skoro 5 mlrd. kn. + 28%)

Bojim se da je jedina pravu pravu samostalnost imao mač kneza Branimira.

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Nakon 7 stoljeća, uz brojne žrtve i stradanja san o "samostalnosti" kratkotrajno se ostvario. Ponosno se zavijorio barjak uz tonove Lijepe naše. Nažalost, u ovom trenutku sve je manje Lijepa i sve je više "njihova".
PS. vidi dobit "hrvatskih" banaka u prvih devet mjeseci 2008. (skoro 5 mlrd. kn. + 28%)

Nije bitno čija je dobit dok ostaje u zemlji i služi za financiranje domaćih subjekata. Ovo triježnjenje je svjetskih razmjera, ali ni prva ni zadnja kriza…

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

bolje da sam uzeo 2 šlepera velebiske pive nego ušo udionice.ljudi imam birtiju na vrbiku sunshinne inn se zove rokerica birtija pa ak je nekom usput nek na vrati na kavicu ili biljar.pozdrav svima

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Dežurnim sinoptičarima katastrofe na ZSE.
Neprirodna je vaša količina truda u kataklizmičnoj interpretaciji zbivanja, ostavljajući utisak o nekupovini dionica ni na razini crobexa od 500. Za toliku nakaznost psihe i morala "Vrapče" se doima poput Tahitija. I vama bi pokojni V. Gotovac poručio "umrijeti ćete u pustoši svoga srca".
Ukažite se , ukoliko posjedujete imalo hrabrosti, na jednom od druženja forumaša, da svi imaju priliku ugledati spodobe u ljudskom obliku koje ni rođena majka ne voli.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Dežurnim sinoptičarima katastrofe na ZSE.
Neprirodna je vaša količina truda u kataklizmičnoj interpretaciji zbivanja, ostavljajući utisak o nekupovini dionica ni na razini crobexa od 500. Za toliku nakaznost psihe i morala "Vrapče" se doima poput Tahitija. I vama bi pokojni V. Gotovac poručio "umrijeti ćete u pustoši svoga srca".
Ukažite se , ukoliko posjedujete imalo hrabrosti, na jednom od druženja forumaša, da svi imaju priliku ugledati spodobe u ljudskom obliku koje ni rođena majka ne voli.

[lol] [thumbsup]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close